IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematuShare | .
 

 Dekrety Ministerstwa Magii

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomośćavatar

Skąd : wiesz?
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 28930
  Liczba postów : 36791
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Specjalny


PisanieTemat: Dekrety Ministerstwa Magii   Nie Lis 26 2017, 12:46
Dekrety
Ministerstwa MagiiZ dniem 26 listopada 2017 roku Ministerstwo Magii argumentując swoje poczynania chęcią zagwarantowania jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa na czarodziejskich ulicach, gwałtownie zaostrza przepisy. Setkami sów wysyła zredagowane dekrety, które trafiają do wszystkich czarodziei w Wielkiej Brytanii. Ma być to odpowiedź na tajemnicze zaburzenia magii, czy wytwarzanie obskurusów. Pojawiają się liczne zakazy, utrudniające życie czarodziei. Co więcej, powołana została specjalna brygada Magomilicji, mająca na celu kontrolę nad ulicami, nadzorowanie przestrzegania wprowadzonych przepisów. Jak szybko się jednak okazuje, Magimilicja okrywa się złą sławą, nikt nie chce wchodzić im w drogę.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Skąd : wiesz?
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 28930
  Liczba postów : 36791
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Specjalny


PisanieTemat: Re: Dekrety Ministerstwa Magii   Nie Lis 26 2017, 12:48
DEKRET NO. 78654

Czarodzieje i czarownice, kierując się potrzebą zapewnienia ochrony podstawowych interesów świata czarodziei, w celu stworzenia warunków skutecznej ochrony spokoju, ładu i porządku publicznego, a także mając na względzie zabezpieczenie możliwości ujawnienia naszej tożsamości ludziom niemagicznym, wprowadza się i podaje do publicznej wiadomości następujące przepisy:

 1. Zakazane zostało zwoływanie i odbywanie wszelkiego rodzaju zgromadzeń, pochodów i manifestacji, a także organizowanie i przeprowadzanie zbiórek publicznych oraz imprez artystycznych, rozrywkowych i sportowych bez uprzedniego uzyskania zezwolenia Ministerstwa Magii.
 2. Nałożony został na osoby przebywające w miejscach publicznych obowiązek posiadania przy sobie swojej różdżki potwierdzającej tożsamość.
 3. Wprowadzone zostało ograniczenie w postaci zakazu opuszczania swoich domostw między godziną 22 a 6 rano.
 4. Zakazano także użytkowania mioteł i innych magicznych pojazdów w miejscach, w których mogą przebywać osoby niemagiczne, nawet jeśli pojazd wyposażony jest w dopalacz niewidzialności. Podajemy do publicznej wiadomości także, że publiczny transport czarodziejski (w tym Błędny Rycerz na terenie Londynu) zostaje na ten czas zawieszony. Rekomendujemy przemieszczanie się przez sieć Fiuu lub teleportację.
 5. Każde użycie magii w obecności osoby niemagicznej będzie od teraz skutkowało wezwaniem na przesłuchanie oraz zbadaniem sprawy przez wyznaczone do tego oddziały śledcze.
 6. Stanowczo zakazuje się wszelkich bójek, kłótni, a także wszelkiego rodzaju zakłócania spokoju publicznego w miejscach ogólnodostępnych, w tym także ekspresyjnego i gwałtownego upubliczniania emocji.

Wzywa się wszystkich czarodziejów do bezwzględnego przestrzegania wprowadzonych zakazów, nakazów i ograniczeń oraz wykonywania innych nałożonych obowiązków, a także podporządkowania się wszelkim zarządzeniom uprawnionych władz, wydanym w celu zapewnienia spokoju, ładu i porządku publicznego oraz umocnienia dyscypliny społecznej.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Dekrety Ministerstwa Magii

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Magiczny Urząd Stanu Cywilnego Ministerstwa Magii
» Bestiariusz
» Windy Ministerstwa Magii
» Klasa Historii Magii
» Szkoły Magii na świecie

Permissions in this forum:Możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje ::  :: 
zasady
 :: 
Fabuła 2018
-
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu