IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .

Sala treningowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 149
Dodatkowo : Teleportacja
  Liczba postów : 1357

Gracz

PisanieTemat: Sala treningowa   Pon Mar 07 2011, 11:09

First topic message reminder :

Sala treningowa

Gdy wchodzi się do tej sali czuć silny zapach potu. Ma ona wielkość dwóch sal lekcyjnych i jest do połowy wyłożona matami do ćwiczenia sztuk walki, a druga połowa jest przeznaczona do ćwiczenia szermierki i fechtunku. Wszystkie potrzebne przyrządy, miecze, tarcze znajdują się w składziku, który służy też za szatnie zawodnikom.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 22
  Liczba postów : 1507

Gracz

PisanieTemat: Re: Sala treningowa   Sob Sty 14 2012, 23:51

Zacisnęła zęby, kiedy Yavan opatrywał jej ranę. Zastanawiała się teraz co on może sobie o niej myśleć. Pewnie już więcej nie będzie chciał jej uczyć. Nie po takim cyrku jaki zrobiła przed chwilą. Sama nie wiedziała czemu tak się stało. Pewnie normalnie po prostu sama jakoś by sobie poradziła i byłoby po krzyku. Nie płakała z bólu chociaż był dość silny. Chodziło tylko i wyłącznie o to, że ciągle miała problemy z kontrolą własnych ruchów przez co nieustannie robiła sobie krzywdę. Tylko czemu akurat teraz, do cholery, musiał wystąpić ten kulminacyjny moment, w którym nie wytrzymała?! Przestała o tym wszystkim myśleć, kiedy tylko poczuła usta Yavana przy swoich. Wytarła szybko całą buzię z łez.
- Przepraszam, tak bardzo cię przepraszam. - Zarzuciła mu ręce na szyje bardzo mocno przytuliła. Wciągnęła mocno jego zapach i wstała. - Czyli mam spróbować cię zaatakować, tak? - Pociągnęła nosem z postanowieniem, że nie będzie jeszcze psuła tej lekcji swoim płaczem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Galeony : 46
  Liczba postów : 508

Gracz

PisanieTemat: Re: Sala treningowa   Nie Sty 15 2012, 00:29

Kiedy przytuliła się do mnie nachyliłem się nad Jej uchem i wyszeptałem czule.
- Nie masz za co Płomyczku. - mój ciepły oddech omiótł Jej szyję, a ręka przesunęła się czule po plecach Marg. Kiedy postanowiła kontynuować lekcję uznałem że to dobre rozwiązanie. Dostrzegałem zdecydowanie w Jej zwierciadłach duszy i to mi wystarczało. Ponownie stanąłem w pozycji wyjściowej i spojrzałem na Ukochaną lekko się uśmiechając.
- Jeśli udo będzie Ci doskwierać przestaniemy, nie chciałbym by z tego skaleczenie wynikło coś poważniejszego. Tak powinnaś mnie zaatakować, sądzę że powinienem Ci tłumaczyć moje decyzje dzięki temu powinnaś spokojniej podchodzić do lekcji. Atakujesz mnie z kilku prostych powodów, pierwszym jest to że mało prawdopodobne że mnie trafisz, drugim to że sam obawiam się Ciebie skrzywdzić, następnym że chciałbym ocenić Twoje predyspozycje. No dalej zacznijmy i czerpmy z tego przyjemność. - ostatnie słowa wypowiedziałem z zachętą i przygotowałem się na decyzję Ukochanej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 22
  Liczba postów : 1507

Gracz

PisanieTemat: Re: Sala treningowa   Nie Sty 15 2012, 15:29

Przytaknęła i przełknęła ślinę. Stanęła pewniej na nogach i ułożyła ostrze wygodniej w dłoni. Dziwnie czuła się z tym, że miała spróbować zranić swojego narzeczonego. Nie miała pojęcia co to za uczucie. W każdym razie było niemiłe. To nic, że i tak nic mu nie zrobi. Sam fakt tego, że miała spróbować. Może gdyby to był ktoś kogo nie lubi czułaby się zupełnie inaczej. Stała tak bez ruchu już dosyć długo. Musiała w końcu zmusić się i ruszyć. Marg! Do cholery! Stali dość daleko od siebie, więc podbiegła do niego z wyraźnym zamiarem przecięcia mu boku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Galeony : 46
  Liczba postów : 508

Gracz

PisanieTemat: Re: Sala treningowa   Nie Sty 15 2012, 15:51

Przełamała się! Moje serce przyspieszyło kiedy obserwowałem nacierającą Marg, pierwszy raz widziałem Ją w takiej sytuacji i zrozumiałem że nigdy przenigdy niestanie się morderczynią. Była pełna dobra i delikatności ubranej w płonące szaty którymi można było się sparzyć. Kobieta którą kochałem i podziwiałem wycelowała ostrzem w mój bok. Trzy niewielkie płynne kroki w tył o raz w bok tak by zejść z trajektorii ostrza. Lekkie pochylenie się do przodu z wysunięciem w tył bioder i brzucha pozwoliła znaleźć się naszym twarzom blisko, jednocześnie byłem bezpieczny przed atakiem Ukochanej.
- Brawo Kochanie. - wyszeptałem. A na twarzy pojawił się niczym nie krępowany uśmiech radości, przypominał te które mają małe dzieci które nie czują niczego innego prócz radości, żadnych zmartwień, wątpliwości. Odskoczyłem lekko w tył przygotowując się na kolejny atak, moje ruchy były wolne, precyzyjne i rozluźnione. Dawno nie czułem tyle radości z ćwiczeń, a to wszystko dzięki Niej, moje oczy spojrzały się ze zwierciadłami Ukochanej.
- Jeszcze raz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sala treningowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Sala treningowa
» Sala treningowa
» Sala treningowa
» Sala treningowa