IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .

Główna uliczka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118

Gracz

PisanieTemat: Główna uliczka   Pon Cze 06 2011, 21:11

Glowna uliczka

Główna ulica tego miasteczka Twizel nie jest wcale tak długa, jak to mogłoby się wydawać. Znajdują się na niej zarówno domy mieszkalne, jak i sklepy, a także budynki użyteczności publicznej. W środku znajduje się skwer z centralnie posadzoną roślinnością. Widać także sporą liczbę samochodów stojących na parkingach - jest to główny środek komunikacji, jakim poruszają się mieszkańcy - typowi mugole. Z miasteczka, a szczególnie z tej ulicy rozciąga się piękny widok na góry, u podnóża których leży miasteczko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : II
Galeony : -5
  Liczba postów : 38

Gracz

PisanieTemat: Re: Główna uliczka   Pią Cze 24 2011, 23:35

Jak to możliwe! By w mieście nie było księgarni! To wieś! Na szczęście nie krzyczałem na głos bo tubylcom mogłoby się to nie spodobać, nawet na pewno by mieli coś przeciwko! Muszę się uspokoić, na szczęście była przy mnie moja siostra bo inaczej nie wiem czy byłbym w stanie nad sobą panować. Jak zawsze wszystko co stało na przeszkodzie naszych eksperymentów denerwowało mnie, choć może to za mało powiedziane. Ale nic na to nie poradzimy, pozostają poszukiwania w biblioteczce koniec kropka. W dodatku ten niewielki jak na razie błysk w oczach Arian'e Aine wróżył kłopoty, choć nie koniecznie mam coś przeciwko temu. Tylko będę musiał mieć oko na siostrzyczkę bo inaczej wpakuje nas w większe tarapaty niż zwykle.
- I nie ma. - powiedziałem zrezygnowany – To jak szukamy opiekuna? Czy zwiedzamy dalej, ale już nie miasteczko. Nie mam ochoty. W dodatku zastanawia mnie jak go lub ją znajdziemy, będziemy się pytać? - to byłoby zabawne „Przepraszam, znasz się na czarnej magii? A może chcesz dwójkę uczniów?” mniej więcej coś w tym stylu?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin
  Liczba postów : 36

Gracz

PisanieTemat: Re: Główna uliczka   Sob Cze 25 2011, 17:26

-Nie ma...
Rozglądałam się na wszystkie strony, ale z każdą kolejną sekundą byłam coraz bardziej wściekła. Taka wiocha, piękna, to prawda...Ale do diabła, gdzie tu jakiś sensowny przybytek z książkami? No gdzie?!
-To jak szukamy opiekuna? Czy zwiedzamy dalej, ale już nie miasteczko. Nie mam ochoty. W dodatku zastanawia mnie jak go lub ją znajdziemy, będziemy się pytać?
Wiedziałam o czym myśli po ostatnim pytaniu. W jego oczach dostrzegłam ten specyficzny błysk rozbawienia.
- Wiesz to nie byłby taki głupi pomysł. Wyobraź sobie jak podchodzę do jakiegoś wielkiego, zarośniętego faceta i pytam się z miną aniołka, czy nie zna przypadkiem mrocznej sztuki. Szkoda tylko, że to mugolska osada. chyba będziemy musieli wrócić i przeszukać wszystkie pokoje kadry pedagogicznej. Z tego, co mi wiadomo, nie wszyscy jeszcze przybyli, ale ich bagaże już są.
Moje oczy świeciły niepokojąco, gdy to mówiłam. Miałam zamiar zakradać się po kolei do pokoi opiekunów i używając najprostszych, niemagicznych sztuczek poszperać w walizkach.
- Znasz mnie, a ja mogę się tylko domyślać, co jakikolwiek pasjonat czarnej magii będzie miał w podręcznym bagażu. Jeśli znajdę coś mugolskiego, uznam, że taka osoba może być ciekawym materiałem. Co o tym sądzisz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin
  Liczba postów : 38

Gracz

PisanieTemat: Re: Główna uliczka   Sob Cze 25 2011, 18:12

Lekko acz widocznie skrzywiłem się na odpowiedź mojej siostrzyczki. Metoda może i byłaby skuteczna lecz dość ryzykowna, a na takie niebezpieczeństwo nie mogłem narażać siostrzyczki!
- Arian'e Aine! Miałem na myśli siebie, wiesz dobrze jak działasz na....nie zamierzam kończyć. Ta metoda w twoim wypadku siostrzyczko jest zabroniona. - nie krzyknąłem, raczej podniosłem głos. Znając moją siostrę gdybym spokojnie wypowiedział te słowa to z całą pewnością zostałbym zignorowany. Ale szybko zapomniałem o gniewie ponieważ Arian'e Aine wpadła na wspaniały pomysł i w dodatku nie aż tak niebezpieczny jak na nią.
- Świetny pomysł, jestem całkowicie za, tylko niczego nie zabieramy, zgoda? - zawsze lubiliśmy pamiątki, ale tym razem nie chciałem zrażać do siebie kadry nauczycielskiej. Możliwe że tym razem nam się poszczęści, a jak nas złapią to pozostają nam nasze słodkie, niewinne twarzyczki. Powinno się udać!
- Idziemy, zapewne chciałabyś przeszukiwać, a ja mam ubezpieczać? - zapytałem dla pewności. Jednocześnie rozmyślałem nad tym co począć jak zostalibyśmy przyłapani.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Galeony : 46
  Liczba postów : 508

Gracz

PisanieTemat: Re: Główna uliczka   Wto Lip 19 2011, 10:47

Po wyjeździe Płomyczka nie miałem ochoty na cokolwiek, nie powiem bym się zamykał w pokoju i leżał na łóżku nic nie robiąc. To całkowicie gryzło się z moją naturą, ale brak listów od rodziny w tak ważnym czasie potęgował moje niezadowolenie. Nie miałem najmniejszej ochoty na spotkanie kogokolwiek kto miałby jakikolwiek związek z magią, przynajmniej w najbliższym czasie, dlatego też postanowiłem lepiej poznać mugoli. Wyprawy które odbywałem ostatnio do miasteczka wiele mnie nauczyły, można powiedzieć że mam nawet niewielką ilość znajomych. Choć to zabawnie, tak posiadam znajomych wśród mugoli, choć ta znajomość będzie trwała tylko i wyłącznie do końca wakacji. Dni mijały na dobrej zabawie, nauce, jak i pracy. O tym ostatnim wolałem nikomu nie wspominać, ale kilkukrotnie znikałem na dłużej niż jedną noc co pozwalało mi jako tako funkcjonować, oraz uzbierać pewną kwotę na kilka drobnych wydatków. Właśnie spaceruję obchodząc sklepy w poszukiwaniu kilku drobiazgów, choć mało prawdopodobne bym tu je odnalazł.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Galeony : 159
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
  Liczba postów : 892

Gracz

PisanieTemat: Re: Główna uliczka   Nie Lip 24 2011, 19:06

Morgane tego dnia była ubrana w ten zestaw ciuchów. Na pewno każdy na ulicy zwracał na nią uwagę. W dali było widać piękne widoki. Gdyby nie jej humor zapewne stanęłaby żeby pooglądać te nieziemskie krajobrazy zabierające dech w klatce piersiowej.
Westchnęła cichutko po czym podążyła w kierunku jakiegoś mugolskiego sklepu monopolowego. Jak taki zauważyła to aż jej się noga podwinęła.
Wzięła swoja magiczną kopertówkę i energicznie popchnęła drzwi. Rozejrzała się po sklepie żeby mieć w zamiarze coś kupić w ostatecznym werdykcie wzięła whisky Jack Daniel's oraz kolejną paczkę Black Devil'ów(W rezultacie wzięła cały wagon tych fajek). Oczywiście czekoladowe. Zerknęła do torby czy miała swoją zapalniczkę. Prawie zapomniała, że niedawno dała jej zapalniczkę Kath. Tak więc kupiła 5 takich mugolskich. Zerknęła ostatni raz. Przeklinała w myślach.
- Raz się żyje.. - ii tak oto wzięła drugą butelkę. Miała zamiar mocno się upić.
Sprzedawca na dziwnie na nią patrzył, ale co jej tam.. Zapłaciła i wyszła ze sklepu.
Wzięła paczkę i od razu ją otworzyła.
- Dziewczyno uzależniłaś się od picia i palenia.. - Pomyślała po czym agresywnie rozerwała folię z papierosów. Wzięła do ust czekoladowy papieros. Sam filtr już smakował czekoladą. Uwielbiała to w tych papierosach. Była to jej miłość. Teraz tej miłości nie miała. Zawód miłosny miała zamiar wyleczyć przy alkoholu. A co tam.. Pstryknęła zapalniczką po czym zapaliła fajkę. Wzięła głęboki wdech a następnie wydech. Rozkoszowała się papierosem.
Schowała do torby alkohol,a ta pomimo małych rozmiarów spokojnie pomieściła trunki. Kochane zaklęcie zmniejszające-powiększające. Wydobyła z niej jakiś kapelusz i okulary Ray Ban. Ubrała to i przeszła się przez uliczkę po czym zniknęła gdzieś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Główna uliczka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Boczna uliczka
» Boczna uliczka