IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .
 

 Myles Redmond

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomośćavatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Skąd : Londyn
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 36
  Liczba postów : 44
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15428-myles-redmond#414526
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15500-osma-mila
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15501-phoenix
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15427-myles-redmond
Gracz


PisanieTemat: Myles Redmond   Pią Lis 17 2017, 19:04


Myles Redmond

DATA URODZENIA 17.05.97
CZYSTOŚĆ KRWI 100%
MIEJSCE URODZENIA Kair, Egipt
MIEJSCE ZAMIESZKANIA Londyn
W HOGWARCIE JEST OD KLASY I
OBECNIE JEST NA ROKU III studenckim
WYMARZONY DOM Ravenclaw
WYBRANY WIZERUNEK Matthew Bell

Wyglad

WZROST 185cm
BUDOWA CIAŁA Dość chudy, choć usilnie stara się przytyć, wciskając w siebie spore ilości słodyczy i tłustych posiłków.
KOLOR OCZU Niebieskie, a raczej błękitne.
KOLOR WŁOSÓW Ciemny brąz.
ZNAKI SZCZEGÓLNE Nic specjalnego, oprócz pojawiającego się od czasu do czasu zarostu, który pozostaje na jego twarzy przez chwilę, dopóki nie zachce mu się go pozbyć.
PREFEROWANE UBRANIA Elegancja Francja, stary dresik, skórzana kurtka, czerwony sweter w renifery - słowem wszystko, na co akurat ma ochotę. Nie przejmuje się specjalnie modą, czasem z premedytacją ubiera się kiczowato. W zamku często można go spotkać w szkolnej szacie, co jest jedną z niewielu zasad, których nie łamie.


Charakter


In order to succeed, we must first believe that we can.

Myles jest niezmiernie ambitnym człowiekiem. Można powiedzieć, że aż nadto. Wielokrotnie prowadzi to do nieporozumień, na których najbardziej cierpi on sam. Długo przeżywa wszystkie swoje porażki, a także bardzo przejmuje się błędami, które każdy inny człowiek nazwałby zwykłą, drobną wpadką. Jest perfekcjonistą i nigdy nie zostawia czegoś nieskończonego - czy to praca domowa, czy nawet sprzątanie pokoju. W tej drugiej kwestii także jest dość specyficzny z uwagi na swój pedantyzm. Nie znosi brudu, bałaganu, a także tego drażniącego uczucia posiadania brudnych rąk, czy w ogóle ciała. Często więc przemywa dłonie i rzadko pierwszy podaje rękę na przywitanie. Nauczył się jednak, że ludzi to może trochę dziwić, dlatego zaczął nosić ze sobą odświeżacz do dłoni.
Wysoko stawia sobie poprzeczkę z każdym zadaniem, co tworzy błędne koło. Wymaga od siebie więcej niż potrafi, a potem karci się ilekroć temu nie podoła i schemat nieustannie się powtarza. Nikt jeszcze nie śmiał uświadomić mu, że nie może potrafić wszystkiego. Myles ma bardzo konkretną wizję swojego życia i zawsze tak było. Obecnie, jako student ostatniej klasy w Hogwarcie przykłada się jak może do nauki. Na niczym bardziej mu w świecie nie zależy niż na zostaniu uzdrowicielem. Z jednej strony mogło to być ślepe podążanie za rodzinną tradycją, ale było w tym coś więcej. Można nazwać go egoistą i potworem, ale w tym marzeniu nigdy nie chodziło o chęć pomocy innym i ratowaniu życia, a swoimi własnymi korzyściami. W tym zawodzie człowiek nieustannie się rozwija, polepsza, uczy, co w zasadzie od zawsze było najważniejszą wartością w życiu Mylesa. To głównie dlatego był tym tak oczarowany. Z drugiej strony miał on, jakby to nazwać, kompleks boga, a uzdrawianie dawałoby mu poczucie, że może on decydować o życiu innych osób. Ze wszystkich ludzi to uzdrowiciele byli najbliżej bycia tą boską siłą, potęgą, gdyż od nich zależało najważniejsze - życie i zdrowie.


Because of your smile, you make life more beautiful.

Ach, kobiety. Żaden heteroseksualny mężczyzna, a właściwie niezależnie od orientacji, nie wytrzymałby bez kobiet. Myles od małego utrzymywał jak najlepsze kontakty z koleżankami, a one zdawały się go bardzo lubić, pewnie dlatego, że jako jedyny nie ciągał ich za kucyki i nie szczypał po rękach. Rodzice, wychowując go, wpajali mu, żeby traktował kobiety z szacunkiem i nigdy nie przekraczał wyznaczonych granic. Nie wiadomo, ile z tego rzeczywiście udało mu się zapamiętać. Na pewno nie należy do tanich podrywaczy, którym wydaje się, że mogą oczarować swoją osobą każdą ładną dziewczynę. Nie wiąże się w przypadkowe związki, nie chcąc nikomu dawać złudnej nadziei. Bywa jednak kłamliwy i jest to ta jedna cecha, która często przekreśla jego związek - nieuczciwość, krętactwo - nie każda dziewczyna jest w stanie to zaakceptować. Ważne jednak, że Myles zdaje sobie sprawę ze swojej słabości i stale stara się jej pozbyć, bo przecież nie znosi wad i dąży do jak największego perfekcjonizmu, nawet w przypadku swojego charakteru. Chciałby być idealnym chłopakiem dla tej jedynej, jednak to w jego życiu będzie chyba najtrudniejszym wyzwaniem, jakie sobie narzucił.


A true friend is someone who is there for you when he'd rather be anywhere else.

Jest jedna jedyna rzecz, dla której Myles jest w stanie zapomnieć o własnych obowiązkach i przerwać to, co dopiero zaczął. I w zasadzie nie jest to rzecz, a osoba, którą nazywa swoim przyjacielem. Jest niezwykle wyrozumiały, kiedy wysłuchuje zwierzeń innych ludzi i w jakiś sposób się nimi wręcz karmi. Poddaje analizie każde ich zachowanie, gest, słowo i stawia diagnozę. Jest dość bystry, jeśli o to chodzi, więc bardzo często trafnie ocenia, czego druga osoba potrzebuje najbardziej. Jednak na miano przyjaciela trzeba sobie u niego trochę zapracować. Lubi ludzi, lubi przebywać w ich towarzystwie, ale nie należy do osób, które witają się z otwartymi ramionami. Poznając nową osobę, zachowuje kamienną twarz, a wargi bardzo lekko rozchyla w niewielkim uśmiechu, dodając otuchy. W międzyczasie lustruje spojrzeniem każdą wyciągniętą nitkę na jego szacie, zapamiętując z jego wyglądu jak najwięcej. Często zadaje niewygodne pytania i raczej nie można o nim powiedzieć, że jest osobą taktowną. Ma specyficzne, czarne poczucie humoru, gdyż, jak sam twierdzi, jest to cecha osób o wyższej inteligencji. Nie bywa zgryźliwy, nigdy nikomu nie powie nic, co uważałby za niemiłe, chyba że przez przypadek. Nie chowa też urazy, łatwo wybacza, ale trudno mu się przyznać do własnej winy. Najgorszą ze wszystkich jego cech jest kłamliwość i wynikająca z niej nieuczciwość, przez którą ma duże problemy w pozyskiwaniu zaufania innych.

Historia


17 maja roku 1997 na świat przyszedł Myles Redmond, syn Chantelle i Felixa Redmondów, którzy akurat w dziewiątym miesiącu ciąży pani Chantelle postanowili wybrać się na wakacje do Egiptu. Miejsce urodzenia nie wiąże się więc w żaden sposób z interesującym, egzotycznym pochodzeniem młodego Redmonda. Był on pierworodnym Felixa i Chantelle, którzy byli rok po ślubie i oboje wciąż studiowali. Stare tradycje i wymagania rodziców pokierowały życiem tej dwójki czarodziejów. Nigdy nie byli z tego powodu niezadowoleni. Myles przyniósł im wielką dumę i byli najszczęśliwszymi ludźmi pod słońcem. Dwa lata później urodziła im się dwójka następna dzieci  - bliźnięta, dziewczynka i chłopiec. Rodzina rosła, a Chantelle spełniała się jako matka, próbując łączyć to ze stażem z uzdrawiania. Najwyraźniej, nie opadła z sił, bo już w 2000 roku przyszła na świat najmłodsza z rodzeństwa i oczko w głowie całej rodziny.
Myles miał wtedy tylko 3 latka i stawiał swoje pierwsze kroki we wszystkich dziedzinach życia, do jakich był w stanie dosięgnąć brodą. Nie brzydził od sportów, nauki języków, oglądania magicznych stworzeń na wystawach. Już od dziecka chłonął tyle, ile tylko był w stanie. Lata leciały, rodziców kariery rozkwitały, a dzień jedenastych urodzin zbliżał się nieubłaganie. Chłopiec nie mógł się doczekać dnia, w którym przejdzie przez bramy Hogwartu i będzie mógł pobierać nauki od prawdziwych profesorów. Jego ojciec trafił do Ravenclaw i on także bardzo chciał pójść w jego ślady. Matka Mylesa z kolei była stuprocentową Puchonką.
Po dwóch latach bycia jedynym z rodzeństwa na tyle dorosłym, by uczęszczać do Hogwartu, dołączyli do niego jego bracia, a rok później siostra. Nie trzymał się z nimi za bardzo, bo jak na jego gust byli zbyt rozbrykani. Czasem podrzucił im jakąś łajnobombę, kiedy bardzo grali mu na nerwach, pomógł z nauką, kiedy poprosili, ale trzymał się raczej na uboczu. Jako nastolatek był zwykle cichy i wycofany. Obracał się częściej w towarzystwie dziewczyn, za co inni chłopcy patrzyli na niego zazdrośnie. Dopiero kiedy poszedł na studia, zrozumiał, że znalezienie interesujących ludzi było w życiu bardzo ważne, więc poznawał ich jak najwięcej. Analizował każdy ruch nowo poznanej osoby, sporządzał w głowie listy ich plusów i minusów. Szukał kogoś, kto będzie dla niego odpowiedni. Z kim będzie mógł nawiązać relację na długie lata. Nie da się ukryć, że wypatrywał tej osoby także między płcią żeńską... Być może bał się, że rodzina zdąży zdecydować o jego partnerce za niego. Zanim zdąży się zakochać. A przecież był już w odpowiednim wieku.


Rodzina


★ Felix Redmond (’78) - czystokrwisty czarodziej, najmłodszy z trójki dzieci Felicity i Charlesa. Jako jedyny postanowił odciąć się od tradycji rodzinnej i zamiast pracować jako uzdrowiciel, zajmuje się opracowywaniem eliksirów leczniczych. Najbardziej spokojny i opanowany z całej trójki, oraz utrzymujący najbliższe relacje z ojcem. Sam bardzo troszczy się o dobro swoich dzieci, mimo że wymaga od nich wiele, w tym poszanowania własnego imienia i dbania o tradycje rodzinne. Jest raczej wycofany, w wydarzeniach społecznych bierze udział tylko wtedy, kiedy rzeczywiście musi. Nie miewa zbyt wielu gości, a kiedy żona ich zaprasza, on woli zaszyć się w swoim gabinecie. 
★ Chantelle Redmond (’78) - również czarownica czystej krwi, lecz pochodzi z rodu mniej prestiżowego. Ona z kolei poszła w ślady swojej rodziny i została uzdrowicielką, jednak nie pracuje w szpitalu, a ma swój prywatny gabinet w ich posiadłości. Zajmuje się głównie pediatrią, ale służy poradą w zasadzie wszystkim. Ma wielkie serce i trudno posądzić ją o egoizm. Poślubiła Felixa w wieku 18 lat, co było wyborem ich rodziców, a nie ich samych, ale pokochali się zupełnie szczerze i od tamtej pory są ze sobą szczęśliwi. Rzadko się kłócą, a już na pewno nie na oczach dzieci. W pewnym sensie jest to przeciwieństwem małżeństwa, jakim są dziadkowie Mylesa. 
★ Charles i Felicity Redmond - dziadkowie Mylesa od strony ojca. Bardzo inteligentni ludzie, dbający o dobre imię rodu. Poważni, zdystansowani i można powiedzieć, bywają niesprawiedliwi. Okazuje się, że mieli czwórkę synów, jednak jeden z nich był charłakiem. Z tego względu, kiedy skończył 18 lat, musiał zmienić nazwisko i wyprowadzić się od rodziny. Okrutne? Prawdopodobnie. Inteligentni ludzie, a karzą własne dziecko za coś, co nie jest jego winą. Ich małżeństwo nie było małżeństwem pełnym miłości. Felicity nie miała nic do powiedzenia. Zakochana w czarodzieju mugolskiego pochodzenia, została zmuszona do poślubienia Charlesa. Babcia Mylesa w głębi duszy jest cudowną kobietą, ale jej dobre serce jest głęboko schowane przy dziadku. Charles z kolei upodobał sobie Mylesa. Odkąd się urodził, traktował go jak własnego syna. Państwo Redmond oboje są uzdrowicielami w św. Mungu. 
★ XX i XY - bliźnięta - siostra i brat Mylesa. (rocznik ’99). Myles zawsze widział w bracie małego smarkacza, mimo że jest już dorosły. Ich relacje nigdy nie były bardzo bliskie, gdyż Myles skupiał się głównie na sobie i nie zależało mu na byciu mentorem dwójki rozrabiaków. Bliźnięta były nierozłączne, ale to z siostrą Myles miał lepszy kontakt. 
★ XX - najmłodsza osoba z rodzeństwa Redmondów. Urodziła się w roku 2000 i od niemowlęcia była oczkiem w głowie Mylesa, choć nigdy tego nie przyznał. Spoglądał na nią zawsze z daleka i nie próbował być jej przyjacielem. Jeśli ktoś zrobiłby jej krzywdę, nie zawachałby się sięgnąć po najgorsze zaklęcie, jakie poznał. 
★ Trzeci brat Felixa - charłak, zapomniany przez rodzinę. Myles nigdy nie poznał wujka i nic o nim nie wie.   Dowiedział się jednak o jego istnieniu jakiś rok temu, ale nie spodobała mu się decyzja dziadków. Jego zdaniem charłaków nie należy kompletnie wyrzucać z rodu, a ukryć przed społeczeństwem. 
★ Kevin Envej - kuzyn, z którym Myles stara się utrzymywać pozytywną relację.  Syn „wyklętego” brata Felixa. Myles próbuje go przekonać, że wciąż może wrócić do rodziny i nie musi podzielać losu swojego ojca, bo przecież jest czarodziejem czystej krwi.  
★ Całe mnóstwo Redmondów - kuzyni, ciotki, z których znaczna większość jest uzdrowicielami lub zajmuje się czymś pokrewnym. 

Ciekawostki


★ Wygląda na to, że obrał sobie za punkt honoru złamać wszystkie punkty szkolnego regulaminu, nie będąc przyłapanym. Jak na razie wychodzi mu raczej miernie, ale może znajdzie odpowiedniego kompana do tego zadania.
★ Zdecydowanie woli twórczość Mr Pure'a.
★ Ojciec uczył go braku tolerancji do społecznych anomalii, ale Myles odrzucił jego teorie i sam jest bardzo tolerancyjną osobą, wpierającą osoby dyskryminowane.
★ Poza uzdrawianiem jego drugim ulubionym przedmiotem w szkole jest ONMS.
★ W wieku trzynastu lat napadł go okres buntu młodzieńczego. Rodzice niejednokrotnie dostawali sowę z Hogwartu o jego karygodnym zachowaniu. Na szczęście równie szybko z tego wyrósł.
★ W wieku lat piętnastu, ojciec zabrał go w wakacje na podróż na miotłach, podczas której urządzili sobie głupią zabawę i Myles spadł z miotły z dużej wysokości. Na szczęście ojciec zaraz przybył mu na ratunek. Nie obyło się jednak bez skazy - wciąż na łopatce ma długą bliznę od gałęzi, która rozcięła mu wtedy skórę.
★ Nie wie zbyt wiele o mugolach, ale niejednokrotnie czytał na temat największych filozofów, w szczególności o ich teoriach o ludzkiej psychice.
★ Kiedyś próbował nauczyć się gry na instrumencie, ale wówczas odkrył, że nie ma do tego za grosz talentu.
★ Całkiem nieźle gra w Quidditcha, chociaż nie jest to jego największą pasją.
★ Bardzo dużo czyta, ale nie powieści, a podręczników czy oficjalnych publikacji uczonych czarodziejów.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Skąd : Londyn
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 36
  Liczba postów : 44
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15428-myles-redmond#414526
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15500-osma-mila
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15501-phoenix
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15427-myles-redmond
Gracz


PisanieTemat: Re: Myles Redmond   Sob Gru 02 2017, 16:58

gotowyyy! excited cookie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Student Gryffindor
Rok Nauki : X
Wiek : 22
Skąd : Puebla, Meksyk
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 913
Dodatkowo : prefekt fabularny, animag (grizzly)
  Liczba postów : 1332
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13793-leonardo-ovidio-vin-eurico#365517
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13806-looking-so-crazy-in-love#365642
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13807-love-letters#365644
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13804-leonardo-ovidio-vin-eurico#365640
Moderator


PisanieTemat: Re: Myles Redmond   Sob Gru 02 2017, 17:10RAVENCLAW!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!stwórz pocztę
załóż relacje
zacznij grę
Życzymy

miłej gry!


______________________

I AM A FIGHTER AND I


I AIN'T GOIN' STOP.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content
PisanieTemat: Re: Myles Redmond   

Powrót do góry Go down
 

Myles Redmond

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje ::  :: 
karty postaci
 :: 
karty studentow
-