IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .
 

 Demetria Travers

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomośćavatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Skąd : Nelson, Nowa Zelandia
Czystość Krwi : 25%
Galeony : 34
Dodatkowo : metamorfomagia
  Liczba postów : 26
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15394-demetria-travers#412822
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15396-omega#412861
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15395-demetria-travers#412833
Gracz


PisanieTemat: Demetria Travers   Nie Lis 05 2017, 20:48


Demetria Omega Nyree Travers

DATA URODZENIA20.07.2000
CZYSTOŚĆ KRWI 25%
MIEJSCE URODZENIANelson, Nowa Zelandia
MIEJSCE ZAMIESZKANIAHogwart, a w wakacje Brisbane
W HOGWARCIE JEST OD KLASYIII
OBECNIE JEST NA ROKUVII
WYMARZONY DOM -
WYBRANY WIZERUNEKMagdalena Zalejska, Scarlett Simoneit

Wyglad

WZROST 173
BUDOWA CIAŁA szczupła
KOLOR OCZU niebieskie
KOLOR WŁOSÓW brązowe
ZNAKI SZCZEGÓLNE Brak serdecznego palca prawej dłoni, blizny sięgające mniej więcej do łokcia tej samej ręki, co zazwyczaj ukrywa.
PREFEROWANE UBRANIA Zobaczenie jej w sukience graniczy z cudem, ubiera je jedynie na specjalnie okazje. Nie przepada też za czarodziejskimi szatami, są dla niej mało praktyczne, tak więc kiedy tylko nie musi zakładać na siebie mundurka ubiera się raczej na luzie. Zazwyczaj są to luźne koszulki, bluzy, skórzane kurtki, zwykłe spodnie oraz wyjściowy dres, jednak ten ostatni zakłada zazwyczaj, kiedy wybiera się na trening. W zasadzie to nie ogranicza się tylko do tego, wszystko zależy od jej nastroju. Lubi nosić zegarki i bransoletki, ma tendencje do kolekcjonowania ich.


Charakter


Ile twarzy tyle charakterów? Chciałaby żeby tak było, jednak manipulowanie tą sferą okazywało się o wiele trudniejsze niż zmiany wyglądu. Nieważne więc było jak bardzo zmieniała się jej twarz, charakter pozostawał mniej więcej w niezmienionym stanie. Oczywiście czasem chciałaby, aby było inaczej, a co za tym idzie trenowała również i to. Pomagała jej w tym ambicja oraz silna wola, co przynosiło dość dobre skutki, ponieważ dzięki temu łatwiej przychodziła jej nauka nie tylko metamorfomagii, ale i lepiej radziła sobie w szkole. Co prawda nie była najlepszym uczniem, jednak zawsze starała się trzymać jakiś poziom. Doskonale wiedziała, że gdyby spędzała więcej czasu nad książkami mogłaby osiągnąć więcej, ale nie zależało jej na tym. Wolny czas wolała spędzać na próbach ukrycia skutków wypadku sprzed lat, a potem na całkowitej zmianie aparycji. Miała także wiele innych zainteresowań takich jak na przykład żeglarstwo, które w jakimś stopniu wzmocniło jej kolejną cechę, którą była cierpliwość. Niestety działanie tej zalety było dość wybiórcze, mogła na coś czekać bez patrzenia na zegarek o ile nie był to drugi człowiek. Niesamowicie denerwuje ją, kiedy ktoś nie pojawia się na czas, sama zawsze stara się stawiać na spotkaniach nieco przed umówioną godziną tym samym okazując szacunek dla drugiej osoby i jej czasu. W końcu jak roztargnionym można być, aby pojawić się godzinę później? Jej nerwowość szczególnie ujawniała się wtedy, kiedy ktoś robił to bez konkretnego powodu. Nie szczędziła wtedy szczerych komentarzy na ich temat, jak i w innych przypadkach, ponieważ ta cecha w jej przypadku mogła się nawet posunąć do chamskości. Zazwyczaj mówiła to co myślała, a nie zawsze były to miłe myśli, z drugiej strony nie zdarzało się to zbyt często, bo nie była gadułą. Nie było to związane z nieśmiałością, nie miała problemu z pewnością siebie, po prostu nie widziała sensu w ciągłym nawijaniu niczym katarynka. Potrafi wysłuchać drugą osobę, oraz wesprzeć ją radą, jeśli tylko jakąś miała. Zdarzało jej się także zupełnie przy okazji rozśmieszyć daną osobę jakimś śmiesznym komentarzem. Wsparcie jednak było zarezerwowane dla bliskich jej osób, względem których była szalenie lojalna. Wrażliwość na czyjeś problemy była dużo mniejsza, jeśli chodziło o obcych, w końcu zwariowałaby gdyby miała się przejmować wszystkimi. W kwestii zwariowania, zdarzało jej się zachować nie do końca tak jak chciała, czasem ją ponosiło lub od tak wpadała na pomysł, którego wykonanie równocześnie oznaczało złamanie pewnych zasad. Odwagi jej nie brakowało, tak więc często się na to godziła, o ile jej realizm nie zapalał jej lampki w głowie, że właśnie przecenia swoje możliwości. Doświadczenia z przeszłości nauczyły ją, że mimo wszystko nie należy tego robić. Nie należalo też zbytnio ufać ludziom, a przynajmniej tym, do których nie miała przekonania, że może im zaufać. Odkładając jednak uprzedzenia, w towarzystwie była wyluzowana, choć niespecjalnie lubiła być w centrum zainteresowania.


Historia


Urodziła się 20 lipca 2000 roku w jednym z pomniejszych miast w Nowej Zelandii. Jej rodzice Amy i Henry Travers postanowili, że urodzi się w ich domu, tak też się stało. Nigdy nie pytała dlaczego nie wybrali się do szpitala i w zasadzie nie było to aż takie ważne. Ważniejsze było to, że tuż po narodzinach Demetria wykazywała zdolności metamorfomagiczne, które jak się potem okazało odziedziczyła po babce. Przez pierwsze sześć lat swojego życia nie zwracała na to zbytniej uwagi, spędzała bardzo dużo czasu ze swoim ojcem, z którym żeglowała i uczyła się latania na miotle lub pomagała matce w najprostszych kuchennych czynnościach.
Podczas wakacji, na jednym z rejsów Henry zaczął jej opowiadać o swojej rodzinie, wspomniał także o Beatrice - jej babci z którą dzieliła swoją umiejętność, co obudziło w Demi pewną ciekawość. Często jeździła do niej na wakacje, jednak do tej pory nie były one ukierunkowane na naukę czegokolwiek. Najczęściej spacerowały lub zajadały się wypiekami własnej roboty. Również i tego roku, niedługo po rejsie z ojcem miała do niej pojechać i spędzić resztę wakacji, ale tym razem Demetria miała misję. Chciała dowiedzieć się czegoś więcej na temat metamorfomagii, jednak nie do końca wiedziała jak zacząć rozmowę. Długo się do tego zabierała, a finalnie nie musiała tego robić, bo babcia przypadkiem podpatrzyła jak Nyree próbuje na własną rękę zdziałać coś w tej materii. Próby te zazwyczaj kończyły się wielką irytacją i włosami w kolorach tęczy, zwyczajnie nie potrafiła sobie z tym wszystkim poradzić. Wtedy przyszła do niej babcia, uspokoiła ją i wytłumaczyła na czym polega jej problem, otóż nie radziła sobie z kontrolą emocji, zwłaszcza wtedy, kiedy coś jej nie wychodziło.
Resztę lata Omega spędziła na przyjmowaniu nauk babci i w dalszym ciągu niezbyt udanych próbach przemiany czegokolwiek w swoim wyglądzie. Nie zniechęcała się jednak, bardzo motywowało ją to co potrafiła zrobić babcia, też tak chciała, na dodatek miała wsparcie ze strony rodziców. Wszystko szło w dobrym kierunku, do czasu.
Zimą po jej ósmych urodzinach zdarzyło się coś co bardzo wpłynęło na jej życie i nieco przekierowało cel dla którego uczyła się transmutacji. Wypadek o którym można przeczytać
tutaj:
 
bardzo zmienił jej relacje z ojcem oraz jej wygląd, który od tej pory usilnie próbowała ukryć, z czasem z coraz lepszym skutkiem. Po tym kiedy Henry trafił do więzienia odezwał się do nich jego brat, który zaproponował im przeniesienie się do ich domu w Brisbane. Skorzystali z tej okazji, co tylko uratowało Amy, którą bardzo męczyły niedawne wydarzenia, dla Nyree było to jednak nieco stresujące przeżycie. Właśnie miała się spotkać z kuzynką z którą do tej pory tylko i wyłącznie pisała listy, ba, miały teraz mieszkać razem. Na szczęście już wtedy potrafiła ukryć skutki wypadku, ostatnim co chciała robić to pokazywanie blizn i ubytków, po czymś co w tym czasie bardzo ją męczyło. Nie chciała też rozmawiać o tym co się stało.
Przez kolejne lata uczyła się żyć z nowo poznaną rodziną, starała się jak najbardziej wspierać matkę i pogodzić się z tym, że już więcej nie zobaczy ojca. Nie rozmyślała już tak nad tym dlaczego to wszystko się stało, po prostu żyła dalej i rozwijała swoje zainteresowania.
W końcu w wieku jedenastu lat zaczęła uczęszczać do lokalnej szkoły dla czarodziejów, ona i Trixie trafiły do Ignis, gdzie czuła się bardzo dobrze. Miała tam znajomych i przyjaciół, właściwie dopiero wtedy tak dobrą sprawę nauczyła się przebywania z zupełnie obcymi ludźmi. Wcześniej rówieśnicy unikali jej ze względu na jej umiejętności, których dawniej nie potrafiła kontrolować. Wszystko szło w dobrym kierunku, a zaczęło iść w jeszcze lepszym kiedy w trzeciej klasie przeniosła się do Hogwartu. Razem z Viatrix i Coral wyjechały do Anglii, aby kibicować swoim na mistrzostwach, w których swoją drogą uczestniczyła starsza kuzynka. Niestety ona sama nie miała jeszcze wystarczających umiejętności, aby należeć do drużyny, jednak już kilka lat później nic nie stało na przeszkodzie do dołączenia do drużyny domowej.
Uczyła się dobrze, jednak swoje ambicje wciąż miała przekierowanie na inne dziedziny, od jakiegoś czasu marzyła jej się całkowita przemiana, nad którą pracowała już naprawdę długo. Poza tym spędzała czas z rodziną i ludźmi których poznała w nowej szkole. Czasem tęskniła za Australią, ale póki co nie planowała powrotu do swojej starej szkoły.


Rodzina


★  Henry Travers -ojciec, czarodziej półkrw, były czarodziejski policjant. Ukrywał przed córką swoje wilkołactwo, Demi miała z nim bardzo dobry kontakt do momentu kiedy ten nie zaatakował jej pod postacią wilkołaka. Po tych wydarzeniach trafił do więzienia za atak na nią i zabicie człowieka.
★  Amy Travers - matka, mugolka. Przed wypadkiem pracowała w banku, później, kiedy przenieśli się do rodziny wuja głównie zajmowała się domem. Przez długi czas nie mogła się pogodzić z tym co się stało, teraz stara się być jak największym wsparciem dla swojej córki.
★  Beatrice Travers - babcia, metamorfomag. Nauczyła Demetrię panować nad swoimi umiejętnościami, które po niej odziedziczyła. Demi wciąż często spędza u niej wakacje.
★  Rayner Travers - wuj, ojciec Trixie i Coral, również wilkołak. Poznała go dopiero wtedy kiedy postanowił przygarnąć ją i Amy. Jest mu za to wdzięczna, ponieważ między innymi dzięki temu jej matka całkowicie się nie załamała.
★  Aideen Travers - ciotka, matka Trixie i Coral. Mieszkają razem, jednak dopiero od niedawna ich kontakty zaczęły się polepszać, wcześniej Nyree była w stosunku do niej dość nieufna.
★  Viatrix Travers - kuzynka. W dzieciństwie jedynie pisały do siebie listy, potem zamieszkały razem i chodziły do Red Rock, a później obie przeniosły się do Hogwartu.
★  Coral Sigma Travers - kuzynka numer dwa. Mimo tego, że nie miały ze sobą tak dobrego kontaktu jak z Trixie, Demi postanowiła jej kibicować na Mistrzowstwach. Przez co cała trójka znalazła się w Hogwarcie.


Ciekawostki


★  Kiedyś była wyłącznie praworęczna, jednak przez wypadek przez dłuższy czas nie mogła używać tej ręki, więc musiała nauczyć się pisać także drugą.
★  Interesuje się żeglarstwem, jednak nie wypływa już w rejsy. To hobby za bardzo kojarzy jej się z ojcem.
★  Żeglarstwo zamieniła na pływanie i nurkowanie, niestety  w Anglii nie jest tak ciepło jak w Australii i nie może tego robić przez cały rok. Chodzi czasem na basen, jednak nie daje jej to tyle radości co pływanie w na przykład jeziorze.
★  Pali papierosy, jednak nie uznaje tego za swój nałóg, nie odczuwa przymusu zapalenia.
★  Zdarzało jej się brać lekkie narkotyki.
★  Żałuje, że nie mogła wziąć udziału w Mistrzowstwach Juniorów w Quidditchu, kiedy to Red Rock niestety zajęło ostatnie miejsce. Bardzo lubi tą grę, a kiedy tylko nadażyła się okazja dołączyła do swojej domowej drużyny.
★  Zazwyczaj przedstawia się jako Demi, a gdy przyjmuje swoją drugą postać używa swojego trzeciego imienia - Nyree.
★  Drugie imię - Omega wzięło się najpewniej z pasji jej ojca, tak, nazwał ją tak samo jak model żaglówki.
★  W Red Rock przydzielono ją do Ignis.
★  Nigdy się do tego nie przyznaje, ale brakuje jej ojca i gdyby tylko mogła wyciągnęłaby go z więzienia.
★  Uwielbia spędzać czas poza domem, najlepiej nad wodą lub w lesie.
★  Najpewniej nigdy nie pokaże się bez maskowania braku palca i ran na swojej ręce, jedyną osobą, która je widziała jest jej matka.
★  Stara się rozwijać w różnych dziedzinach, z lepszym lub gorszym skutkiem, najważniejsze jest dla niej to, że coś robi, bezczynność jest najgorsza.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Student Gryffindor
Rok Nauki : X
Wiek : 22
Skąd : Puebla, Meksyk
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 912
Dodatkowo : prefekt fabularny, animag (grizzly)
  Liczba postów : 1328
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13793-leonardo-ovidio-vin-eurico#365517
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13806-looking-so-crazy-in-love#365642
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13807-love-letters#365644
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13804-leonardo-ovidio-vin-eurico#365640
Moderator


PisanieTemat: Re: Demetria Travers   Nie Lis 05 2017, 21:54GRYFFINDOR!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!stwórz pocztę
załóż relacje
zacznij grę
Życzymy

miłej gry!


______________________

I AM A FIGHTER AND I


I AIN'T GOIN' STOP.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Demetria Travers

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Glaucus Travers
» Virginia Travers

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje ::  :: 
karty postaci
 :: 
karty uczniow
-