IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .
 

 Casper Angel Tease

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomośćavatar

Mieszkaniec Hogsmeade
Wiek : 23
Skąd : Nottingham, Anglia
Galeony : 708
  Liczba postów : 338
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13550-casper-angel-tease#360782
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13560-potrzebujesz-czegos-zapraszam#361160
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13562-anielska-poczta#361164
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13561-casper-angel-tease#361163
Gracz


PisanieTemat: Casper Angel Tease   Nie Paź 16 2016, 23:53


Casper Angel Tease

DATA URODZENIA Luty 1994 roku, za dzień uznaje 13.
CZYSTOŚĆ KRWI Nieznana
MIEJSCE URODZENIA Nottingham
MIEJSCE ZAMIESZKANIA Hogsmeade
UKOŃCZONA SZKOŁA Hogwart
WYBRANA POSADA DO OBJĘCIA Prowadzi własny bar, który za dnia służy za elegancką kawiarenkę, a w nocy zmienia się w klub z szalonymi imprezami. Na boku prowadzi biznesy prywatne, o nieco szerszym zakresie.
PRZEPRACOWANY CZAS W POWYŻSZEJ PRACY Będą już cztery lata, zaraz po Hogwarcie zabrał się za robotę.
WYBRANY WIZERUNEK Harry Lloyd


Wyglad

WZROST 185cm
BUDOWA CIAŁA Szczupły, może nawet bardzo? Niewychudzony. Umięśniony, choć ze względu na jego budowę niezbyt to widać.
KOLOR OCZU Specyficzne na tyle, by notorycznie płatać figle. W jednym świetle mienią się niemal na złoto, w innym przybierają barwę zachmurzonego nieba. Jedni znajdą w nich zielone drobinki, inni przyrzekną, że widzieli tam niezgłębioną taflę spokojnego jeziora.
KOLOR WŁOSÓW Czarne
ZNAKI SZCZEGÓLNE  Lewą rękę pokrytą ma od barku, przez przedramie aż do dłoni w tatuażach. Jest to wyjątkowo artystyczna mieszanka pnączy, celtyckich lub geometrycznych wzorów, drobnych symboli. Na samych knykciach wytatuowane ma literki układające się w słowo PAST. Ma kolczyk w języku i wardze, ale ten drugi rzadko zakłada.
PREFEROWANE UBRANIA Nie jest wybredny. Dasz mu garnitur, założy garnitur (nawet frak, jeśli trzeba). Dasz mu bluzę, założy bluzę. Dasz mu marynarkę... Możnaby tak długo, bo Casper zwyczajnie nie ma problemu z ubraniami. Częściej chodzi w kamizelce, mało zobowiązującej koszuli, albo ukochanej skórzanej kurtce... Ale spotkasz go też w bluzie z kapturem, bo to dla niego bardziej piżama, nie – część ciała, najwygodniejsze odzienie z możliwych. Stopy zwykle obute ma dość mocno, raczej odpuszcza trampki na rzecz traperów, nawet glanów. Kolorystyka zawartości jego szafy w większości zawiera czernie i szarości.


Charakter


Casper jest specyficzny. Ma w sobie coś, co przyciąga ludzi – tak zwaną charyzmę. Jednocześnie budzi respekt, potrafi zdobyć szacunek nawet najbardziej opornych... Ale nic bardziej mylnego. Wykorzysta, weźmie co chciał i zostawi, a przynajmniej w większości przypadków. Jest egoistą, chwilami myśli zupełnie samolubnie. Ważny jest dla niego zysk, dla biznesu potrafi zrobić wiele. Jest uparty, czasem trochę głupio. Niby myśli racjonalnie, ale i tak popełnia głupstwa. Krótko mówiąc, ta umiejętność szybkiego zdobycia szacunku jest u niego bezcelowa, bo biedak zaraz go traci.
Dusza towarzystwa, tak. Raczej nie udaje milutkiego, ale sprawia, że jego ciętość staje się przyjemna dla słuchacza. Na imprezach błyszczy, w towarzystwie potrafi idealnie wkupić się w łaski. Potrafi manipulować ludźmi, jest fantastycznym krętaczem. Doskonale odczytuje ludzkie reakcje, jest przy tym domyślny i uważny. Lubi wiedzieć tak dużo, jak tylko się da. Bywa, że sam gubi się w swoich kłamstwach, bo rzuca nimi z niezwykłą swobodą. Nie widać po nim prawdziwego strachu – jego twarz bywa nieprzenikniona, oczy są niczym pusta otchłań. Casper nie jest  ufny, choć chwilami jeszcze się stara. W głębi duszy trochę zależy mu na ludziach ze swojego otoczenia – ale raczej dlatego, że są dla niego przydatni, niż że pała do nich jakimikolwiek uczuciami. Rozkocha, zostawi. Najchętniej to pisze się na jednorazowe zabawy. Często odpycha ludzi sarkazmem. Bywa chamski i nie przeprasza. Nawet jeśli, to będzie przy tym nieszczery. To prawdziwy cwaniak, ze sprytem przeganiającym nawet jego geniusz. Jeśli go polubisz, to pewnie zaraz cię do siebie zrazi. Mistrz zacierania granicy między nienawiścią a miłością, niestety na minus.
Jeśli komuś uda się do niego dotrzeć, to umie być wspaniałym druhem. Wymaga to jednak dużej ilości starań z obu stron, bo ze swoją nieprzywidywalnością Casper traci zaufanie ludzi z niesamowitą prędkością. Wyczuwa imprezy jak niuchacze skarby. Lubi myśleć o sobie, jako osobie dobrej, niosącej ludziom spełnienie pragnień w najróżniejszych formach. Czy tak jest? Raczej nie, ale lepiej mu tego nie mów.
Możesz spotkać go roześmianego na imprezie z wianuszkiem panienek dookoła, możesz spotkać go samotnego przy pustym barze z masą kieliszków. Cechuje go niezdrowa nieprzewidywalność, jego humorki są chwiejne i mylne. Zbyt często oszukuje i gra, przez co sam zaczyna się plątać. Łatwo można go zdenerwować, w szczególności gdy jest niewyspany (co ze względu na jego fobię jest właściwie na porządku dziennym). Angel jest mściwy, chwilami wręcz nieznośny.
Jest nazywany młodym geniuszem... Czuje się czasem nierozumiany, ekscytuje się momentami najdrobniejszymi rzeczami. Natchniony. Zwraca uwagę na szczegóły zupełnie niewidoczne dla innych, a wtedy cały się zmienia – dłonie dygoczą mu jak u narkomana, głos drży, słowa plączą się w ustach. OWUTemy zdane wszystkie na Wybitny, ale studia ani tknięte.
Energiczny, potrafi rozbłysnąć w najmniej oczekiwanym momencie.
Ciężko go opisać. Kłamie bez mrugnięcia, pyskuje z uśmiechem. Trzeba go poznać, aby wyrobić sobie opinię, ale jedno jest ważne. Jeśli jakoś go zainteresujesz, albo staniesz się potrzebny – Casper Angel Tease nie odpuści.
Geniusz? Tak. Szkoda tylko, że jego życie obraca się wokół naginania prawa.

Historia


Dokładna data urodzenia nigdy nie została ujawniona. Mroźnego wieczoru 1994 roku, gdzieś w środku lutego, na ulicy Nottingham leżał sobie bezdomny mężczyzna. Nie był nikim ważnym – zwykłym pijusem, który każdy przystanek autobusowy uważał za dom. Wtedy jednak nie dane mu było spać, do jego uszu dotarł wrzask małego dziecka. Znalazł zawiniątko z małym człowieczkiem ułożone na poboczu drogi. Postanowił zanieść malucha do najbliższego sierocińca... Tam odnaleziono karteczkę „Casper Angel”, z nazwiskiem zupełnie rozmazanym i nieczytelnym. Tak więc wychowywał się w tej mugolskiej ruderze z bandą dzieciaków, które opuściło szczęście. Chłopiec trafiał do domów zastępczych, ale w żadnym dłużej nie zostawał – przytrafiały mu się niesamowite historie. O dziwo, za każdym razem nadawano mu nazwisko na literę „T”, co uznał za ciekawy zbieg okoliczności. Sam wymyślił swoje aktualne nazwisko, choć ciągle je zmienia i przedstawia się różnie. Raz jest Casprem Angele Tease'em (aktualnie jego ulubione nazwisko), innym razem Trace'em, jeszcze innym Tackswellem.
Wokół chłopaka przedmioty znikały, w szczególności wszelakie portfele, zegarki, naszyjniki... Sprawne rączki, czy magiczne zdolności? Casper nabierał wszystkich na szczenięce oczka, kłamał od najmłodszych lat i zwyczajnie wyskakiwał z kłopotów szybciej, niż się w nie wplątywał. Jego łażenie po drzewach, nawet zakończone bolesnym upadkiem, nie kończyło się pozdzieranymi kolanami, jego zimna zupa tajemniczo sama się podgrzewała. Było z nim coś nie tak i nikt nie wiedział, co to było.
W wieku dziesięciu lat Cas postanowił uciec i opuścił sierociniec, w którym nigdy nie czuł się dobrze. Błąkał się po ulicach, żebrał i głównie kradł. Żył tak, z niebem jako dachem, aż do momentu, gdy wszystko się skomplikowało. Zaczepił go jakiś starszy pan, który zaczął opowiadać historie niczym z bajki. Magia? Ciężko było w to uwierzyć. Casper był pewien, że to jedynie sztuczka, aby zaciągnąć go z powrotem do sierocińca. Argumenty przedstawione przez czarodzieja wraz z listem zapraszającym do szkoły magii były jednak o tyle silne i ciekawe, że młodziak nie mógł odmówić.
Hogwart brzmiał dla niego obco i niebezpiecznie, ale Casper nigdy nie wahał się ryzykować. Wtedy postąpił tak samo, spróbował odnaleźć siebie w tym świecie, który zwą magicznym. Dopiero tam odkryto jego potencjał – wiedzę łapał w mig, domyślał się zagadnień na poziomie o wiele wyższym, niż powinien być. Ravenclaw stał się jego domem. Casper kłamał o swojej przeszłości, fałszował dokumenty... Robił wszystko, aby nikt nie wiedział, że nie ma domu poza Hogwartem. Już za nastoletnich lat okazało się, że chłopak załatwi wszystko – ukradnie cukierki, przygotowany egzamin, czyjś list. Był niezawodny i znikąd zaczął rozwijać w ten sposób handel.
Ze studiów zrezygnował. Miał wrażenie, że marnuje się siedząc na lekcjach i słuchając o rzeczach, o których już doskonale wiedział. Potrafił zagiąć nauczyciela, a jego korepetycje gwarantowały najlepsze oceny. Był po prostu diabelnie inteligentny, przez co przyczepiła się do niego plakietka młodego geniusza. Wplątał się w niebezpieczne towarzystwo, zajmując nielegalnymi sprawami.
Nie był w stanie rozstać się z Hogwartem, choć marzyła mu się dorosłość. Wykupił bar w Hogsmeade, który miał stać się oazą jego i znajomych, którzy wciąż się uczyli. Za dnia oferował kawę, drobne posiłki, słodkości. W nocy pozwalał, by to miejsce zaczynało błyszczeć i przyciągać do zabawy. Jeden z najlepszych klubów, jak mawiano.
Jak wiadomo, bogaczem nie był, a więc jego nagłe przedsięwzięcie mocno zaskakiwało. Prawda była taka, że mieszkanie na ulicy, przenoszenie się z domu do domu i całe to zamieszanie, dały Casprowi wiele znajomości. Nic dziwnego, że gdy poprosił o pożyczkę niektórych mało ciekawych typów, to do dziś płaci długi w najprzeróżniejsze sposoby. Mimo to uważa, że warto.
Nie mógł pozbyć się etykiety zaopatrzeniowca, postanowił więc to wykorzystać. Nagle się okazało, że taki „dorosły” Casper zjawiał się w Hogwarcie z paczką papierosów, czy flaszeczką. Miał zawsze obok starą szatę, wchodził do szkoły jednym z tajemnych wejść i dostarczał wszystkim to, czego pragnęli. Czy to było zamówienie na tatuaż, czy paczka ciastek, nowe pióro, narkotyki... Potrafił zdobyć wszystko.
Jeśli czegoś potrzebujesz, zwróć się do niego. Za odpowiednią ceną załatwi różne sprawy.


Rodzina


Nigdy nie chciał jej poznać, nie próbował szukać. Uznał, że zostawili go z jakiegoś powodu i tak żył, ze świadomością, że go nie chciano. To przez to uznał, że rodzina wcale nie jest ważna. Twierdzi, że usamodzielniła go ta samotność.


Ciekawostki


♣ Zawsze ma przy sobie starodawny zegarek (tak, taki z łańcuszkiem), na którego tarczę ciągle zerka.
♣ Cierpi na heliofobię i somnifobię, ale nie w wysokim stopniu zaawansowania. Mimo to, w jego mieszkaniu będzie zawsze ciemno, a energetyki robią za herbatę.
♣ Lunatykuje i między innymi jest to przyczyna jego somnifobii.
♣ Wbrew swojej fobii, nienawidzi kremów przeciwsłonecznych. Prędzej zaplącze się w jakiś płaszcz i nasunie na nos nieodłączne okulary przeciwsłoneczne.
♣ SUMy i OWUTemy u niego kończyły się samymi Wybitnymi. Jego najgorszą oceną za całej szkolej kariery było Powyżej Oczekiwań.
♣ Ma parę nałogów – papierosy, guma do żucia, prawdopodobnie trochę alkohol. Po narkotyki sam chętnie sięga, w celach ulepszenia sobie imprezy.
♣ Bójki? Nie ma problemu. Walczył już o różne sprawy.
♣ Bardzo lubi Quidditcha
♣ Jest biseksualny
♣ Świetnie podrabia czyjeś zachowanie i płynnie manipuluje głosem.
♣ Nie miał ulubionego przedmiotu szkolnego, za to nigdy szczególnie nie przepadał za eliksirami i zielarstwem. To nad tym najbardziej pracował za szkolnych lat.
♣ Wbrew pozorom, bardzo szanuje osoby zajmujące się profesją nauczycielską.
♣ Jest leworęczny
♣ Zna łacinę, szwedzki, rosyjski i hiszpański, ale nie na jakimś szczególnie wysokim poziomie. Aktualnie próbuje załapać coś z francuskiego, ale jego zdolności lingwistyczne chyba nie są aż tak rozwinięte...
♣ Kocha przysłowia i różne powiedzonka. Rzuca nimi przy każdej możliwej okazji.
♣ Mało kto go nie zna. Ale nawet jeśli... to on wie wszystko o innych.
♣ Uczył się grać na fortepianie już w sierocińcu, później wrócił do tego w Hogwarcie. Ma również ładny głos.
♣ Jest samoukiem w wielu dziedzinach - rozpoczyna coś, przyswaja w błyskawicznym tempie i zwykle pozostawia na poziomie godnym podziwu, ale nie nazbyt wybitnym.
♣ Pięknie rysuje – dlatego chętnym załatwi również tatuażOstatnio zmieniony przez Casper Angel Tease dnia Sob Kwi 29 2017, 17:55, w całości zmieniany 3 razy (Reason for editing : Gif wygasł...)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 19
Skąd : Filadelfia
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 1564
Dodatkowo : pałkarz
  Liczba postów : 1413
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11001-daisy
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11218-stokrotka
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11249-listy-do-daisy#303189
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11219-daisy-manese
Administrator


PisanieTemat: Re: Casper Angel Tease   Pon Paź 24 2016, 13:33


Dorosly!

Teraz możesz założyć powiązania postaci, gdzie ustalisz relacje z innymi graczami. Powinieneś także stworzyć sobie pocztę, by móc odbierać listy od innych bohaterów oraz kuferek, gdzie dokładniej określisz umiejętności postaci. Jeśli natomiast chcesz już zagrać w fabule, poszukaj chętnych do tego w temacie zgłoszeń. Wpisz się też do spisu zawodów, aby otrzymywać wypłatę.Życzymy

miłej gry!

______________________Oh, we are magnificent
The selfish I can't see itself
When it shoots across the fall
It can never be destroyed
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Casper Angel Tease

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Casper Hastings
» Avatarnio-podpisarnia u Angel : )
» Casper Hastings

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje ::  :: 
karty postaci
 :: 
karty doroslych
-