IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .
 

 Aula artystyczna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomośćavatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 20
Skąd : Ottery St. Catchpole
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 6297
Dodatkowo : ścigająca, kpt
  Liczba postów : 2739
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7146-shenae-d-angelo#204090
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7147-shenae-d-angelo#204112
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7148-shenae-d-angelo#204119
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7244-shenae-d-angelo#204981
Gracz


PisanieTemat: Aula artystyczna   Czw Sie 13 2015, 14:51


Aula artystyczna

Przeprowadza się tutaj najczęściej liczne spektakle teatralne, czy widowiska artystyczne. Głównie jednak stoi pusta. Kiedy nie ma akurat żadnych trwających wydarzeń, sala ta wydaje się nie mniej artystyczna. Zwykle przepełniona ciszą pozwala w spokoju kontemplować ławice rybne przez dwie ogromne szyby wzdłuż jednej ze ścian. W rogu pomieszczeń ulokowane są miękkie siedzenia. Na czas przedstawień wypełnia się nimi większość salki.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Skąd : wiesz?
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 28930
  Liczba postów : 36793
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Specjalny


PisanieTemat: Re: Aula artystyczna   Nie Sie 23 2015, 11:51


Warsztaty tworzenia bizuterii

Ze znalezionymi diamentami atlantydzkimi pojawiłeś się tutaj, w Auli Artystycznej. Pomieszczenie nie wygląda jak zwykle – ustawiono kilkanaście stolików, zapełnionych drobiazgami potrzebnymi do zadania, które Cię czeka. A co to za zadanie? Otóż organizowane są tutaj warsztaty tworzenia biżuterii przy wykorzystaniu tych niezwykłych kamieni szlachetnych. Z tej okazji na ścianach wiszą trzy duże plakaty, przedstawiające proces wykonania poszczególnych części kompletu biżuterii: wisiorka, kolczyków i bransoletki. Kolejne etapy prezentuje też znana od kilku miesięcy uczniom Hogwartu, a od kilku lat przyjezdnym z Salem, nauczycielka mugoloznawstwa Amelia Hall. To ona opanowała do perfekcji zaklęcia pomagające przygotowywać kamienie do stworzenia z nich zachwycającej biżuterii, a także ma wystarczająco dużo cierpliwości, by pomóc także Tobie wykonać małe dzieła sztuki. Na co więc czekasz? Zajmij stanowisko i zabieraj się do pracy!

Każdy element biżuterii, jaki możesz tu stworzyć, wymaga odpowiedniej ilości kamieni. Jeśli na coś zabraknie Ci diamentów – niestety, będziesz musiał się z tym pogodzić. Możesz ewentualnie liczyć na to, że ktoś inny się z Tobą podzieli swoimi zdobyczami, wtedy jednak musicie rozegrać to w wątku, a link do niego powinien pojawić się w Twoim poście eventowym, pod kodem.

Wisiorek – 7 kamieni

1 Czujesz, jakby Twoje ręce były za duże do tej pracy. Brakuje Ci precyzji, może skupienia, a może zwyczajnie wprawy. To nie takie proste, jakby się wydawało, prawda? W końcu udaje Ci się ułożyć kamienie w nie do końca równy kwiatek, a raczej coś, co ma go przypominać. Cóż, nie jest to arcydzieło sztuki jubilerskiej, ale nie każdy musi mieć talent w tej dziedzinie. Ostatecznie wisior nie wygląda najgorzej, choć niezaprzeczalnie mógłby być równiejszy. Cóż, może z czym innym pójdzie Ci lepiej.
2 Przemawia przez Ciebie coś w rodzaju instynktu, kiedy układasz kamienie we wzór, jaki mają tworzyć. Nie przypomina tego kwiatka z plakatu, ale nie dlatego, że robisz coś źle, nie jest to też zwykły przypadek. Świadomie formujesz zupełnie inny kształt, wkładając w tworzenie wisiora ukrytą w Tobie magię. Możesz być pewien, że będzie to zawieszka jedyna w swoim rodzaju i jeśli postanowisz kogoś nią obdarować, będzie to niezwykły prezent.
3 Miałeś plan, żeby środkowe oczko było nieco mniejsze od pozostałych. Uznałeś, że tak będzie ładnie wyglądać. Próbujesz więc zmniejszyć diament, przy zachowaniu jego idealnego kształtu. Niestety, kiedy szlifujesz go zaklęciem z jednej strony, zawsze ścinasz nieco więcej, niż z drugiej. W ten sposób kamień, wciąż koszmarnie nierówny, staje się zbyt mały, byś mógł zrobić z nim coś więcej, nie naruszając jego wewnętrznej struktury. Niestety, musisz wziąć nowy kamień, co oznacza, że tworzenie wisiorka wymaga od Ciebie nie siedmiu, a ośmiu diamentów.
4 Jesteś bardzo pewny siebie, kiedy zabierasz się pracy. Nic nie może przekonać Cię, że może nie wiesz jeszcze wszystkiego, co potrzebne w tym zadaniu. Masz swoją wizję, swoją myśl i niezachwianą pewność, że nic nie może pójść nie tak. Szybko kończysz pracę i odkładasz wisior na bok, chcąc sprzątnąć miejsce pracy. Jesteś jednak nieuważny i w pewnym momencie razem ze śmieciami zgarniasz też owoc swojej pracy, co dociera do Ciebie dopiero w momencie utylizacji resztek. Zawieszki nie daje się już uratować, musisz spróbować jeszcze raz.
5 Zupełnie nie wiesz, jak się zabrać wykonania wisiorka. Nigdy czegoś takiego nie robiłeś i boisz się, że coś popsujesz, zwłaszcza, że według panny Hall po naruszeniu wewnętrznej struktury diamenty, uwolniona magia może dokonać niewyobrażalnych zniszczeń. Nie chciałbyś być temu winien, dlatego nie chcesz próbować działać samodzielnie. Poproś kogoś o pomoc, we dwóch na pewno Wam się uda.
6 Zdecydowanie brakuje Ci pewności w prowadzeniu różdżki. Co chwilę koniec różdżki gdzieś Ci ucieka, przez co musisz poprawiać to, co dopiero zrobiłeś. Masz wrażenie, że już nigdy nie uda Ci się zrobić tego, co wykonali inni, co pokazuje panna Hall. Właściwie masz ochotę zrezygnować, ale jeszcze się nie poddajesz. W akcie desperacji układasz te niezbyt równo wycięte kamienie we wzór, którego zdecydowanie nie ma na plakacie, mocujesz je razem i nagle dochodzisz do wniosku, że wyszło Ci coś całkiem ciekawego. Nie tak źle!

Kod
Kod:
<zg>Ilość kamieni przed wykonaniem wisiorka</zg>
<zg>Wylosowana kostka</zg>
<zg>Link do kostek:</zg> [url=LINK]klik[/url]
<zg>Ilość kamieni po wykonaniu wisiorka</zg>


Kolczyki – 8 kamieni

1 Pracujesz na spokojnie, w skupieniu, nie pozwalając nikomu ani niczemu Cię rozproszyć. Precyzyjne ruchy nadgarstka sprawiają, że różdżka idealnie Cię słucha i opracowuje kamienie dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Błyskawicznie kończysz tworzenie kolczyków i kładziesz je na dłoni, by móc podziwiać. Wtem pojawia się jeden z tubylców i od tak zabiera Ci Twoje własne dzieło! Nie możesz uwierzyć w to, co się stało. Niestety, już nic nie możesz zrobić, jedynie spróbować jeszcze raz, z nowymi diamentami.
2 Jak byś się nie starał, oba kolczyki wciąż i wciąż wychodzą Ci niesymetryczne. A przecież nie po to występują w parze, żeby były różne! Mocno się starasz, próbując równo je ułożyć i dopiero po dłuższej chwili zauważasz, że po prostu diamenty są różnej wielkości – źle je wyrównałeś. Potrzebujesz pomocy, zdecydowanie. Poproś kogoś, by pomógł Ci wyrównać kamienie, dopiero po uzyskaniu pomocy możesz założyć, że dalsze wykonanie kolczyków poszło Ci bez problemu.
3 Od samego początku Ci nie wychodzi. Ręka Ci się trzęsie, co chwilę jakieś drobiazgi spadają Ci z blatu. Rozprasza Cię absolutnie wszystko, a przecież tak bardzo próbujesz się skupić! Nie poddajesz się jednak i z uporem, mozolnie dążysz do stworzenia kolczyków mniej więcej tak ładnych, jak te z plakatu. I mimo, że wszyscy, którzy przyszli na warsztaty w tym samym czasie co Ty, już dawno skończyli, Ty wciąż pracujesz. I to się opłaca! W końcu udaje Ci się ukończyć piękne kolczyki, które w niczym nie ustępują tym przygotowywanym przez pannę Hall. Brawo!
4 Całkiem nieźle poszło Ci wyrównanie kamieni i ułożenie ich w odpowiedni sposób. Jedyne, co Ci zostało, to zamontowanie ich na srebrnym biglu. Niestety, jakkolwiek byś nie próbował, nie chcą się trzymać. Zaklęcie, które przecież powinno skutecznie je przymocować, nie do końca działa. Próbujesz nieco innego ruchu nadgarstkiem i jest, wreszcie się udaje! Może nie jest idealnie równo, ale ważne, że wyszło. Z daleka nie powinno być widać, że coś jest nie tak.
5 Nie potrzebujesz się nawet zbyt długo przymierzać ani starać. To trochę tak, jakbyś miał wrodzony talent – kamienie same układają Ci się w rękach w idealne kształty, symetryczne, dokładnie takie, jak trzeba. Bez problemu przytwierdzasz je do bigli i w kilka chwil możesz cieszyć się pięknymi, własnoręcznie wykonanymi kolczykami, jakich pozazdrościłby Ci niejeden jubiler. Brawo!
6 Generalnie idzie Ci bez problemu. Szlifujesz kamienie, pewnie trzymając różdżkę w dłoni. Jakbyś od dziecka nie robił nic innego. Z Twoją koncentracją nie jest jednak za dobrze – wystarczy, że trzy stanowiska dalej coś spadło, a Ty się rozproszyłeś, różdżka zsunęła się z diamentu, niszcząc go. Niestety, musisz wziąć dodatkowy kamień, żeby móc ukończyć pracę. W ten sposób w sumie potrzebujesz nie ośmiu, a dziewięciu diamentów.

Kod:
<zg>Ilość kamieni przed wykonaniem kolczyków</zg>
<zg>Wylosowana kostka</zg>
<zg>Link do kostek:</zg> [url=LINK]klik[/url]
<zg>Ilość kamieni po wykonaniu kolczyków</zg>

Bransoletka – 10 kamieni

1 Do wykonania bransoletki potrzeba największej ilości różnych materiałów i chyba to Cię nieco przytłacza. Plączesz się w srebrnych łańcuszkach, zapięciach, uchwytach. Nie masz nawet pewności, czy przygotowałeś sobie dziewięć diamentów, jedenaście, czy może jednak udało Ci się odłożyć odpowiednie dziesięć – wszystko Ci się plącze. W końcu jednak wpadasz w odpowiedni rytm i jak już zaczynasz, tak bezproblemowo kończysz. Gratulacje, własnoręcznie wykonana przez Ciebie bransoletka gotowa!
2 Kluczem do ideału jest symetryczne rozmieszczenie diamentów – i masz tego pełną świadomość. Jednak mimo niby precyzyjnego odmierzania odległości, ciągle coś masz za daleko, coś za blisko. Zaczyna Ci się dwoić przed oczami i czujesz, że powinieneś skończyć, zanim już wszystko Ci się pomiesza. Składasz więc wszystko, przestając się przejmować, że coś może być nierówno. Cóż, może nikt poza Tobą nie zauważy, że jest nierówno.
3 Nie znasz się za bardzo na bransoletkach. Efekt końcowy może nie jest Ci obcy, ale kiedy tak patrzysz na poszczególne potencjalne części składowe, to mimo instrukcji nie wiesz, za co się zabrać. Bierzesz do ręki różne elementy, po czym odkładasz je na blat, wciąż nie wiedząc, jak zacząć. Może jeśli poprosisz kogoś o pomoc, pójdzie Ci lepiej? Na pewno tak będzie, więc nie wahaj się, ktoś na pewno z chęcią wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń.
4 Powinieneś zająć się zawodowo wytwarzaniem biżuterii. Masz zręczne palce, dla których opracowanie kamieni do wykonania tej bransoletki nie stanowi problemu. Idzie Ci to błyskawicznie, a wszystko jest idealnie równo i symetrycznie. Wszyscy są pod wrażeniem, z panną Hall na czele. Możesz być z siebie dumny. Aż żałujesz, że nie zajęło Ci to więcej czasu, bo taka praca naprawdę Ci się podobała.
5 Miejsce pracy przygotowałeś sobie idealnie. Wszystko jest równo poukładane, dzięki czemu dokładnie wiesz, gdzie co masz, a co za tym idzie, nie przewidujesz komplikacji. Już chcesz się zabrać do pracy, kiedy słyszysz krzyk gdzieś z boku. Gwałtownie odwracasz się w tamtą stronę, łokciem strącając wszystkie swoje diamenty. Jak się okazuje, krzyk nie oznaczał niczego strasznego, ale teraz Ty masz problem, bo mimo intensywnych poszukiwań, nie możesz znaleźć jednego z kamieni. Chyba będziesz musiał dołożyć kolejny, godząc się z tym, że na bransoletkę zużyjesz nie dziesięć, a jedenaście diamentów atlantydzkich.
6 W skupieniu pracujesz nad bransoletką. Precyzyjnie przesuwasz różdżką nad kamieniami, dopasowując je do swojej wizji. Nie spieszysz się, nie chcąc niczego zepsuć. Spokojnie odmierzasz idealnie równe długości łańcuszka, scalasz wszystko ze sobą i kiedy już jesteś na ostatniej prostej, chcesz poprawić szlif jednego z diamentów. Różdżka jednak niekontrolowanie przesuwa Ci się wzdłuż kamienia, sprawiając, że ten rozpada się na pół, wydobywając ze środka magię. Widzisz tylko błysk światła i tracisz przytomność. Kiedy się budzisz, widzisz na swojej dłoni niewielką, ciemną rankę, po której niewątpliwie zostanie blizna. Bransoletki natomiast nigdzie nie ma, jeśli chcesz, możesz co najwyżej zacząć jeszcze raz.


Kod:
<zg>Ilość kamieni przed wykonaniem bransoletki</zg>
<zg>Wylosowana kostka</zg>
<zg>Link do kostek:</zg> [url=LINK]klik[/url]
<zg>Ilość kamieni po wykonaniu bransoletki</zg>Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Hogsmeade
Wiek : 23
Skąd : Indie,Amritsar
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 848
  Liczba postów : 418
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5991-nadish-narayanan
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6613-indyjskie-relacje-hindusa#186167
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6073-sowa-brandy
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7183-nadish-narayanan#204383
Gracz


PisanieTemat: Re: Aula artystyczna   Sro Sie 26 2015, 11:28

Ilość kamieni przed wykonaniem wisiorka7
Wylosowana kostka2
Link do kostek: klik
Ilość kamieni po wykonaniu wisiorka0

Nadish skoro tylko wstał odrazu udał sie do Auli Artystycznej z diamentami
Niby takie zwykłe pomieszczenie pełno jakis drobiazgów jakieś stoliki do robótek
A wlasnie zadanie jakia jakie sa tu ogranizowane warsztat tworzenia biżuterii
Rozejrzał sie dokładnie po scianach sali gdzie wisiały trzy duże plakaty, przedstawiające jakieś części biżuterii: wisiorka, kolczyków i bransoletki.
No tak, tak nie kto inny jak nauczycielka mugoloznawstwa Amelia Hall.
Ale jak zaklęcia pomagające przygotowywać kamienie do stworzenia z nich zachwycającej biżuterii,no tak jeszcze trzeba mieć wystarczająco dużo cierpliwości, by pomóc wykonać małe dzieła sztuki.
Podszedł do jednego ze stolików i zabieraj się do pracy!
Niby kazde ,elementy biżuterii,można tu stworzyć,ale chyba Puchon ma wymagną ilości kamieni.
A cóż to przez Nadisha zaczyna przemawiac instynkt, i zaczyna ukadac kamienie we wzór, jaki mają tworzyć. Nie specjalnie przypomina to kwiatka czy cos innego z plakatu,może coś Puchon robi źle a moze to jakiś przypadek.
Chłopak chyba świadomie zaczął robić inny kształ, ale za to przynajmniej włożył w to całą swoja magie .No to teraz chyba można zrobić komuś maleńki prezencik z wakacji i dac komuś,będzie to niezwykły prezent.
Hmm wlasnie dla kogo -zastanawiał sie przez chwile Nadish po czym, wyszedł z auli.
zt
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 19
Skąd : Londyn, UK
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 368
  Liczba postów : 207
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11217-haeil-yong
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11240-haeil-i-jego-relacje
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11241-mr-alien#303044
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11242-haeil-yong#303048
Gracz


PisanieTemat: Re: Aula artystyczna   Sro Sie 26 2015, 18:11

Po zakończonych poszukiwaniach, Hae udał się do auli artystycznej z zamiarem zrobienia ślicznego wisiorka. Miał własną wizję i nie miał zamiaru wzorować się na żadnych szablonach. Zajął miejsce i od razu zaczął tworzyć wisiorek. Nie wiedział jeszcze, komu go podaruje ale myślał, że pewnie dostanie go jego matka bądź przyszła żona. Był skupiony na zaklęciach, by według swojego konceptu idealnie oszlifować kamienie, a więc wkładał w pracę wiele serca. Chciał, żeby efekt końcowy był powalający i żeby jego wisiorek był jedyny w swoim rodzaju. Szło mu bardzo dobrze i był z siebie zadowolony, gdy tylko skończył. Uśmiechnął się do siebie patrząc na owoc swojej pracy, położył wisiorek z powrotem na stole i zaczął sprzątać. Tak nabałaganił, że aż go to trochę przeraziło, jeszcze nigdy nie zrobił takiego bajzlu na stole. Początkowo dokładnie patrzył na te śmieci, bał się, że czegoś nie wykorzystał. Zajmowało mu to strasznie dużo czasu, dlatego też w pewnej chwili stracił cierpliwość i zmiótł wszystko ze stołu do kubła na śmieci. Z powrotem wygodnie rozsiadł się na krześle, przeciągnął się aż mu chrupnęło w kręgosłupie i zaczął rozglądać się za swoim wisiorkiem. Gdzie też on może być?
Przeszukał wszystkie kieszenie jeansów i bluzy, na próżno. W pewnej chwili pomyślał, że może przez przypadek wisiorek wylądował w kuble, jednak... Nie, to niemożliwe. Chociaż...
- Cholera jasna! - wyrwało mu się, gdy zerwał się na równe nogi.
Od razu rzucił się w kierunku kubłów ze śmieciami w celu dokładnego przeszukania ich, jednak dosyć nieprzyjemnie się rozczarował, gdyż wszystkie z nich były już opróżnione.
- Aish... - podrapał się po karku z wyraźnym niezadowoleniem na twarzy. - Sibal...

[zt]

Ilość kamieni przed wykonaniem wisiorka: 7
Wylosowana kostka: 4
Link do kostek: here
Ilość kamieni po wykonaniu wisiorka: 0
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Nauczyciel
Rok Nauki : IX
Wiek : 21
Skąd : Kalifornia, USA
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 426
Dodatkowo : legilimencja i oklumencja
  Liczba postów : 446
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11002-ceres-o-shea
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11012-ultradelirium#299429
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11011-nie-mam-sowy#299428
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11010-ceres-o-shea#299427
Gracz


PisanieTemat: Re: Aula artystyczna   Pon Sie 31 2015, 09:34

Nigdy nie byłaś szczególnie uzdolniona artystycznie - a przynajmniej tak ci się wydawało. Kochałaś melodie i smaki z najdalszych zakątków świata - o tak, kuchnia była dla ciebie sztuką! Kochałaś obrazy francuskich i holenderskich malarzy, znałaś ich nazwiska i twórczość, ale... los poskąpił ci talentów artystycznych, w zamian oferując chłonny umysł i gibkie ciało. Nie narzekałaś na taką przewrotność losu. Wykonanie kolczyków wydawało ci się czarną magią - ale dziwnym zbiegiem okoliczności szło ci nadzwyczaj dobrze. Może posiadałaś ukryty talent jubilerski? Może w życiu powinnaś zająć się tworzeniem błyskotek... a potem nasączać je czarną magią? To by do ciebie pasowało. Czarna magia i perły, diamenty, rubiny, szafiry, wszystkie, wszystkie, jakie znajdziesz. Połączenie idealne. Ale póki co jedynie mocujesz kamienie do sztyftów, jakoś nigdy nie byłaś zwolenniczką wiszących kolczyków. Nadajesz im minimalistyczny kształt. Bez szczególnego wysiłku udaje ci się wytworzyć całkiem zgrabne i skromne kolczyki, choć w przypadku atlantydzkich diamentów chyba trudno mówić o skromności.
Teraz powinnaś poszukać odpowiednio starych tomiszczy, zapisanych w odpowiednio nieczytelnych językach, prawiących na temat amuletów i talizmanów. Ty wiesz najlepiej, jaka ogromna wiedza skrywa się w książkach.

Ilość kamieni przed wykonaniem kolczyków 9
Wylosowana kostka 5
Link do kostek: klik
Ilość kamieni po wykonaniu kolczyków 1

zt
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Wiek : 22
Galeony : 319
Dodatkowo : metamorfomagia
  Liczba postów : 123
http://czarodzieje.my-rpg.com/t10776-upsilon-wild
http://czarodzieje.my-rpg.com/t10979-poznaj-nas-wszystkich-skarbie#299000
http://czarodzieje.my-rpg.com/t10980-upsilon-wild#299001
http://czarodzieje.my-rpg.com/t10981-upsilon-wild#299002
Gracz


PisanieTemat: Re: Aula artystyczna   Wto Wrz 22 2015, 00:35

Na miejsce dotarł z tak podrapaną twarzą, że ludzie tylko dziwnie na niego patrzyli, nie odzywając się ani słowem. Trudno. Miał swoją misję i może to nawet lepiej, że nikt nie zawracał mu teraz głowy. Pełen opanowania, usiadł przy jednym ze stanowisk i rozłożył znalezione diamenty. To, co planował, nie mogło być ani zbyt infantylne, ani zbyt babskie. Wśród dostępnych na warsztatach materiałów znalazł masę łańcuszków i innych ozdób, ale wydawały mu się zbyt błyszczące. Na szczęście było tam też kilka pasków sztucznej skóry i rzemieni, które mógł dowolnie zapleść, mocując pośród nich skarby, które znalazł. Nie miał pojęcia czy to w ogóle będzie w stylu chłopaka, którego obserwował niemal od początku swojego pobytu w Salem, ale był perfekcjonistą, więc przynajmniej bransoletka będzie dostatecznie ładna, by mogła zostać uznana za co najmniej estetyczną wizualnie. Przystąpił do pracy z ogromnym zapałem, który zdawał się opłacać, bo nawet prowadząca patrzyła na niego nieco zdumionym wzrokiem. Chyba nikt nie spodziewał się po nim takiej zręczności.
Gdy wreszcie skończył, zebrał kilka pochwał, zgarnął swoje dzieło i upchnął je w kieszeni. Wtedy wreszcie mógł oddać nie tylko stery, ale i cały ból związany z podrapaną twarzą.

z/t

Ilość kamieni przed wykonaniem bransoletki: 10
Wylosowana kostka: 4
Link do kostek: klik
Ilość kamieni po wykonaniu bransoletki: 0
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Rok Nauki : III
Wiek : 22
Skąd : NY
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 258
  Liczba postów : 84
http://czarodzieje.my-rpg.com/t10971-athene-wakefield#298979
http://czarodzieje.my-rpg.com/t10978-nie-mow-ze-nie-chcesz-poznac-wyslanniczki-losu#298992
http://czarodzieje.my-rpg.com/t10976-no-chodz-napisz-do-atenki#298990
http://czarodzieje.my-rpg.com/t10977-athene-wakefield#298991
Gracz


PisanieTemat: Re: Aula artystyczna   Sro Wrz 23 2015, 22:37

Trochę jej się nie chciało przyjść na te warsztaty. Uważała, że są jakieś bez sensu, zwłaszcza w kontekście tego, że te kamyki były jakieś trefne i prawdopodobnie mało wartościowe. Jednocześnie gdzieś tam jej mignęła Ups (ewentualnie ktoś tam, kto akurat był w Ups, jakkolwiek by to nie brzmiało) i stwierdziła, że może tej rudej wariatce podobają się takie rzeczy i może chciałaby takie dostać. Wzięła więc garść swoich diamencików i zajęła stanowisko. Niespecjalnie patrzyła na to, co pokazywała im Hall - niezależnie od tego, że nawet ją lubiła, co prawdopodobnie było podyktowane sentymentem i tym, że Hall była kimś znajomym w tym tłumie obcych. Ale tak czy inaczej Atenka miała swoją wizję, swój plan i czyjeś wytyczne jej nie obchodziły. Nie żeby w innych przypadkach było inaczej. W każdym razie wzięła parę rzemyków (jasne, może srebrny łańcuszek miałby więcej sensu, ale czy ktoś widział Ups ze srebrną biżuterią? Czy srebrna biżuteria w przypadku Ups miała sens? Niee) i zaczęła mozolnie mocować diamenty tak, żeby to wszystko jakoś razem wyglądało. Nie szło. Było krzywo, nierówno i niesymetrycznie. Miała ochotę rzucić to wszystko w diabły, ale byłoby głupio. Więc siedziała nad tym Los wie, ile czasu, klęła pod nosem, rzucając wiązanki godne piratów (czyli w klimacie, a to najważniejsze) i próbowała uzyskać efekt, który ją usatysfakcjonuje. Bez skutku. Ostatecznie się wkurzyła, przyczepiła to jakkolwiek i schowała do kieszeni. Chrzanić.

z/t

Ilość kamieni przed wykonaniem bransoletki 10
Wylosowana kostka 2
Link do kostek: klik
Ilość kamieni po wykonaniu bransoletki 0
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 20
Skąd : Ottery St. Catchpole
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 6297
Dodatkowo : ścigająca, kpt
  Liczba postów : 2739
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7146-shenae-d-angelo#204090
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7147-shenae-d-angelo#204112
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7148-shenae-d-angelo#204119
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7244-shenae-d-angelo#204981
Gracz


PisanieTemat: Re: Aula artystyczna   Czw Wrz 24 2015, 11:42

Shenae przyszła na warsztaty chyba jako jedna z ostatnich osób. Nie spodziewała zastać się tu aż tylu osobistości. Kiedy szukała diamentów, nie natknęła się bezpośrednio na żadną żywa duszę, nie licząc kilku trytonów, na które wpadła zbaczając z toru poszukiwań. W zasadzie, kiedy podjęła się składania ze swoich kamieni biżuterii, planowała wykonać z nich wisiorek, który wydawał jej się najlepiej wyglądać, nie licząc bransoletki, którą bardzo chętnie by sobie sprawiła. Jak się jednak okazało, nie była stworzona do prac manualnych. Ledwie podjęła się tej roboty, a zauważyła, że bardziej niż wisiorek, z jej kamieni wychodzą jej kolczyki. Trochę niezadowolona ze swoich poczynań wyszła więc z auli z parą kolczyków, nie wiedząc nawet czy kiedykolwiek je na siebie założy. Może przy odrobinie szczęścia ktoś się z nią zamieni, kolczyki za wisiorek bądź bransoletkę?

Ilość kamieni przed wykonaniem kolczyków 8
Wylosowana kostka 5
Link do kostek: klik
Ilość kamieni po wykonaniu kolczyków 0

(jeszcze nie zt?)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content
PisanieTemat: Re: Aula artystyczna   

Powrót do góry Go down
 

Aula artystyczna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Klasa Artystyczna
» Jezioro
» Dodatkowa Aula
» Aula

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje ::  :: 
reszta świata
 :: 
Atlantyda
-