IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .
 

 Logan Kennedy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomośćavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 8
  Liczba postów : 4
Gracz


PisanieTemat: Logan Kennedy   Sro Lut 14 2018, 14:23


Logan Arthur Kennedy

DATA URODZENIA 06.06.1985
CZYSTOŚĆ KRWI 100%
MIEJSCE URODZENIA Peterborough w hrabstwie Cambridgeshire w Anglii
MIEJSCE ZAMIESZKANIA Peterborough w hrabstwie Cambridgeshire w Anglii
UKOŃCZONA SZKOŁA Hogwart (Gryffindor)
WYBRANA POSADA DO OBJĘCIA Nauczyciel Historii Magii
PRZEPRACOWANY CZAS W POWYŻSZEJ PRACY Durmstrang (4 lata), Hogwart (5 miesięcy), wcześniej liznął trochę stanowiska w Wizengamot'cie.
WYBRANY WIZERUNEK Nicolas Simoes


Wyglad

WZROST 187 cm
BUDOWA CIAŁA zbudowany, szczupły może trochę za szczupły
KOLOR OCZU zielone, przenikliwe oczy
KOLOR WŁOSÓW krótkie, lekko obcięte, ciemne włosy
ZNAKI SZCZEGÓLNE utykanie na prawą nogę, widoczny kilkudniowy zarost
PREFEROWANE UBRANIA garnitury i szaty projektantki Madame Malkin, uwielbia też kapelusze i cieplutkie swetry


Charakter


Poznanie Logana Kennedy'ego wymaga zagłębienia się w jego charakter. Mówiąc wprost to młody, mądry facet, niczym bóg. Oczywiście nie licząc tego uciążliwego utykania i bólu nogi. Jego wysokie stanowisko, a także osiągnięcia w młodości spowodowały, że Logan nie tylko wyróżnia się z tłumu poprzez swój nienaganny wygląd. Przystojny do tego stopnia, że nie jedna uczennica chciała wskoczyć mu do łóżka. Szczupły i wysoki, czasem ćwiczy, jednakże bardziej woli siedzieć w papierach i książkach na temat Historii Magii czy Run.
Logan Arthur Kennedy to człowiek o wysokiej pozycji społecznej i wielu ciekawych znajomościach. Wpierw prawnik w Departamencie Przestrzegania Praw Czarodziei, a nieco później także nauczyciel Historii Magii w Hogwarcie, są to stanowiska, które wymagają nienagannego zachowania. Szanowany, cieszący się dobrą opinią, a także kulturalny - nie da się go nie lubić. Były gryffon i ścigający drużyny Quidditcha, zmienił się nie do poznania, z młodego honorowego chłopaka, stał się manipulatorem i kłamcą, uzależnionym od Morfeusza kaleką. Oczywiście zawsze zajmuje się pracą, rodzina jest gdzieś tam dalej w jego hierarchii wartości. Jednakże przejdźmy do osobowości pana Kennedy'ego. Jest człowiekiem towarzyskim i hojnym, pokazuje radosne oblicze. Energiczny, z poczuciem humoru, umiejący śmiać się sam z siebie. Bardzo ekstrawertyczny, ambitny i materialistyczny. Lubi być w centrum zainteresowania, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ryzyko to jego chleb powszedni. Uwielbia smoki i głównie gry hazardowe. Jeśli jest w stresie, nasila się u niego agresja i zdenerwowanie. Może być wtedy myślami gdzieś indziej lub okazywać nieuprzejmość szczególnie dla bliskich mu osób. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Przechodzą tak szybko, jak pozytywne aspekty jego osobowości.

Historia


Na świat przyszedł w hrabstwa Cambridgeshire w Anglii, pomimo że ich rodową kolebką była Ameryka Północna. Jego pradziad przeniósł się do Cambridgeshire w XIX wieku. Poszukiwał sposobu na pomnożenie swojego majątku. Nazwisko Kennedy na pewno było znane, zwłaszcza wśród Angielskiej społeczności i mogło wydawać się, że z Ameryką Północną nie mieli oni nic wspólnego. Żyło im się łatwiej na stopie materialnej, pieniężnej czy społecznej, a wszystko dzięki pradziadowi Arthurowi Kennedy'emu. Tak też zostali na stałe. Scoot Kennedy, prawnuk Arthura, większość swojego życia poświecił karierze i Ministerstwu Magii, pracując jako prawnik. Cały swój czas spędzał głównie w Londynie. Nie często mały Logan mógł spędzać czas z ojcem.
Victoria Kennedy, żona Scoota, niedoszła pani prokurator o niezwykłym potencjale mocy, co najwidoczniej przeszło na dzieci. Kobieta ledwo co zabrała się za robienie kariery, ponieważ młodo zaszła w ciążę, więc postanowiła skupić się na wychowaniu dzieci. Swoją prawniczą karierę kontynuowała kilkanaście lat później.
Dzieciństwo Kennedy'ch należało do istnych sielanek, jeśli mamy na myśli status materialny rodziców i dumę z rodu o pochodzeniu czystej krwi. Małżeństwa przeważnie były aranżowane, a sprzeciw wiązał się z wydziedziczeniem, dlatego można mieć pewność, że ich rodzina nie posiadała żadnej mugolskiej skazy w rodowodzie.
Logan urodził się, zaraz po swoim starszym bracie Charlesie, za to najmłodszym skarbem i oczkiem w głowie była ich siostra Danielle. Rodzeństwo zawsze dogadywało się ze sobą, a częste sprzeczki zazwyczaj widywać można było tylko między dwoma braćmi. Magia ujawniła się w nim bardzo szybko. Zwyczajne lewitowanie przedmiotów, a nawet kilka nieświadomie wywołanych pożarów. Nikogo więc nie dziwiło, że otrzymał list z Hogwartu.
Logan przeważnie był nadzwyczaj spokojny, ale i też mimo tego spokoju bardzo buntowniczy i ze skłonnością do nielegalnych substancji, co spowodowało, że oddalił się od swojej rodziny, zwłaszcza po stracie siostry, z którą był bardzo zżyty. To niezwykłe opanowanie pozostało temu mężczyźnie do dziś, mimo silnego uzależnienia potrafi czasem powiedzieć "nie". A właśnie, skąd wzięło się uzależnienie i to jeszcze od Morfeusza? To było w VII klasie. Ostatni rok nauki i ostatni mecz Quidditcha. Spadł z miotły przez silne zderzeniu z przeciwnikiem Ravenclawu. Tak nim szarpnęło, że upadł dość niefortunnie i uszkodził sobie nogę. Dość poważnie, tak poważnie, że kuleje do dziś, przez to uzależnił się od morfiny. Wziął raz, aby uśmierzyć nieznośny ból, po czym kolejny i się zaczęło. Matka zauważyła, że coś się dzieje. Rehabilitacja leczenie, wydawało się, że wszystko wróci do normy, potem studia prawnicze, a następnie wyjazd do Rosji. Tam opanował biegle język rosyjski i uczył w Durmstrangu, jako wykładowca. Potem zaczął podróżować. W Skandynawii rozpoczął swoje badania. Wśród tajemniczych świątyń z intrygującymi symbolami. Pogłębiał swoją wiedzę o runach, coraz bardziej zagłębiając się w historie budowli, aż w końcu jego badania dobiegły końca i tak ruszył do Rumunii. Gdzie mieścił się największy rezerwat smoków, spędzał tam czas przynajmniej dwa razy do roku. Swoje hobby związane ze smokami odkrył pewnego zimowego dnia w Rumunii. Nielegalne zakłady w ciemnych uliczkach rumuńskich miast, dotyczące ognistych bestii, zawsze budziły w nim chorą satysfakcję. Wszystko układało się w jak najlepszym porządku do czasu zaginięcia siostry Danielle Kennedy, wtedy wrócił do Anglii i pozostał do dziś. Stracił chęć do podróży, które bardzo lubił. Po dwóch ciężkich latach od zaginięcia siostry postanowił zamknąć ten rozdział i przyjął posadę w Hogwarcie na stanowisku nauczyciela od Historii Magii. Skupił się na pracy i szlifowaniu starożytnych języków.

Rodzina


★ Scoot Kennedy (ojciec) - prawnik w Wizengamot'cie. Nigdy go nie ma w domu. Pracoholik. Zaczął interesować się synami dopiero, kiedy Danielle znikła. Obecnie strasznie wtrąca się w życie Charlesa i Logana.
★ Victoria Kennedy (matka) - niedoszła pani prokurator o niezwykłym potencjale mocy, co najwidoczniej przeszło na dzieci. Kobieta ledwo co zabrała się za robienie kariery, ponieważ młodo zaszła w ciążę, więc postanowiła skupić się na wychowaniu dzieci. Swoją prawniczą karierę kontynuowała kilkanaście lat później.
★ Charles Kennedy (brat) - starszy bart, ten denerwujący, świecący przykładem. Potrafi jednak znaleźć wspólny język z każdym. Chyba Kennedy mają to w genach.
★ Danielle Kennedy (siostra) - zaginęła dwa lata temu, nagle po prostu znikła. Co się z nią stało? Nikt nie ma pojęcia. Może wyjechała z chłopakiem? Uprowadzono ją? Zabito? A może wcale nie zaginęła...
★ Dziadkowie, wujkowie, ciotki, dalsza rodzina...


Ciekawostki


★ Upadek w VII klasie. Ostatni mecz Quidditcha. Spadł z miotły przez silne zderzenie z przeciwnikiem Ravenclaw'u. Tak nim szarpnęło, że upadł dość niefortunnie i uszkodził sobie nogę.
★ Uzależniony od Morfeusza.
★ Z wykształcenia jest prawnikiem jak jego rodzice. Jednak wolał poświęcić się nauczaniu.
★ Czarnomagiczne zaklęcia, hazard czy smoki, to jego hobby, które ukrywa przed światem i bliskimi mu osobami.
★ Interesuję się magicznymi środkami transportu. Lubi pozyskiwać nowe pojazdy, sam też tym się fascynuje. Jest jak każdy mężczyzna, wolący zadbać wpierw o samochód niż kobietę. Magiczna motoryzacja to jego mała obsesja.
★ Jeśli już mówimy o obsesji to starożytne języki, runy i historia magii są dla niego obłędne. Potrafi siedzieć nad książkami w tej tematyce całymi dniami i nocami. Zasypia i chudnie, nie je, jeśli ktoś w końcu mu nie przerwie lub nie padnie z wycieńczenia.
★ Biegle włada językiem rosyjskim, polskim, islandzkim, łaciną, włoskim, hiszpańskim, francuskim, a także w stopniu komunikatywnym trytońskim. Doskonale czyta hieroglify. Szczególnie interesują go języki, które są mało znane i prawie nieużywane.
★ Okularów musi używać, jedynie do czytania.
★ Uwielbia psy. Ma doga argentyńskiego, który zwie się Zak.
★ Za mugolami nie przepada, ale ci którzy opiekują się niemagicznymi stworzeniami, takimi jak psy, zasługują na zainteresowanie z jego strony, a nawet uprzejmość.Temat: Jedzenie -> Używki
Nazwa: Morfeusz (lub nazwa podobna)
Krótki opis: Wynaleziony w Ameryce Północnej. Skład nie jest dokładnie znany. Jest to zapewne mieszanka kilku roślin. Obecnie zmodyfikowana do postaci białych tabletek w postaci kuleczek o obwodzie 4 mm. Kilkunastokrotne użycie Morfeusza prowadzi do uzależnienia fizycznego, uzależnienie psychiczne występuje znacznie szybciej. Działanie odurzające, przeciwbólowe. Nadmierne dawki mogą prowadzić do śpiączki. Przewlekłe nadużywanie nawet po wielu latach może, nie powodować poważniejszych następstw. W ciężkich przypadkach dochodzi do objawów: depresyjnych, spłycenie dążeń życiowych, zawężenie zainteresowań, które ześrodkowują się na pogoni za Morfeuszem. Spadek ciśnienia tętniczego, wymioty, nudności, zaburzenie sprawności psychicznej.
Oznaczenia i przedziały:  Średnio uzależniające lub  Silnie uzależniające

* Potrzebny mi narkotyk magiczny podobny do morfiny, skoro Logan jest czarodziejem o 100% czystej krwi. Czy jest możliwość, aby wprowadzić tę propozycje do spisów?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 8
  Liczba postów : 4
Gracz


PisanieTemat: Re: Logan Kennedy   Sro Lut 14 2018, 14:26

Można sprawdzić. Wiem, że karta odbiega od ideału. Mogą być nieprawidłowości lub błędy te związane bardziej z interpunkcją czy składnią?
Mogę tylko obiecać, że postaram się dostosować do poprawek. :)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Student Gryffindor
Rok Nauki : X
Wiek : 22
Skąd : Puebla, Meksyk
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 913
Dodatkowo : prefekt fabularny, animag (grizzly)
  Liczba postów : 1329
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13793-leonardo-ovidio-vin-eurico#365517
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13806-looking-so-crazy-in-love#365642
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13807-love-letters#365644
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13804-leonardo-ovidio-vin-eurico#365640
Moderator


PisanieTemat: Re: Logan Kennedy   Sro Lut 14 2018, 17:34

Odnośnie narkotyku - w spisie eliksirów leczniczych znajduje się Morphius, który jest właśnie takim odpowiednikiem morfiny. Jest tam też wpisane, że jest silnie odurzający i szybko uzależnia ;)
W historii trochę niejasno opisana jest sprawa z siostrą - najpierw wspominasz o jej stracie (bez konkretnych informacji), później opisujesz, że wydarzyło się to raptem dwa lata temu. Można się pogubić... W ogóle proponuję przejrzenie historii i sprawdzenie, czy chronologicznie się tam wszystko zgadza, bo jest odrobinkę chaotycznie.
Raczej w naszym forumowym czarodziejskim świecie nie ma "studiów prawniczych" - są zwykłe studia, na których możesz wybrać takie przedmioty, jakie chcesz. Sugeruję zmienić to na obranie ścieżki nauki przygotowującej do zawodu prawnika.
Cytat :
Wpierw prawnik w Departamencie Przestrzegania Praw Czarodziei, a nieco później także nauczyciel Historii Magii w Hogwarcie
- nie mamy na Czaro takiego departamentu, więc byłby po prostu prawnikiem w Wizengamocie. Mimo wszystko jeśli chcesz mieć taką ścieżkę kariery, pamiętaj, że będzie to wymagało zdania kursów i staży uwzględnionych przy poszczególnych posadach.
Mam też wątpliwości co do stuprocentowego czarodzieja posiadającego mugolskiego psa (może coś tutaj rozwiń temat, skąd ten pomysł?), zastanawiają mnie też języki obce, których Logan zna po prostu mnóstwo...

______________________

I AM A FIGHTER AND I


I AIN'T GOIN' STOP.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content
PisanieTemat: Re: Logan Kennedy   

Powrót do góry Go down
 

Logan Kennedy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Logan Lannister
» Spokojnie, to tylko Irlandia... down the rocky road all the way to Dublin

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje ::  :: 
karty postaci
 :: 
nowe karty
-