IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .

Łazienka Jęczącej Marty

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
AutorWiadomość

Mieszkaniec Hogsmeade
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4962
  Liczba postów : 4428
http://czarodzieje.my-rpg.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.my-rpg.com/t649-bellcia
http://czarodzieje.my-rpg.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7785-bell-rodwick#216614

Administrator

PisanieTemat: Łazienka Jęczącej Marty   Pią Cze 11 2010, 17:27

First topic message reminder :

Lazienka Jeczacej Marty
Czasem można tu spotkać jakiegoś zabłąkanego ucznia, łazienka jednak nie cieszy się zbytnią popularnością, z prostego powodu - zamieszkuje ją wyjątkowo płaczliwy duch - Jęcząca Marta. Na jednej z umywalek dostrzec można mały rysunek węża, dzięki któremu, jak głosi legenda, można otworzyć przejście do Komnaty Tajemnic.

Ostatnio zmieniony przez Bell Rodwick dnia Sob Wrz 06 2014, 17:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość

Galeony : 81
  Liczba postów : 84

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Pon Paź 18 2010, 21:59

- Potem Ci powiem, teraz mamy gościa.. - powiedziałem jeszcze przed przybyciem Gryfona. Następnie wynikła dość komiczna sytuacja. Dziewczyna wręcz nasuwała Gryfonowi to by sobie poszedł. Mi tam osobiście jego obecność nie przeszkadzała. Na odpowiedź dziewczyny, na moje powiedzonko, odpowiedziałem lekko podlizując się dziewczynie:
- Zdecydowanie masz zaniżoną samoocenę. Właściwie to... kto cię tak urządził?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -34
  Liczba postów : 1457

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Pon Paź 18 2010, 22:07

- Może tak. Wychowałam się w mało przychylnym towarzystwie - Mruknęła. Na pytanie kto cie tak urządził, nic nie odpowiedziała. Właściwie, nikomu nigdy nie powiedziała. Nawet najlepszemu i jedynemu przyjacielowi.
- To długa historia, przecież nie będę cię zanudzać - Uśmiechnęła się.
- Możesz mówić, poszedł- Spoglądała zaciekawiona.
Nagle zobaczyła, że w jej stronę szybuje wielki pająk, a chwilę później wylądował na jej włosach.
- Weź go weź go - Jej głos przybrał barwę typową, dla przerażonej, małej dziewczynki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Wto Paź 19 2010, 15:18

- Hmm... skoro mogę mówić to... Właściwie, nie ważne. Lepiej powiedz kto tak cię urządził, bo Ci nie dam spokoju z tym - mówiłem przez cały czas pozytywnym tonem głosu. Po chwili zaczął się ku nam zbliżać pająk. Właściwie to ku Connie. Zrobiłem minę pod tytułem WTF!? Następnie zaś gdy dziewczyna zaczęła piszczeć, ja tylko powiedziałem coś w stylu:
- Dobra, dobra. Spokojnie... Wezmę go powoli, a ty się nie ruszaj... - po tych słowach chwyciłem delikatnie pająka tak, by nie miał się jak do mnie dostać. Następnie podrzuciłem go do góry, wyciągając różdżkę, następnie wykonałem zaklęcie:
- Expeliarmus! - po tych słowach pająk odleciał gdzieś daleko, daleko:
- Widzisz? Znowu cię uratowałem i stosowałem zaklęcie raptem z czwartej klasy. Ty masz jakąś fobie, propo tych pająków?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Wto Paź 19 2010, 17:04

- Hmm, uwierzysz jak ci powiem, że przyjaźniłam się kiedyś z wampirem?- Spytała. Skoro nie odpuści, to może czas, by w końcu zerwać z jedną ze swoich zasad i komuś po prostu powiedzieć o tym, co się zdarzyło? Najwyraźniej przyszedł dzień pewnego rodzaju wyzwolenia.
- Najwyraźniej tak. To się chyba arachnofobia nazywa - Westchnęła. Zdecydowanie utrudniało jej to egzystencję.
- Drugi ratunek w ciągu jednego dnia. Ale pół królestwa i tak nie oddam - Pomyślała chwilę. Kilka sekund później zbliżyła się i ucałowała, naprawdę delikatnie jego policzek.
- Wystarczy ci taka nagroda? - Spytała, opierając się o jedną z umywalek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Wto Paź 19 2010, 18:47

Lekko mnie zszokowało, że dziewczyna pocałowała mnie w policzek, wszak wiem, że to nie było jej normalne zachowanie. Podniosłem kącik ust by przypominało to uśmieszek. Następnie pewnie dziewczyna powiedziała mi coś, w co nie chciałem uwierzyć "Ona zna wampira? Nikt taki nie istnieje. Nie ma opcji" - pomyślałem, po czym powiedziałem:
- Przepraszam Connie, ale... Nie znam takiego czegoś jak... Wampiry... Znaczy, czytałem o nich, ale nie sądziłem, że jeszcze istnieją - mówiłem lekko z niedowierzaniem opierając się obok dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Wto Paź 19 2010, 20:37

- Istnieją. Ale oczywiście nie są takie, jak w głupich, mugolskich zmierzchach - Westchnęła. Często irytowało ją to całe mówienie, że wampiry żyją jak ludzie. Że są piękne, boskie i niezniszczalne.
- Tylko, że nie widuje się ich na co dzień - Dziwne, że chłopak w nie nie wierzy. W końcu, był czarodziejem i chyba nie mugolskiego pochodzenia. No, ale nie wnikała w to bardziej. Każdy ma swoje zdanie, prawda? I nie powinno się go podważać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Wto Paź 19 2010, 20:54

- To... ten wampir Ci to zrobił? Ale jak, co się stało? - szczerze, byłem w lekkim szoku. Nigdy nie gadałem z wampirem i nie miałęm doczynienia w ogóle z tym klimatem wampirowskim. Właściwie nie wiem dlaczego się o to pytałem. To nie była czysta ciekawość, ale teraz także troska. Troszczyłem się o ową dziewczynę i chciałem jej pomóc na wszelkie możliwe sposoby "Ciekawe co jej się stało..." - myślałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Wto Paź 19 2010, 21:01

- W skrócie sprzeczka, łupnęło czarno magicznym zaklęciem i tak zostało. Nic wielkiego - Naprawdę od dawna się już tym nie przejmowała. Zdążyła zapomnieć o wszystkich złych wspomnieniach z tego jednego dnia, kiedy to straciła i przyjaciela i jednocześnie swoja urodę. Nigdy tego nie wspominała, aż to teraz, kiedy było to konieczne. To też posmutniała, ale zaledwie na minutę, bo dała radę odwiać te myśli.
- To naprawdę nic takiego - Dodała, odrzucając włosy, a po chwili i głowę do tyłu, by móc spojrzeć w sufit. Kątem oka jednak zerkała na Tommy'ego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Wto Paź 19 2010, 21:11

Gdy widziałem, że dziewczyna, lekko posmutniała to objąłem ją jedną ręką i zacząłem lekko pocierać moją dłonią jej ramie, by zrobiło się nie wiem... Cieplej? Następnie spojrzałem na nią z uśmiechem, po czym powiedziałałem do ucha:
- Będzie dobrze. Mam pytanie. Znasz może imię, nazwisko, jakieś dane tego kto to zrobił? - co mi przyszło do głowy? Może i to tajemnica. Jedno jest pewne. Lubie się mścić i znam zakazane zaklęcia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Wto Paź 19 2010, 21:24

Zdziwiła się lekko aż tak bliską reakcją chłopaka. Zdecydowanie nie była przyzwyczajona, do tego rodzaju... czułości. Zadrżała lekko pod jego dotykiem, właśnie z powodu tego braku przyzwyczajenia. Większość chłopaków by teraz po prostu zarobiła siarczysty policzek, ale szczerze mówiąc jakoś nie do końca akurat jemu chciała taką karę wymierzyć. Szczególnie, że wie o niej coś więcej, a Connie nie chciała rozgłosu. To też przyglądała się tylko jego oczom.
- Znam no ale... Po co ci mam je podawać? - Zagadnęła z początku, jednak po chwili zrozumiałą o co mu tak właściwie chodzi.
- Nie opłaca się mścić...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Sro Paź 20 2010, 17:15

- Zawsze jest o co się mścić. Skoro ty nie możesz, to ja zawsze, pamiętaj - czyżbym robił z siebie wielkiego mściciela? No cóż.. można powiedzieć, że miałem to we krwi, ale to już zuuupełnie inna Historia. Rozejrzałem się po całej łazience jęczącej marty. Następnie klasnąłem w dłonie mówiąc:
- Dobra, Chyba już wszystko sprzątnęliśmy. Znowu muszę cię opuścić. Jeszcze muszę zajść do Profesor Wright. Takzę jak pozwolisz, to ja się ulatniam, cya - po tych słowach dość szybkiem tempem wyszedłem z łazienki.
z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Sro Paź 20 2010, 21:07

Westchnęła. Sama zdecydowanie nie chciała się mścić. Przecież to bez sensu. Śmierć... Nicka pociągnęła by kolejne osoby i tak w kółko i w kółko. Przecież to po prostu nienormalne. Zresztą, ona przecież żyje i ma się dobrze. Nic takiego się nie stało. Nie odpowiedziała na głos. Kiwnęła głową i pomachała mu, wycierając ostatnią plamkę w rogu lustra. Rzeczywiście lśniło. Chwilę później, opuściła to miejsce tak jak puchoniasty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : V
Galeony : 94
  Liczba postów : 104

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Nie Gru 05 2010, 19:41

Przyszła tutaj w "potrzebie". Kończąc czynność podeszła do umywalki i zaczęła myć ręce rozglądając się wokoło. Nikogo tu nie było. Była sama. Ciągle myślała, gdzie podziewa się Negra. Jakby zwołała ją myślami. Kotka weszła powolnym krokiem do łazienki.
- Tu jesteś. - powiedziała z uśmiechem. Wytarła ręce w papier, wrzucając go do kosza na śmieci. Wzięła kotkę na ręce.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Galeony : 51
Dodatkowo : Teleportacja
  Liczba postów : 483
http://czarodzieje.my-rpg.com/-f46/melanie-thomason-t868.htm#21532
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6501-melanie-s-back-in-town-bitches#182432
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4045-melaska#120784

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Nie Gru 05 2010, 19:53

Żaden wieczór, nawet ten spędzany samotnie, nie może być nudny. Melanie włóczyła się po zamku, szukając czegoś ciekawego. Ale co można było znaleźć? Kiedy działo się już coś mniej monotonnego, to z daleka od niej. Co to, cholera, ma być?
Mel nawet nie zdawała sobie sprawy, że właściwie podąża za włóczącym się przed nią kotem. Nie zarejestrowała jego obecności, ale szła za nim, jakby ją prowadził. Gdy wślizgnął się przez szparę w drzwiach do łazienki Jęczącej Marty, dziewczyna pchnęła je i weszła do środka.
- O - powiedziała, widząc swoją kuzynkę, Kaylę. - Heej - mruknęła. Cóż, już nawet jej towarzystwo jest lepsze, niż samotność, mimo, że Mel nie przepadała za nią, stereotypową Gryfoneczką. Postanowiła być miła. - Co tam?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Nie Gru 05 2010, 20:05

Patrząc na Kotkę zauważyła, że do łazienki wchodzi ktoś jeszcze. Była to jej kuzynka - Melanie. Kiedyś w dzieciństwie się ze sobą bawiły, ale ich stosunki są raczej złe.
Zdziwiła się, kiedy usłyszała miły ton głosu dziewczyny.
- Hej. - powiedziała również się uśmiechając. - W sumie nic. Ostatnio kupiłam sobie właśnie tą kotkę. Wabi się Negra. - pogłaskała ją. - A co słychać u Ciebie? - zapytała podnosząc na nią wzrok.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Nie Gru 05 2010, 20:15

- Negra - powtórzyła dziewczyna jak echo, patrząc na kotkę, która zwróciła ku niej łepek, patrząc głęboko i przenikliwie w oczy. - Pasuje do niej - dodała i przeniosła wzrok z powrotem na kuzynkę.
- U mnie nuda. - Cholerna, durna, wredna nuda. - Zupełnie nie ma co robić w zamku, jakby wszyscy poumierali. - Skrzywiła się. - Głupki - dodała cicho. - Twoje życie towarzyskie natomiast pewnie tętni życiem, prawda? - starała się, by zabrzmiało to bez przekąsu i udało się na tyle, że Kayla nie powinna zorientować się, jak bardzo nie odpowiada Melaśce to, że stoi tutaj i rozmawia z nią, zamiast rozwalać Hogwart z kimś fajnym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Nie Gru 05 2010, 20:29

- Też tak sądzę. - powiedziała po czym nastała chwila ciszy. Negra zmarszczyła lekko pyszczek. Kayla wiedziała, że kocica nie polubiła kuzynki.
- Moje życie towarzyskie... Tak jakby trochę się rozrasta... Poznaję nowe osoby i w ogóle, ale przeważnie to tak samo jak u Ciebie - nudy. - była to prawda. Ostatnio bardzo jej się nudziło. Chciała coś zrobić, coś szalonego, ale nie miała do tego żadnej odpowiedniej osoby przy boku. Aż do teraz.
- Ostatnio zastanawiałam się nad małym "psikusem"... Czy może chciałabyś...? - nie dokończyła. Nie wiedziała jak złożyć taką propozycję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Nie Gru 05 2010, 20:36

Tak jak Melanie sądziła, życie towarzyskie kuzynki nie było szczególnie interesującym tematem, więc ślizgonka jednym uchem wpuszczała, a drugim wypuszczała słowa Kayli. Kiedy dziewczyna nieporadnie spytała ją, a raczej próbowała spytać, czy chciałaby towarzyszyć jej w robieniu, hm, "psikusa", spojrzała na nią ze zdziwieniem, machinalnie unosząc jedną brew do góry. Szybko się zreflektowała i przywołała na usta łobuzerski uśmiech. Co takiego chciała zrobić Kayla? Dorysowywać wąsy portretom? Chować uczniom torby albo zabierać pióra? Raczej nic ekscytującego, bo czego można było spodziewać się po prawej obywatelce domu Godryka?
Znacznie ciekawsze byłoby sprowadzenie Kayli na złą drogę.
- A jaki masz pomysł? - zapytała Mel. Trzeba zacząć szkolenie od wyperswadowania dziecinnych "psikusów".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Nie Gru 05 2010, 20:44

Wiedziała, że jej pomysł mógł się wydawać Kuzynce dziwny albo głupi, ale postanowiła powiedzieć jej jaki ma plan.
- No... W pewnym sensie chciałabym coś podpalić. - powiedziała wpatrując się w oczy Melanie. Nie była pewna jej reakcji. Kayla obawiała się też, że schodzi na "złą drogę", ale czy to było dla niej ważne? Raczej nie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Nie Gru 05 2010, 21:00

Melanie uniosła brwi i spojrzała na dziewczynę z uznaniem. No, no. Tego się nie spodziewała, została pozytywnie zaskoczona. Nigdy nie pomyślałaby, że jej grzeczniuteńka kuzyneczka wymyśli coś takiego.
- Dobre - pochwaliła ją, jednocześnie zastanawiając się nad celem podpalenia. Ich wyczyn nie może pozostać niezauważony, a Melaśka dawno nie miała żadnego szlabanu. Właściwie ostatnio dostała jakiś za przebywanie w Zakazanym Lesie. Brwi zbiegły się dziewczynie nad oczami, gdy przypomniała sobie o okolicznościach. Na szczęście wykręciła się ze szlabanu, bo po tamtym nie zniosłaby kilku godzin bezsensownej pracy fizycznej w towarzystwie Constantine'a.
Otrząsnęła się z myśli i wróciła na ziemię.
- Masz już pomysł, co?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Nie Gru 05 2010, 21:42

Zrobiła wielkie oczy. Nie wiedziała, że to będzie dla kuzynki "coś".
- Dzięki. - powiedziała cicho. Była z siebie dumna, ale nie okazywała tego.
- Mam. - powiedziała lekko się czerwieniąc. - Chciałabym podpalić cieplarnię. - spojrzała prosto w oczy kuzynki. Była bardzo ciekawa jak zareaguje. Sądziła, że jej pomysł spodoba się Melani. W pewnym momencie Negra zaczęła cichutko chrapać. Kayla spojrzała na nią. Przez cały czas ją głaskała, a kocica zasnęła. Z powrotem przeniosła wzrok na kuzynkę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Pon Gru 06 2010, 10:16

No, no. Melanie nie spodziewała się, że plany Kayli są aż tak ryzykowne. Uniosła jeden kącik ust w asymetrycznym uśmieszku.
- Fiu, fiu - mruknęła. - Mi się podoba. Jestem gotowa wcielić plan w życie choćby natychmiast.
O tak, w końcu coś do roboty! Może nawet kuzynka nie jest aż taką nudziarą, za jaką Melanie ją uważała - w każdym razie przynajmniej dało się zrobić coś fajnego w jej towarzystwie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Gryffindor

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Nie Gru 12 2010, 18:08

- Skoro tak, no to chodźmy. - powiedziała już pewna siebie. Zaczęła iść w stronę drzwi. Wyszła (razem z kuzynką Razz ).

// Napisz posta tutaj ;D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin
Galeony : 82
  Liczba postów : 97

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Czw Gru 16 2010, 14:44

Nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy towarzyszyły Ślizgonce w tym okropnie chłodnym dniu. Gdyby mogła rozgniotła by każdego na swojej drodze, przydeptała obcasem, przypiekła na stosie, posoliła, doprawiła i dała do zjedzenia pierwszej lepszej istocie napotkanej.
Jak zwykle z pełną gracją wkroczyła do Łazienki Marty. Czuła jakąś wewnętrzną potrzebę pogadania z tą beksą, nikt inny jak ona tak jej nie rozśmieszał.
Poprawiła włosy przed lustrem, rozejrzała się po Łaznience i krzyknęła.
- Hej ho beksa! Przyłaź szybko, bo czasu nie mam!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Ravenclaw
Galeony : 59
  Liczba postów : 57

Gracz

PisanieTemat: Re: Łazienka Jęczącej Marty   Czw Gru 16 2010, 16:14

Auri weszła do łazienki szczerze mówiąc sama nie wiedziała czemu. Miała taki kaprys i tyle. Nagle usłyszała jakiś krzyk. To chyba jakaś ślizgonka, a przynajmniej tak jej się zdawało. Dokładnie dziewczyny nie znała, w sumie tak jak i większości osób w Hogwarcie. Rozejrzała.
- No właśnie.. Gdzie Marta? - powiedziała bardziej do siebie niż do kogoś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Łazienka Jęczącej Marty

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Similar topics

-
» Łazienka Jęczącej Marty
» Łazienka Chłopców
» Łazienka Prefektów
» Duża Łazienka
» Łazienki