IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .
 

 Nauczyciele fabularni

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomośćavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 23
Skąd : Hrabstwo Dorset
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 4384
Dodatkowo : pół wila
  Liczba postów : 2454
http://czarodzieje.my-rpg.com/t24-effie-fontaine
http://czarodzieje.my-rpg.com/t619-effie-fontaine
http://czarodzieje.my-rpg.com/t253-effie-fontaine
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7168-effie-fontaine#204310
Administrator


PisanieTemat: Nauczyciele fabularni   Czw Lis 03 2011, 12:35Nauczyciele
Fabularni


Na forum chronicznie brakuje nauczycieli. Mało kto chce robić postać, którą na stałe musiałby prowadzić zajęcia. W tym celu wprowadzamy poniższych nauczycieli, którymi może pisać każdy z utworzonych im kont. Jeśli ktoś z was ma ochotę przeprowadzić dowolną lekcję, której nie ma czasu zrobić inny nauczyciel, bądź też przedmiot nie ma swojego wykładowcy, wystarczy, że wybierzecie przedmiot i odgrywając poszczególnego profesora, przeprowadzicie lekcję. Przedmioty poniżej wypisane nie są oczywiście zajęte na stałe, przez te pół-fabularne postacie, a jedynie są zrobione na zastępstwo, jeśli nikt nie prowadzi zajęć.

Prowadzenia lekcji nie trzeba uzgadniać z administracją! Każdy w każdej chwili może zalogować się na jedno z poniższych kont i zrobić zajęcia. Lekcje będą nagradzane 1 lub 2 punktami do kuferka autora, na wybraną jego postać. Pisząc lekcje daną postacią, należy mieć na uwadze ich odgórnie narzucone cechy. Nauczyciele nie mają swoich kart postaci, a jedynie te krótkie opisy.
Zachęcamy do wcielania się w nauczycieli na dane lekcje, bądź też inne sytuacje  jak interwencję czy upomnienia nauczycielskie. Jednocześnie prosimy, aby nie rozgrywać nauczycielami prywatnych wątków dotyczących ich życia!

Użytkownikowi, który będzie w niewłaściwy sposób (niechlujnie lub niezgodnie z kanonem) prowadził zajęcia, grozi:
- słowne ostrzeżenie
- utrata galeonów na jego prywatnych, aktywnych postaciach


Poniższe postacie nie mają stałej rezerwacji na wizerunki! Jeśli ktoś chce zrobić bohatera z jednym z poniższych wyglądów, nic nie stoi na przeszkodzie. Prosimy tylko, aby w takim przypadku zgłosić administracji prośbę o zmianę wyglądu nauczyciela fabularnego.Ostatnio zmieniony przez Effie Fontaine dnia Pon Wrz 28 2015, 18:26, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 23
Skąd : Hrabstwo Dorset
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 4384
Dodatkowo : pół wila
  Liczba postów : 2454
http://czarodzieje.my-rpg.com/t24-effie-fontaine
http://czarodzieje.my-rpg.com/t619-effie-fontaine
http://czarodzieje.my-rpg.com/t253-effie-fontaine
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7168-effie-fontaine#204310
Administrator


PisanieTemat: Re: Nauczyciele fabularni   Czw Lis 03 2011, 16:03
Estella Vicario

Zielarstwo

Estella to młoda i bardzo lubiana nauczycielka. Właściwie nawet bardziej lubiana niż szanowana, gdyż panna Vicario pozwala zwracać się do siebie per ‘ty’ i choć to raczej tajemnica (a wiadomo, że wśród uczniów nic nie pozostanie długo tajemnicą), została wyrzucona z pracy w Salem za romansowanie i deprawowanie uczniów. Oczywiście nasz dobroduszny dyrektor Hogwartu postanowił dać młodej i niedoświadczonej profesorce szansę, wszak po ostatnich skandalach chce odrobinę poprawić swoją reputację. Estella to bardzo apetyczna trzydziestojednolatka, która seksapil zawdzięcza niewątpliwie swojej orientalnej urodzie. A co do skuteczności nauczania… Cóż, to może po prostu przemilczmy, gdyż jej wyniki – w przeciwieństwie do urody – do najwybitniejszych nie należą. Nie mniej jednak na jej lekcjach nigdy nie brakuje uczniów i Ci są gotowi wstawić się za nią, gdyby tylko ktoś zarzucił, że jest złą nauczycielką, oczywiście głównie będą jej bronić przedstawiciele płci męskiej. Estella jest roześmianą sympatyczną Hiszpanką, która ma w sobie dużo luzu, może dlatego tak chętnie flirtuje z uczniami? Nigdy specjalnie nie przejmowała się zasadami, co niejednokrotnie sprowadziło na nią problemy. Całe szczęście jakimś cudem zawsze udawało się jej z nich wydostać.

Hasło: accio12 || Dodatkowo: - || Sarah Shahi
Profil = Poczta = Gabinet

Sava Raynott

Eliksiry

Jeśli kiedykolwiek przyzwyczaiłeś się do przyjaznego uśmiechu nauczycielki eliksirów, teraz powinieneś o tym szybko zapomnieć. Sava Raynott jest kompletnym zaprzeczeniem wszystkiego, co przyjazne i nie omieszka wytknąć swoim uczniom każdego, nawet najmniejszego przewinienia, co też czyniła przez kilkanaście lat pracy w Salem. Raynott doskonale zna swoją wartość, którą potwierdzają dodatkowo liczne dyplomy. Kobieta nie ma jednak potrzeby przechwalania się nimi, bowiem jej niezwykłe umiejętności rozwijane latami są wystarczającym poświadczeniem wspomnianej wartości. Sava wymaga od ludzi szacunku, którym obdarza ich równie chętnie, jeśli wykazują jakikolwiek potencjał. Głupców od razu spisuje na straty. Jej celem jest wbicie do młodych głów jak największej ilości wiedzy w dziedzinie eliksirów, ma bowiem nadzieję, że kiedyś pojawi się ktoś dostatecznie godny, by ją zastąpić.

Raynott nie jest kimś, komu chciałbyś opowiadać o swoich miłosnych perypetiach przy filiżance herbaty czy też do kogo chciałbyś uśmiechać się niewinnie, by uniknąć kary. Raynott jest kimś, kogo powinieneś się bać, co też uczynisz w mniejszym lub większym stopniu. Zwłaszcza, kiedy usłyszysz historie o tym, co dokładnie robiła z uczniami Salem, którzy okazali jej niesubordynację. A mówiono nawet o ingerencjach w umysł, choć Raynott nigdy nie przyznała się do takich zdolności. Kiedy jednak ukończysz szkołę i znajdziesz się dostatecznie daleko od tej kobiety, niespodziewanie uznasz, że to z jej lekcji pamiętasz najwięcej. Nawet jeśli jej zdolność dogadywania się z innymi jest bliska zeru, jej niezwykły talent do nauczania przesuwa to wszystko na dalszy plan. Gdybyś z kolei znalazł się w dramatycznej sytuacji, uwierz, chciałbyś mieć ją przy swoim boku. Przekonali się o tym ci, którzy zostali dzięki niej pospiesznie ewakuowani z płonącego budynku w Salem. Jej zdolność do błyskawicznego planowania jest równie fascynująca, co jej inne umiejętności, o których być może jeszcze nie wiesz.

Niekiedy uczniowie zastanawiają się, dlaczego Raynott zawsze wydaje się tak bardzo nieustraszona, czy to podczas pożaru w Salem, czy wtedy, gdy za nic ma sobie najbardziej toksyczne składniki eliksirów. Niektórzy szepczą za jej plecami, że to przez wzgląd na jedno z ostatnich stadiów Kagonotrii mózgu. Ale może lepiej, żeby nie dowiedziała się od ciebie o tych... plotkach.

Hasło: alohomora12 || Dodatkowo: legilimencja i oklumencja || Geena Davis
Profil = Poczta = Gabinet


Amelia Hall

Mugoloznawstwo

Uważaj, by nie przestraszyć tej kruchej istotki na korytarzu. Hall jest raczej nieprzyzwyczajona do bałaganu, jakiego potrafią narobić zdziczali uczniowie czy sama magia. Chociaż w jej rodzinie pojawiło się kilku czarodziejów i kilka czarownic, kobieta zawsze wolała towarzystwo mugoli... przynajmniej dopóki mogła liczyć na mugolską posadę. Pozbawiona opcji, lecz pełna determinacji i dostatecznie dobrze obeznana ze zwykłym światem, trafiła do Salem, a po wielkim pożarze do Hogwartu. Chociaż z reguły wydaje się bardziej przestraszona od każdego, z kim ma do czynienia, lepiej nie szukać granic jej wytrzymałości. Wściekła, nie ucieknie z krzykiem, możesz mieć pewność.

Do magicznych uczniów podchodzi z dystansem, przynajmniej dopóki nie pozna ich prawdziwych intencji. Zawsze jednak, nawet jeśli stara się być ostrożna, zachowuje się niezwykle sympatycznie. Jeśli jej studenci chcą się faktycznie uczyć, jest bardziej niż zadowolona, co okazuje nadmiernym entuzjazmem. Wbrew pozorom posiada ogromną wiedzę o mugolach, którą chętnie dzieli się z innymi i to nie podczas nudnych wykładów, ale drobnych pokazów i w formie ciekawostek. A gdy ktoś naprawdę ma problem, Hall jest z pewnością odpowiednią towarzyszką do szczerej rozmowy i przyjrzenia się sprawom z nieco szerszej perspektywy, co - mimo krótkiego stażu - doprowadziło ją na stanowisko opiekuna Hufflepuffu.

Hasło: rictusempra12 || Opiekun: Hufflepuff || Jayma Mays
Profil = Poczta = Gabinet


Mist Pober

Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami

Pober to postać tak bardzo tajemnicza, że aż ciekawa. Warto więc poświęcić chwilę na najbardziej istotne fakty z jej życia. Pober od dwunastego roku życia zmaga się z wilkołactwem w wyniku wypadku, o którym nie opowiada. Dzięki eliksirom jest w stanie kontrolować przemiany i normalnie funkcjonować, a dzięki samym zmianom w genach jest również zdolna opanować wiele dzikich bestii, które za nic mają sobie zwykłych śmiertelników. Uwielbia pracę ze zwierzętami, ponieważ czuje z nimi jedność, ale równie przyjazna jest dla uczniów, których czasem traktuje nawet zbyt lekko. Może to dlatego, że przed zajęciami zdarza jej się czasem popalać różne ciekawe papierosy. Drugim istotnym faktem jest jej przynależność do Wands & Skulls jeszcze podczas nauki w Salem, gdzie uczestniczyła aktywnie w sprowadzaniu i opiece nad tajemniczymi artefaktami, po cichu licząc, że znajdzie się taki, który przywróci jej całkowicie ludzką postać. Choć są to dość dawne czasy, Pober nigdy nie porzuciła nadziei i być może nieco za mocno interesuje się uczniami, których podejrzewa o posiadanie artefaktów. Zwłaszcza po katastrofie w Salem, gdy wszyscy stali się podejrzanymi. Wszystkie swoje tajemnice ukrywa jednak skrzętnie przed światem, dlatego niech ci się nawet nie zdaje, że zdołasz ją rozgryźć.

W klasie albo raczej na błoniach, które woli znacznie bardziej od zatęchłych pomieszczeń, zachowuje się, jakby stała w jednej linii z uczniami. Każdego traktuje jak swojego przyjaciela, a gdy ktoś nie chce odwzajemnić szacunku, którym go obdarza, Pober po prostu otwarcie z niego drwi. Na ogół jest szczera, przynajmniej tak długo, jak długo nikt nie pyta o jej prywatne sprawy. Co zaś się tyczy ocen, zdarza jej się kierować sympatią, a nie faktycznym stanem wiedzy studentów.

Hasło: obliviate12 || Dodatkowo: wilkołactwo || Tilda Swinton
Profil = Poczta = Gabinet

Nora Blanc

Pielęgniarka, Magia Lecznicza

O pannie Blanc krąży wiele plotek, ale jej pacjenci dziwnym trafem zawsze wychodzą z gabinetu zadowoleni. To właśnie dlatego otrzymała posadę w Salem, a ostatecznie trafiła do Hogwartu. Nikt nie rozumie wprawdzie, dlaczego Blanc zawsze zapiera się, by pracować w pojedynkę i bez zbędnych świadków. Prawda nie jest zbyt przerażająca, choć mogłaby budzić pewne wątpliwości co do kompetencji Nory. Blanc już dawno wpadła na pomysł wykorzystania swoich niezwykłych umiejętności w sytuacjach, gdy inne środki zawodzą. A czy istnieje coś lepszego od silnej wiary, że teraz już wszystko będzie dobrze? Ta młoda kobieta uważa, że nie, dlatego nie waha się przed użyciem hipnozy, by przekonać pacjenta, że blizny po zabiegu wyglądają całkiem nieźle, wcale nie będzie bolało oraz, że wszystko skończy się o wiele lepiej, jeśli nieszczęśnik wyjdzie ze skrzydła szpitalnego z szerokim uśmiechem na ustach.

Wbrew pozorom jej sposób działania wcale nie jest głupi i przez kilka lat swojej pracy wyleczyła w ten sposób kilku hipochondryków, a także bardzo często efektywnie stosowała efekt placebo. Cała ta sytuacja nie zmienia jednak faktu, że Blanc zna się na swojej robocie i przez kilka lat uczyła się pod okiem wybitnych specjalistów. Nora doskonale wie, że hipnoza nie jest lekiem na wszystko. Chociaż nie da się zaprzeczyć, że jest nieziemsko sprytna, trzeba pamiętać, że jest również wyrozumiała dla swoich pacjentów.

Hasło: diffindo12 || Dodatkowo: hipnoza || Alex Noiret
Profil = Poczta = Gabinet


Ostatnio zmieniony przez Effie Fontaine dnia Pon Wrz 28 2015, 18:24, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 23
Skąd : Hrabstwo Dorset
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 4384
Dodatkowo : pół wila
  Liczba postów : 2454
http://czarodzieje.my-rpg.com/t24-effie-fontaine
http://czarodzieje.my-rpg.com/t619-effie-fontaine
http://czarodzieje.my-rpg.com/t253-effie-fontaine
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7168-effie-fontaine#204310
Administrator


PisanieTemat: Re: Nauczyciele fabularni   Czw Lis 03 2011, 18:37
Howard Forester

Starożytne Runy, Kółko teatralne

Na widok tego rześkiego, sześćdziesięciosiedmioletniego staruszka nie sposób się nie uśmiechnąć! Szczególnie, gdy owy profesor przemierza raźno szkolne korytarze (wspierając się przy tym na lasce!) raźno podrygując i nucąc sobie pod nosem największe hity Roznegliżowanych Boginów, Skofundowanych Wil i Starej Tiary. Oczywiście zawsze grzecznie odkłoni się studentom, a przy uczennicach zdejmie beret z głowy, gdyż uważa, że kultura i szarmancja to podstawa! Profesor szalenie rozrywkowy. Zdarza mu się nawet znacznie odbiec od tematu lekcji, żeby tylko opowiedzieć zasłyszany niedawno kawał o Merlinie, co może być jedną (i chyba jedyną!) z wad jego nauczania.
Profesor Forester, jako wolny duch, nie ożenił się do tej pory! Jak sam twierdzi, ma jeszcze dużo czasu, teraz woli szaleć i co najwyżej porywać jakieś samotne czarownice na wieczorki przy magicznym jazzie.
Na jego lekcjach nigdy nie brakuje uczniów, a wszyscy którzy tam trafiają zdają się uwielbiać tego nauczyciela. Zresztą nie dziwne, któż udzieli im ciekawszego wkładu na temat Krzyku Mandragory, jeśli nie ktoś, kto widział ich na żywo nieskończenie wiele razy?

Hasło: bombarda12 || Opiekun Gryffindoru || Woody Allen
Profil = Poczta = Gabinet


Aden Morris

Historia Magii, Numerologia

Aden to jeden z tych przystojnych, młodych czarodziejów, który rozpoczął pracę w Hogwarcie niemal zaraz po skończeniu studiów. Mówi się, że większość studentów uczęszcza na lekcje historii magii, aby przypodobać się czarującemu wykładowcy. Bzdura! Każdy, kto chociaż raz wysłuchał wykładu profesora Morrisa potwierdzi, że mężczyzna nawet o Historii Magii i Historii Czarów potrafi opowiadać tak, jakby co najmniej mówił o lataniu na smoku! Jeśli natomiast zauważy, że ktoś przypadkiem go nie słucha, już przestaje być tak czarujący! Krnąbrnych uczniów bez wahania wyrzuci z klasy odbierając punkty. Choć może sprawiać wrażenie sympatycznego, ten absolwent Slytherinu na lekcjach jest bardzo rygorystyczny. Od uczniów wymaga wiele i jeśli ktoś decyduje się na jego lekcje, musi przygotować się na ciężką pracę. Nie odpuszcza, a za braki zdań karze. I nie próbuj się z nim targować! Jest niebywale inteligentny, a wdając się z nim w puste dyskusje możesz tylko się ośmieszyć. Poza lekcjami wydaje się być dość poważnym mężczyzną, który nie wdaje się w głębsze relacje ze swoimi uczniami. Chociaż mawia się, że po prostu w doborze towarzystwa jest równie rygorystyczny i wybredny co w innych dziedzinach życia. Aden jest bowiem odrobinę zadufany w sobie. Lubi się wywyższać nad innymi, gdyż w swoim przekonaniu jest od nich o wiele lepszy. Mawia się, że złamał nie jedno serce, miejmy nadzieję, że kolejne nie będzie należało do któregoś z uczniów.

Hasło: confundus12 || Dodatkowo: Opiekun Slytherinu || Alexander Skarsgard
Profil = Poczta = Gabinet


Marco Ramirez

Zaklęcia, OPCM

Profesor Ramirez na pierwszy rzut oka może wydawać się zbyt młodym, by mieć wystarczającą wiedzę aby nauczać. Nic bardziej mylnego! Ten Brazylijczyk ukończył szkołę wcześniej aż o trzy lata! A już wieku piętnastu lat opanował zdolność animagii! Jeśli spotkasz na błoniach przechadzającą się panterę, bardzo prawdopodobne, że  będzie to właśnie owy profesor! Marco był jednym z tych niezwykłych dzieci, które pochłaniały wiedzę w ogromnych ilościach. Nim stał się pełnoletni znał już perfekcyjnie pięć języków! Oczywiście jak podkreśla, nadal nie zakończył swojej edukacji i ciągle jest głodny wiedzy. Postanowił jednak, że obecny etap życia poświęci na nauczanie innych. Jest całkiem przyjemnym młodzieńcem, któremu niekiedy nie zamykają się usta, wprost uwielbia mówić. Ma duże poczucie humoru i przez to może nawet się wydawać lekkoduchem, jednak takie myślenie jest bardzo mylne. Chłopaka pasjonują zaklęcia i nie ma w nich sobie równych. Stoczył w swoim krótkim życiu wiele pojedynków, o niektórych nawet pisano w gazetach, jako o wydarzeniach roku. Ramirez jednak jest bardzo skromnym młodzieńcem, który nie afiszuje się ze swoimi zdolnościami. Jest opanowany i nie tak łatwo go sprowokować. Ze swoim pokojowym usposobieniem jest idealnym nauczycielem, który poświęci sporo czasu by każdego dokładnie nauczyć odpowiednich zaklęć. Nie interesuje go teoria, woli uczyć praktyki, na szczęście uczniów, rzadko kiedy zleca pisemne zadania.  

Hasło: dissendium12 || Dodatkowo: Opiekun Ravenclaw || Willy Cartier
Profil = Poczta = Gabinet


Lazare Limier

Quidditch

Ze świeczką szukać drugiego tak nieustępliwego i twardego osobnika jak on. Stawia na swoim i ma w głębokim poważaniu zdanie innych, jeśli święcie wierzy w to, że ma rację. Już nie raz przeciwstawił się nawet swojemu szefowi, znanemu z apodyktyczności dyrektorowi Riverside, mówiąc, że uczniowie szkoły a reprezentacja to zupełnie dwie osobne grupy i każdy z nich powinien się zająć tą, na której zna się lepiej – w ten oto sposób właśnie on sprawuje niemalże władzę absolutną nad gronem swoich wybrańców, których stawia wysoko ponad resztą szkoły. Teraz, kiedy przeniósł się do Hogwartu, stosuje dokładnie tą samą taktykę wobec grających zawodników z poszczególnych domów. Gdyby kiedykolwiek rozgrywki Juniorów miały się powtórzyć, niechybnie przejmie władzę nad Znikaczami. Warto również dodać, że jego treningi słyną z niesamowitego poziomu trudności i przez osoby trzecie już niejednokrotnie były określane mianem spartańskich, morderczych czy wręcz sadystycznych. Ale czego się nie robi, by osiągnąć cel!

Hasło: episkey12 || Dodatkowo: Trener Reprezentacji Quidditcha || Toby Kebbell
Profil = Poczta = Gabinet


Griffin Robertson

Astronomia, Wróżbiarstwo

Może trudno w to uwierzyć, ale swoją posadę wygrał w karty... do tarota. Choć w gruncie rzeczy wcale jej nie potrzebował. Griffin jest jednym z tych czystokrwistych czarodziejów, którzy mają wszystkiego pod dostatkiem, a nauczanie jest jedynie kaprysem, na który mogą sobie pozwolić... bo ich stać. Młody mężczyzna ma również to "szczęście" - jak sam mawia - że jego rodzice zginęli w niefortunnym wypadku na Nokturnie, w związku z czym wszelkie aranżowane małżeństwa przestały być jego problemem. W spokoju mógł więc osiedlić się w rodzinnej rezydencji razem z mężczyzną swojego życia. Salem, jak zostało już powiedziane, było tylko kaprysem. Trudno powiedzieć czy Griffin porwał się na owy kaprys ze względu na wszystkich tych młodych studentów, czy raczej dlatego, że poczuł chęć udowodnienia czegoś całemu światu, nawet jeśli jego umiejętności są zaledwie dobre. Niemniej jednak, gdy w Salem wybuchł pożar, mężczyzna sypnął dostatecznie dużą sumą pieniędzy, by prześlizgnąć się także do Hogwartu.

W kontaktach z uczniami Griffin jest bezpośredni, choć dziewczęta zdaje się traktować o wiele surowiej. Czemu? Bo może. Chociaż jest to wysoce nieetyczne, mężczyzna nie ma też wielkiego problemu, by wytknąć co niektórym ich niski status czy, o zgrozo, nieczystą krew. Zdarza się, że ma to wpływ na ich oceny, ale nie próbuj mówić mu tego w twarz. Ryzykujesz pokaz dramatu rozkapryszonego chłopca. A jednak kiedy chłopiec staje się kapryśny, zdarza mu się mówić w wężomowie, co stanowi zarówno fascynujący, jak i nieco zabawny element kłótni z nim. Możesz jednak równie dobrze przyjąć strategię zgadzania się z nim we wszystkim i jakoś przetrwać te kika lat.

Hasło: ferula12 || Dodatkowo: wężomowa || Dmitry Brylev
Profil = Poczta = Gabinet


Patton Craine

Transmutacja

Dzieciaki bywają okrutne, a Patton coś o tym wie. Dziesięć lat wyśmiewali się z jego imienia! A zmieniał szkołę pięć razy! Dlatego teraz to on będzie drwił z twoich słabości czy nadmiernego poczucia humoru twoich rodziców podczas nadawania ci imienia. Przyznajmy to, w szkole był po prostu ofermą i kujonem, który nie zapowiadał się najlepiej, nawet jeśli jego stopnie mówiły co innego. Udało mu się jednak ukończyć szkołę z wysokim wynikiem, a później dostać do Salem na stanowisko nauczyciela transmutacji. Jego demony wciąż nad nim wiszą, co wyraźnie dało o sobie znać podczas pożaru w Salem, gdy ktoś zawołał do niego "Rusz się, idioto!". Podobno Craine zepchnął nieszczęśnika z uszkodzonej klatki schodowej prosto w płomienie, ale nikt tego oficjalnie nie potwierdził. Nikt też jednak nie zaprzeczył, prawda? Ta dziwna historia budzi strach zwłaszcza w tych, którzy znają też inną, dotyczącą posiadania przez Craina trzech żon, z których wszystkie pożegnały się już dawno z tym światem.

Nie licząc psychopatycznych wyskoków, Patton jest wyjątkowo poukładanym człowiekiem. Przynajmniej w jego mniemaniu. Śmiało można też stwierdzić, że jest raczej egocentrycznym pedantem, ale akurat tego lepiej nie robić głośno i w jego towarzystwie. Co zaś się tyczy jego stosunku do uczniów, na jego zajęciach musi panować nieskazitelna cisza, a przypominają one raczej wykład niżeli swobodną dyskusję. Niemniej każdy uczeń wie, że nie chce mieć z tym mężczyzną na pieńku. A ci, którzy jeszcze o tym nie wiedzą, szybko się przekonają. Co więcej, Patton nie potrzebuje nawet różdżki, by uczynić z twojego życia piekło.

Hasło: incendio12 || Dodatkowo: zaklęcia bezróżdżkowe || Bill Nighy
Profil = Poczta = GabinetGareth Hampson

Dyrektor Szkoły

Oto Gareth Hampson! Głowa całej rodziny, która tworzy Hogwart. Na pierwszy rzut oka budzi wrażenie miłego staruszka, który nie sprawia żadnych problemów, a i jest pobłażliwy w stosunku do swoich zbuntowanych uczniów, ale to nic bardziej mylnego! Kiedy trzeba to potrafi nawet nakrzyczeć na wszystkich i pokazać gdzie ich miejsce w szeregu! Dzięki temu zamek jeszcze stoi, a studenci rządni przygód nie spalili go! Gareth Hampson to też człowiek, którzy cieszy się wielkim szacunkiem pośród grona pedagogicznego, a także i wszystkich ludzi, którzy mieli zaszczyt z nim współpracować. Pomimo wielu sytuacji, które nie były zbyt chlubne dla historii szkoły, Gareth się nie poddaje i nadal sprawuje funkcję dyrektora. Choć wielu twierdzi, że rzadko go widać na szkolnych korytarzach to nie zmienia faktu, że każdego ucznia zna po imieniu i jest w stanie zapytać oto jak się trzymają rodzice, albo coś takiego. Jest szczerze zainteresowany życiem swoich podopiecznych. Chciałby, aby każdy wyrósł na prawego i dobrego czarodzieja, stąd zdarza mu się czasem wpaść znienacka na tajną schadzkę i przerwać ją z hukiem. Przecież nie godzi się, aby Hogwart był stolicą rozpusty! Zatem Gareth to człowiek, który potrafi zadbać o interesy szkoły, ale i zdarza mu się przymknąć oko na pewne sprawy. Nie pozostaje chyba nam nic innego, jak tylko pogratulować Hampsonowi tego, że tak długo trzyma się swojej posady!

Hasło: wyłącznie dla administracji || Dodatkowo: - || John Hurt
Profil = Poczta = Gabinet
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Nauczyciele fabularni

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Nauczyciele fabularni
» Rangi i podrangi (nauczyciele i mieszkańcy)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje ::  :: 
zasady
 :: 
organizacja
-