IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .
 

 Andrew Booby

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomośćavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 40
Skąd : Londyn
Czystość Krwi : 10%
Galeony : 488
  Liczba postów : 76
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14706-andrew-booby#392453
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14726-relacje-imperatora-andrzeja#392844
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14718-poczta-imperatora-andrzeja#392466
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14719-andrew-booby
Gracz


PisanieTemat: Andrew Booby   Pon Lip 03 2017, 18:06


Andrew Booby

DATA URODZENIA24 grudnia 1976
CZYSTOŚĆ KRWI 10%
MIEJSCE URODZENIALondyn
MIEJSCE ZAMIESZKANIALondyn
UKOŃCZONA SZKOŁA Hogwart
WYBRANA POSADA DO OBJĘCIAMinister Magii
PRZEPRACOWANY CZAS W POWYŻSZEJ PRACY Kilka dni
WYBRANY WIZERUNEK Leonardo DiCaprio


Wyglad

WZROST 180
BUDOWA CIAŁA Normalna, nie jest umięśniony, ale nie jest też szczególnie.
KOLOR OCZU Szare
KOLOR WŁOSÓW Brązowe
ZNAKI SZCZEGÓLNE Adonis, rysy szlachetniejsze niż w rzeźbie Dawida, niestety w innych sprawach został trochę skromniej obdarzony.
PREFEROWANE UBRANIA Na wyjątkowe okazje bardzo eleganckie – zazwyczaj nosi szaty wyjściowe albo kunsztownie skrojone garnitury. Na co dzień ubiera się w smart casualowe stylizacje - koszula jest elementem niemalże obowiązkowym, chociaż w bardzo nieformalnych sytuacjach zdarza mu się paradować w dresie.


Charakter


Bardzo elokwentny i wykształcony, jeśli prezentujesz jakiś poziom to rozmowa z nim to czysta przyjemność, jeśli jesteś tępakiem to najprawdopodobniej umrzesz ze wstydu po pięciu minutach konwersacji - trudno ukryć, że jego wiedza na tematy czarodziejskie i mugolskie jest przeogromna. Chociaż w szkole był lekko ciapowatym, koleżeńskim kujonkiem, teraz jego charakter uległ znacznej zmianie. Pozornie miły, spokojny mężczyzna skrywa twarz sprytnego manipulanta, który nie cofnie się przed niczym by ugruntować swoją pozycję w Ministerstwie Magii. Pieniądze - są ważne, można za nie kupić wiele, nie zdobędzie się jednak szacunku. Miłość - odkąd utracił żonę nie wierzy w nią - wystarczą mu przelotne znajomości. Za to potęga jest tym czego zawsze pragnął - jako dziecko z wyśmiewanej rodziny zawsze marzył, żeby być kimś ważnym, zapisać się w historii świata czarodziejów. Na razie udało mu się zdobyć władzę (dążył do niej po trupach), pragnie jednak zostawić po sobie ślad w imię horacowskiego Exegi Monumentum. Bezwzględny, niezłomny, bezlitosny. Sprawia wrażenia anioła - udziela się charytatywnie, dobrze traktuje swoich podwładnych, lecz gdy przychodzi co do czego pokazuje prawdziwą twarz. Nie chcesz być jego wrogiem - ma wielką władzę, lojalnych ludzi i mnóstwo pieniędzy. W starciu z nim jesteś nikim.
Andrew ma tylko jedną słabość - ma na imię Petronella i jest jego mamą. Booby zrobiłby dla matki wszystko - to ona jest jego głównym doradcą i to ona hamuje zapędy syna do przejęcia kontroli nad całym światem. Andrew codziennie wysyła jej sowy i dzwoni do niej (z racji niemagicznego pochodzenia oboje korzystają z komórek) konsultując z kobietą każdą ważniejszą decyzję. Nie tylko ważniejsza -  w gruncie rzeczy kobieta doradza mu nawet w najbanalniejszych sprawach takich jak zrobienie kanapki albo wybór partnerki.
Historia


Petronella Underwood swoim marnym żywotem przynosiła wstyd całemu klanowi Underwoodów – nie dość, że okazała się charłakiem, to na dodatek w wieku zaledwie siedemnastu lat zaszła w ciążę ze sporo starszym czarodziejem mugolskiego pochodzenia – Donaldem Boobym. Po tym zdarzeniu Petronela została zupełnie wyklęta przez rodzinę Underwoodów, zyskała jednak wielką miłość. Bardzo szybko została żoną Donalda, a w Wigilię Bożego Narodzenia 1976 roku na świat przyszedł ich syn – Andrew Booby.
Trudno ukryć, że początkowo żywot państwa Booby był niezwykle ciężki – z trudem wiązali koniec z końcem – mieli jednak siebie i swojego synka, którego kochali nad życie. Mimo problemów finansowych Petronela i Donald stanęli na głowie by zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy żywot. Wkrótce Donald otworzył w Londynie Zakład Pogrzebowy „Było Minęło”, który osiągnął niebywały sukces – państwo Booby znacznie poprawili swój status majątkowy, dzięki czemu Petronela mogła zajmować się domem. Wkrótce na świat przyszło rodzeństwo Andrewa – Quietus i Cora (trudno odmówić rodzicom polotu w tejże kwestii). Rodzice kochali całą trójkę szalenie, jednakże nie da się ukryć, że to właśnie Andrew był ich ulubieńcem – przez całe życie wpasowywał się w portret idealnego syna – ku uciesze rodziców mimo, że mama była charłakiem chłopiec wykazał magiczne zdolności i wylądował w Hufflepuffie.
Początkowo Andrew nie miał zbyt wielu kolegów – był w końcu niezdarnym kluskiem, z rodziny o dość wątpliwej reputacji. Na szczęście mimo braku szczególnych predyspozycji dzięki pracowitości i sprytowi chłopak szybko zaczął osiągać sukcesy w nauce, a nawet został prefektem. Z czasem Booby zmężniał i nabrał pewności siebie, dzięki czemu stał się bardzo popularny ciesząc się względami płci przeciwnej. W jego życiu od początku była tylko jedna kobieta – Bethany, córka piekielnie bogatego biznesmana  – Scrooge’a McDucka. Dziewczyna należała do domu Slytherina i pochodziła z czystokrwistego rodu, dlatego jej związek z Andrewem nie został zaakceptowany przez rodzinę (co w pewnym stopniu zmieniło się później, gdy Andrew osiągnął odpowiednią pozycję społeczną). Mimo to szaleńczo w sobie zakochani młodzi pobrali się jeszcze na studiach. Tuż po skończeniu studiów (a miało to miejsce w roku 1997) państwo Booby opuścili Wielką Brytanię ze strachu przed reżimem Voldemorta. Osiedli w Stanach Zjednoczonych, gdzie Andrew pracował jako młodszy asystent amerykańskiego Ministra Magii, a Bethany jako pomocnica magicznych prawników. W Stanach na świat przyszła ich córka – Angela. Po upadku Voldemorta rodzina Boobych powróciła do Wielkiej Brytanii (gdzie na świat przyszedł Andrew Junior) – Andrew zaczął pracować urzędnik Departamentu Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów, Bethany podjęła pracę magicznego prawnika, po pewnym czasie porzuciła ją by zajmować się domem i dziećmi. Mimo młodzieńczej miłości w małżeństwie zaczęło dziać się bardzo źle – Bethany była sfrustrowana tym, że jej mąż w ciągu kilku lat awansował na zastępcę szefa i szefa Departamentu, gdy ona siedziała w domu i się marnowała. W końcu, ku niezadowoleniu rodziny (w końcu Andrew był piekielnie bogatym i wpływowym czarodziejem), sfrustrowana odeszła od męża. Od tego czasu Andrew nigdy nie był w dłuższym związku, jego znajomości kończyły się bardzo szybko, a z byłą żoną (która obecnie pracuje jako sędzia Wizengamotu i ponownie wyszła za mąż) ma bardzo sporadyczny kontakt.
Rozwód odbił piętno na życiu mężczyzny, bardzo pewny siebie i otwarty człowiek zamknął się w sobie i skupił na pracy, i chociaż obecnie znów jest bardzo społeczny, ale stał się zupełnie innym człowiekiem niż w czasie małżeństwa - teraz miłuje dość rozrywkowe życie, a jego stateczność jest tylko pozorem.
Ostatnie lata Andrew spędził na stanowisku Starszego Podsekretarza Ministra, a gdy Minister zrezygnował ze swojej funkcji szybko okazało się, że Booby ma najwyższe kwalifikacje do objęcia tego stanowiska.
Rodzina


♣ Petronella Booby (ur. 1959) – mama Andrewa, najważniejsza osoba w życiu Andrewa. Mimo, że urodziła się jako charłaczka to dzięki małżeństwu z Donaldem przez całe życie obcowała ze światem czarodziejów. Gdy Andrew był małym dzieckiem ciężko pracowała by zapewnić mu godny byt, po otwarciu przez Donalda firmy została gospodynią domową.
♣ Donald Booby (1944 – 2013) – ojciec Andrewa, czarodziej pochodzenia mugolskiego. W 2010 roku zachorował na Kagonotrię i po kilku miesiącach zmarł. Prowadził Zakład Pogrzebowy „Było Minęło”
♣ Quietus Booby (ur. 1980) – młodszy brat. Niezbyt rozgarnięty, w szkole uczęszczał do Hufflepuffu, nie skończył studiów. Całe życie przepracował w firmie ojca, obecnie jest jej właścicielem. Imię nadane mu przez rodziców okazało się straszną ironią losu – nie tylko w kontekście jego pracy, ale również dlatego, że ma bardzo słabą głowę i po nawet niewielkiej dawca alkoholu zalicza zgon. Od niedawna w związku małżeńskim. Andrew uważa go za dziwaka, ale ze względu na matkę utrzymuje z nim kontakt.
♣ Cora Persephone Spectre, primo voto Demise, secundo voto Fairwyn, tertio voto Heyman, quarto voto Lanceley, née Booby (ur. 1984) – młodsza siostra Andrewa. W młodości bardzo pilna uczennica, również uczęszczała do Ravenclawu. Chociaż z wykształcenia jest eliksirowarem, obecnie zajmuje się prowadzeniem interesów, ale jej głównym zajęciem (a przy okazji cechą) jest byciem wdową. Po raz pierwszy wyszła za mąż jeszcze na studiach, niestety jej małżonek dość szybko dokonał żywota. Przez następne kilkanaście lat wyszła za mąż jeszcze cztery razy, każdy z jej mężów był znacznie starszym, zamożnym czarodziejem , który dość szybko przeszedł na łono Abrahama. Dzięki temu trybowi życia Cora dość szybko zdobyła majątek i pozycję w świecie czarodziejów. Andrew naiwnie wierzy (a przynajmniej udaje, ze wierzy), że siostra jest dobrą kobietą, która ma strasznego pecha w życiu.
♣ Angela Booby (ur. 1998) – czarownica pół krwi, córka Andrewa. Mieszka z mamą i ojczymem, Andrew stara się utrzymywać z nią jak najlepsze relacje (chociaż ojcem jest raczej średnim), studiuje w Hogwarcie.
♣ Andrew Booby Jr (ur. 1999) - czarodziej półkrwi, syn Andrewa. Mieszka z matką i ojczymem. Jego relacja z ojcem przeszła kryzys dwa lata temu, kiedy Andrew Senior wygrał z synem zawody w ciągnięciu koksu na czas. Obecnie dogadują się poprawnie. Andrew Jr uczy się w Hogwarcie.
♣ Bethany Tovney, primo voto Booby, née McDuck (ur. 1976) – czarownica czystej krwi, była żona Andrewa. Córka jednego z najbogatszych czarodziejów w Wielkiej Brytanii– Scrooge’a McDucka. Obecnie sędzia w Wizengamocie.


Ciekawostki


♣ Posługuje się się hiszpańskim, trollańskim i saneskobariańskim na poziomie zaawansowanym, niemieckim i rosyjskim na poziomie średnim oraz goblideguckim i francuskim na poziomie podstawowym
♣ Rozważał kiedyś zmianę nazwiska na panieńskie matki, jednakże nie chciał sprawić przykrości ojcu, więc w końcu został przy wyśmiewanym Booby
♣ Pali. Dużo, każdego rodzaju. Jest dramatycznie uzależniony od papierosów.
♣ Narkotyki? Tak. Alkohol? Jeszcze większe tak. Andrew z używkami jest za pan brat, nie zmienia to jednak faktu, że mimo mocnej głowy zażywa je jedynie, gdy w towarzystwie jest zaufana osoba, która może o niego zadbać.
♣ Andrew ciągle powtarza motto swojego ojca grabarza - "Wszyscy pójdziecie do piachu"
♣ Może mała, ale jaka wytrzymała!
♣ Mimo, że nieszczególnie przepada za bratem to regularnie dostarcza mu zwłoki dbając o to, żeby biznes się kręcił.
♣ Jest mistrzem świata w ujeżdżaniu buchorożców.
♣ Zaraz po rodeo z buchorożcami (i melanżowaniu), jego ulubioną rozrywką jest rzut goblinem do celu. Nie pogardzi też bardziej pospolitymi rozrywkami jak astroletka albo Krwawy Baron
♣ W ogrodzie bardziej skupia się na hodowli gnomów niż swoich roślin. uważa, że są słodkie i wyglądają jak ładniejsze (i mniejsze) trolle
♣ Odkąd żona go zostawiła, znajduje pocieszenie w ramionach innych kobiet, które niestety za obcowanie z nim życzą sobie nieco więcej niż uśmiechu i uczuć (w grę wchodzi też koks)


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 21
Skąd : Londyn, Anglia
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 258
Dodatkowo : prefekt, szukająca
  Liczba postów : 1291
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11413-oriane-l-carstairs
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11414-male-przyjaznie-milosci-i-wrogowie-ori#306244
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11416-shadow#306304
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11415-oriane-leonie-carstairs#306303
Gracz


PisanieTemat: Re: Andrew Booby   Pon Lip 03 2017, 22:26

Wpisz proszę wybrany wizerunek, dodaj zdjęcie do Karty i avatara (200x320).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 21
Skąd : Londyn, Anglia
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 258
Dodatkowo : prefekt, szukająca
  Liczba postów : 1291
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11413-oriane-l-carstairs
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11414-male-przyjaznie-milosci-i-wrogowie-ori#306244
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11416-shadow#306304
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11415-oriane-leonie-carstairs#306303
Gracz


PisanieTemat: Re: Andrew Booby   Czw Lip 06 2017, 17:23DOROSŁY!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Andrew Booby

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Remus John Lupin
» SELFIE PROJECT

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje ::  :: 
karty postaci
 :: 
karty doroslych
-