IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .

Klepanka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość

Student Ravenclaw
Galeony : -17
  Liczba postów : 398

Gracz

PisanieTemat: Klepanka   Pon 28 Cze - 8:40

First topic message reminder :

Wymyślamy trzy pytania, a następnie wybieramy osobę która ma na nie odpowiedzieć.
Jeżeli gra będzie "stała" to rzecz jasna ktoś inny może odpowiedzieć na pytania.

A więc... klepię pierwsza osobę, która to przeczyta.

1. Czy twoim zdaniem forum pracuje lepiej niż na tamtym serwerze?
2. Jesteś zadowolony z tego jak prowadzisz swoją postać? Czy nie jest ona dla ciebie nudna, uciążliwa?
3. Wolisz brunetki czy blondynki? Uzasadnij. Very Happy

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Skąd : Hogsmeade, Wielka Brytania /George Town, Cayman Islands
Czystość Krwi : 25%
Galeony : 11
  Liczba postów : 217
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7724-winter-teixeira
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7725-i-ll-be-your-winter#214705
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7727-pixiebella-masz-wiadomosc#214759
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7726-winter-teixeira#214719

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Czw 6 Mar - 0:01

Ja po raz setny na tej stronie <3

1. Jak trafiłaś na czaro?
To było w sumie… Tak dawno, nie pamiętam. Szukałam bodajże jakiś grafik, bam nagle wskoczyła mi jakaś topka, no i jest. Tak, o to tkwię tu już kilka miesięcy i oczywiście czuję się tu tak superkowo <3 ale żeby już nie pisać, że jest świetnie-kolorowo to serio… NIE WSADZAJCIE MNIE WIĘCEJ NA JEDNEJ STRONIE PO RAZ KOLEJNY DO KLEPANKI, bo zabiję piękną pogodę mamy, szykują się kolejne super eventy, a co za tym idzie – nie sądzę bym była w stanie teraz zrezygnować. Kilka dni przerwy, a Ty już nie ogarniasz co się dzieje i naprawdę trzeba się namęczyć żeby dojść do tego: kto, z kim, gdzie i dlaczego. Czaro stajl i te sprawy. Drama goni dramę, dlatego jak po raz pierwszy weszłam nie sądziłam, że naprawdę nie będę mogła „uwolnić” się od wchodzenia chociaż raz na forum żeby sprawdzić co się dzieje.
2.Co pomyślałaś o Rose, kiedy przeczytałaś jej Kartę Postaci?
Mój problem jest taki, że rzadko kiedy czytam karty. Wstyd się przyznać, no ale niestety ;C jestem strasznym leniem, a kiedy jeszcze trzeba coś poogarniać to zabij mnie, ale niestety. Nie czytałam!
3.Jakie jest Twoje najmilsze wspomnienie związane z forum?
Najmilsze? Zostawię je dla siebie, aczkolwiek… Dex i Quenio

Klepnę Rasheeda, bo się strasznie obija yyy?

1. Które z postaci na forum chciałabyś spotkać w rzeczywistości i dlaczego?
2. Jaki wątek z tego forum najbardziej utkwił ci w głowie?
3. Na jeden dzień możesz stać się kim chcesz z forumowych postaci. Kogo wybierasz, dlaczego i co będziesz robić?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin
Rok Nauki : X
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 5653
Dodatkowo : Wężoustość, legilimencja i oklumencja, pałkarz, kapitan
  Liczba postów : 2597
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7093-rasheed-sharker
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7094-rekinowe-relacje
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7096-rasheed-sharker
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7190-rasheed-sharker

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Czw 6 Mar - 12:23

Wypraszam sobie, ja się nigdy nie obijam! Ja się co najwyżej gustownie lenie Cool

Ja jestem idealnym przykładem człowieka, który nie lubi się wysilać, w związku z czym kojarzę większość postaci po wyglądzie, ale często nie znam ich historii i charakteru, przez co trudno mi jest odpowiedzieć na to pytanie. Wysiliłam się jednak dla was!
Penélope Gaskartch wydaje mi się jednak na tyle pozytywna, że chyba chciałabym zamienić z nią kilka słów, zwłaszcza już że mnie ciągnie zwykle do ludzi z talentem muzycznym, bo sama zawsze chciałam na czymś grać, ale nie miałam okazji żeby spróbować. Poza tym jak przeczytałam, że ma obsesje na punkcie lodówki… XD
Za to dostane w łeb, ale Caspra Villiersa również bym chciała spotkać. Niekoniecznie z powodu charakteru, a dlatego, że się jaram jego wizerunkiem i po prostu bym sobie popatrzyła xd
Echo Lyons za to jest taka słodka, że dogadałabym się z nią z pewnością i byłabym przeszczęśliwa gdyby razem z Nickodemem Hamilltonem zarazili mnie pasją do teatru!
No, a tak bardziej narcystycznie to powiem, że bym chciała spotkać też swoją Selinę Sheats, bo ona taka gimnastyczka wow, że bym chciała żeby mnie nauczyła czegoś.

2. Jaki wątek z tego forum najbardziej utkwił ci w głowie?
Myślałam nad tym długo i doszłam do wniosku, że sporo jest wątków, które mi utkwiły w głowie i ciężko mi jest się zdecydować na jeden, w związku z czym postaram się skompresować odpowiedź do trzech, a to i tak wyczyn!
Ten wątek wciąż się toczy, ale już wiem, że dobrze zapamiętam Pokój Marzeń, gdzie piszę Rasheedem z Winter. Mam przy tym takie rozkminy o swojej postaci, że po drodze, gdzieś podczas pisania postów, rozwija mi się moje zapatrywanie na Rekina. Kształtuje mi się bardziej jego charakter i spojrzenie na świat, co u mnie jest rzadkością, gdyż zwykle się nad tym nie zastanawiam i to jest takie fajne, że na pewno to zapamiętam.
Poza tym chyba nikt się nie zdziwi jak napiszę, że w pamięci utkwił mi również pokój nr 4 z Lynwood? Epicka akcja wściekłego Farida to coś co było po prostu świetne <3
No i jako ostatni, z bólem serca, bo miałam jeszcze z co najmniej dwa, które mi tak utkwiły w pamięci to łazienka męska również w Lynwood. Ten dziki szał Lumii, jej tęsknota za dzieckiem i chęć popełnienia samobójstwa to było coś co trzeba zapamiętać, zwłaszcza jeśli samemu się to pisze. Pamiętam, że strasznie się w to wczułam wtedy.
Stwierdzam, że jestem narcyzem, bo aż dwa wątki były moje xdd No ale cóż, czujcie się bezpieczni, bo nieswoich wątków po prostu zazwyczaj nie czytam.  

3. Na jeden dzień możesz stać się kim chcesz z forumowych postaci. Kogo wybierasz, dlaczego i co będziesz robić?
Tak i znowu moja nieznajomość innych postaci prowadzi do tego że wybiorę swoje xd
Logan Ruthven, gdyż to mój wychuchany Gryfon, który w założeniu miał być inny niż wyszedł, ale przez to go kocham jeszcze bardziej. Absolutnie się jaram jego wizerunkiem i chciałabym być tak nadziana jak on. Poużywałabym sobie trochę, zwłaszcza, że ma ten on tę możliwość, iż według swojej woli może robić wszystko, a rodzina i tak nie ma nic do gadania, gdyż jest najstarszym potomkiem z prawem do dziedziczenia majątku.
No i się tak zastanowiwszy trochę to z drugiej strony chciałabym się też na kilka chwil wbić w skórę właśnie swojego Rasheeda Sharkera. Koleś ma wyjebane na uczucia innych i używa sobie zgodnie ze swoją wolą i nie powiem, ale również chociaż przez jeden dzień chciałabym być tak nieczuła i obojętna na wszystko. Móc każdą obelgę zbyć machnięciem ręki i wiedzieć, że mogę się pieprzyć z kim chce bez żadnych konsekwencji, przez czym normalnie miałabym ogromny opór.

Klepię Echo Lyons. Jedno pytanie podkradnę od Coco, bo tak Cool
2. Gdybyś mogła posiąść na własność jedno magiczne zwierzę z Potterowego świata to które i dlaczego?
3. Czy obdarzyłaś którąś ze swoich postaci swoimi cechami charakteru bądź pasjami i jeśli tak to jakimi?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Czystość Krwi : 10%
Galeony : 1913
Dodatkowo : Ścigająca
  Liczba postów : 840
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7121-echo-merope-lyons
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7123-echo-w-lesie#203157
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7122-listy-echo#203156
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7206-echo-lyons

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Nie 16 Mar - 18:02

CZAS ODPISAĆ XD

To trudne pytanie tak właściwie. Nawet zostawię je na koniec xd
Dobra, dwa kolejne napisane, więc wracam do tego. Wymienię trzy.

Nickodem Hamillton - absolutnie bezwzględnie! Jest przeuroczy, wygląda przytulaśnie i nie jest kolejnym facetem zaliczającym wszystko co popadnie xd Ma pasję, a to zawsze ma dla mnie znaczenie, potrafi oczarować i ogólnie chyba nie trzeba zbyt wiele tłumaczyć, bo nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł go nie lubić XD Inaczej - zalety przysłaniają wady. Na pewno bym się z nim dogadała i byłaby to znajomość, jakiej mi brakuje. Najchętniej spotkałabym go w teatrze albo galerii sztuki <3

Mathilde Villadsen - mam wrażenie że "byłybyśmy dobrymi przyjaciółkami" to za mało, ale tak właśnie sobie to wyobrażam! Nie umiem dodać nic więcej, bo wszystko po prostu zmieści się w tym stwierdzeniu xd Jest do mnie podobna pod kilkoma względami, może dlatego.

Coco R. Watson - bo chciałabym móc ją ogarnąć i jakoś wesprzeć. Bardzo skrzywdzona i w sumie oskarżona, na nią spada cała wina i odpowiedzialność, a przecież nie wpadła w dół sama. Nawet nie będąc na bieżąco z jej historią jest mi po prostu szkoda, że ciężko jej znaleźć wsparcie.

2. Gdybyś mogła posiąść na własność jedno magiczne zwierzę z Potterowego świata to które i dlaczego?
Magiczne zwierzę, hm, kuguchar odpada, bo nigdy nie potrafiłam dogadać się z kotami Ing face Fajowo byłoby mieć takiego feniksa na przykład, albo Memortka, Wsiąkiewka mi się też podoba. Ostatecznie będę mało oryginalna i wybieram feniksa, bo są wyjątkowe, potrafią się odrodzić, więc nie musiałabym się martwić, że zdechnie, a do tego chciałabym mieć papugę, więc zostanę przy specyficznych ptakach xd

3. Czy obdarzyłaś którąś ze swoich postaci swoimi cechami charakteru bądź pasjami i jeśli tak to jakimi?
Na chwilę obecną najbardziej podobną do mnie postacią jest Echo, która tak jak ja rysuje. To znaczy na pewno o wiele lepiej niż ja, bo często i gęsto, właściwie ze szkicownikiem się nie rozstaje. Chciałabym tak i mam nadzieję, że jeszcze mi się to uda! W każdym razie Echo to trochę nieogar, zupełnie jak ja, i nie widzę jej w sytuacji, w której mija obojętnie cierpiącą osobę. Mam to do siebie, że lubię pomagać i słuchać innych, więc to na pewno ma jakiś wpływ na zachowanie Echo, na przykład w stosunku do Mathilde czy ostatniego listu do Coco. Większość z moich postaci jest potwornie uparta... to też się skądś wzięło ;3 Lyons jest wierna swoim zasadom i raczej niełatwo jest jej od nich odbić. Ja jestem trochę bardziej podatna na wpływy, może przez nieśmiałość, która u Echo też się przewija, ale w zupełnie innej postaci, ALE obydwie jesteśmy impulsywne i raczej niecierpliwe. No i dodatkowo jeśli coś mnie wyprowadza z równowagi i te marne zalążki cierpliwości znikają, też bywam złośliwa. Jestem mniej dziecinna niż Echo i trochę inaczej podchodzę do kwestii dwóch z trzech rzeczy, które ona całkowicie neguje, bo raczej nie mam nic przeciwko procentom, jak już gdzieś wyjdę i na co dzień nie palę, ale przy alkoholu mi się zdarza. Tak właściwie przed kilkoma minutami stałam przy oknie i gapiłam się na niebo, bo zachodziło słońce i chmury wyglądały cudnie, i wtedy pomyślałam, że Echo też pewnie musiałaby się przy tym widoku na chwilę zatrzymać. Tyle w tej kwestii ;3

Co do reszty postaci... Jeanette bliżej do mojego przeciwieństwa, ale też jest uparta i ambitna. Archibald to kompletna abstrakcja, ale pewnie przejął kilka moich poglądów na różne tematy. Z nieaktywnych aktualnie przychodzi mi do głowy tylko Lorelei, która nie umiała się kłócić i dosyć często miewała momenty, w których nie wiedziała co powiedzieć, a to też mi się zdarza, choć już mniej niż wcześniej.

KLEPIĘ LSD i też ponowię jedno pytanie, bo lubię czytać na nie odpowiedzi Cool
1. Czy obdarzyłaś którąś ze swoich postaci swoimi cechami charakteru bądź pasjami i jeśli tak to jakimi?
2. Jakie jest Twoje najmilsze wspomnienie, związane z czaro? Z jakiegokolwiek punktu, nie wiem, na przykład ktoś kiedyś powiedział coś potwornie miłego, co zapamiętałaś; jakiś wątek, pierwsza myśl, która przyszła do głowy xd
3. Jakie, Twoim zdaniem, są słabe i mocne strony czaro? Co byś zmieniła, czego Ci brakuje, co irytuje, a co poprawia humor? ;>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 256
Dodatkowo : hipnoza
  Liczba postów : 816
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2228-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2229-lsd-kokaina-heroina-lsd
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2230-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7745-lunarie-s-deceiver#215456

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Pon 31 Mar - 21:51

1. Czy obdarzyłaś którąś ze swoich postaci swoimi cechami charakteru bądź pasjami i jeśli tak to jakimi?

TAK, głównie Morpheus Phersu z tym, że może chować małe przedmioty w swojej brodzie Ing face

Eeech, w sumie to naprawdę trudne pytanie :c! Bo okropnie ciężko mi powiedzieć, jaka jestem, żeby nie wpadać w jakieś skrajności - zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Ogólnie nie staram się nigdy tworzyć postaci na swoje podobieństwo, wystarczy mi męczenie się z sobą w normalnym życiu, tu mogę poszaleć z barwnymi jednostkami Ing face

LSD - tak samo jak ja, boi się ciem. Serio. Pająki, robale, CHUJ Z NIMI. Ćmy = płaczę, nawet przy ludziach. Zdarzyło mi się, wstyd ogromny.
I też dużo przeklinam. I lubię poroża jeleni. I chyba mam pokręcone poczucie humoru.
Ale w sumie chyba Morph i Charlie Finn też mieli takie pokręcone, więc wychodzi na to, że robię płaskie i podobne postacie XD
Wydaje mi się, że usposobieniem byłabym jednak podobna do Morpha, który jest takim poczciwym ziomkiem, który lubi się napić, lubi pożartować, ale ma te swoje tragiczne, wielodniowe załamki.
No i lubię grać w pokera, jak Cyril.

A pasji nie mam żadnych, więc nikt ich nie odzwierciedla, heheh Sad

2. Jakie jest Twoje najmilsze wspomnienie, związane z czaro? Z jakiegokolwiek punktu, nie wiem, na przykład ktoś kiedyś powiedział coś potwornie miłego, co zapamiętałaś; jakiś wątek, pierwsza myśl, która przyszła do głowy xd

Chyba pierwsze parę dni wspominam najmilej, bo zostałam bardzo ciepło przyjęta. Na chb nawet parę osób napisało "łał, ten nowy Morph fajnie pisze!", więc to było super. I chyba przeważający powód, dla którego tu zostałam, podczas gdy inne fora porzucam do tej pory po stworzeniu postaci i dwóch dniach (nie)grania. No, również to, że te pierwsze parę dni miałam masę wątków. Dość krótkich, ale za to jakich dynamicznych, z wieloma postaciami! Teraz już sama wpadłam w sidła długich postów i długiego nieodpisywania :<
A poza tym to również czaro poza czaro jest fantastyczne. W sensie picie i spotkanka irl, pozdrawiam!

3. Jakie, Twoim zdaniem, są słabe i mocne strony czaro? Co byś zmieniła, czego Ci brakuje, co irytuje, a co poprawia humor?

Najlepsze jest to, że czaro wciąż się bardzo rozwija w kwestiach organizacyjno-fabularnych. To w sumie niesamowite, że nie ma cię przez parę tygodni, a wracasz na znowelizowane regulaminy i zasady, ale wszystko to dąży w bardzo dobrym kierunku i to jest naprawdę fajne, takie urealnianie i urozmaicanie rozgrywki.
A słabe, hurm. Sama jestem też temu winna, ale i tak bawi mnie, że cały Hogwart to głównie biali ludzie XD No i wszyscy piękni i idealni, ale temu też jestem winna! Taka specyfika PBFów jednak, komu by się chciało grać kimś, na kogo źle mu się patrzy : D
No i smuci mnie potwornie, że nie ogarniam większości postaci obecnie, mam chyba z dwie relacje z aktywnymi postaciami i już nigdy nie będę trendi NO CUSZ TRUDNO

KLEPIĘ kogoś, kto to przeczyta i nie był klepany od 15 (łącznie) strony w klepance! a pytania sobie może wybrać też od 15 strony ze wszystkich pytań, które są, bo na pewno na jakieś strasznie chce odpowiedzieć!
towcaleniezlenistwahaheheh
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Ravenclaw
Czystość Krwi : 0%
Galeony : 171
Dodatkowo : pałkarz
  Liczba postów : 368
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7685-nickodem-hamillton
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9146-naczelny-fanatyk-sztuki
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7690-prosze-o-list-drogi-watsonie
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7691-nickodem-hamillton

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Pon 14 Kwi - 17:38

Pytania wybrane nie przeze mnie, dlatego zadanie jest trudniejsze, ale i tak sobie odpowiem. Znudzonym człowiekiem jestem, sesja się zbliża, to czemu by nie.

1.Jeśli mogłabyś przeżyć jeden dzień w Czaro-Hogwarcie jako swoja postać, którą odgrywasz tutaj, to którą byś wybrała i co byś w tym dniu robiła?
Po pięciosekundowym zastanowieniu stwierdzam, że chyba wybrałabym Nickodema, bo jest jak dotąd najciekawszą z moich postaci. Pierwsze, co mi wpadło do głowy, to wkurzanie profesora Magii Sztuki, krytykując nieco jego wiedzę na temat sztuki czarodziejskiej, ponieważ po prostu muszę wtrącić swoje trzy grosze do tego, co mówią profesorowie. Potem pewnie poznęcałabym się nad członkami kółka teatralnego, każąc im udawać żywe marionetki. Zawsze mnie fascynowały te ruchy, a poza tym miło byłoby popatrzeć, jak wszyscy wokół robią to, czego ja chcę. Chociaż to kółko miało raczej polegać na współpracy, ale wspólna zabawa w teatr również byłaby niezwykle fascynująca. Takie zajęcia to mnóstwo śmiechu i dzielenia się swoimi pasjami.
Nie czułabym się również sobą, gdybym nie wykorzystała talentu muzycznego Nickodema, odgrywając jakieś serenady pod oknami. Może to nieco trudne, jeśli chciałoby się zabawić w romantyka w przypadku jakiejś pięknej Krukonki, ale w końcu magia pozwala na wiele możliwości… Serenada na rusztowaniu – majstersztyk. Na koniec jeszcze rozsiadłabym się na błoniach i namalowała zachód słońca na tle zamkowych wież. Ot, taki artystyczny dzień.

2.Czy obdarzyłaś którąś ze swoich postaci swoimi cechami charakteru bądź pasjami i jeśli tak, to jakimi?
Mogę opisać również tych nieaktywnych? Ponieważ oni także mieli moje cechy. Także chyba wezmę to chronologicznie, w kolejności, w jakiej miałam dane postaci.

Allistair Silverstone – po mnie ma z pewnością ten wszechobecny nieogar, kończący się tym, że idę na egzamin i nawet nie wiem na jaki. I ciapowatość, o tak. To już jest gorsze niż u Belli ze Zmierzchu i jestem raczej znana z noszenia całej apteczki w plecaku. Jeszcze miłość do babcinych wypieków mu oddałam, bo przecież wiadomo, że babcia robi najlepsze ciastka. I pączki. Mogę jeszcze szczerze dodać, że cały ten puchoński charakter z byciem pomocnym itp. jest również po mnie. I nieśmiałość, którą w końcu mu odebrałam, bo się robił jakiś taki nudny.
Rhiannon Perch – wieczna depresja i nerwica. O tak, to z pewnością moje. Tak samo jak bycie irytującym dzieckiem (retro z Rekinem). I zafascynowanie wilkołakami, bo wampiry są przereklamowane. Zawsze mi się marzyło, żeby odnaleźć na strychu jakieś stare pamiętniki, więc musiałam umieścić to w jej historii.
Sunny M. Grimes – agresja, choć to tylko w stosunku do niektórych osób. Też mając do wyboru słowa albo przywalenie komuś kijem, wybrałabym to drugie. Brak cierpliwości, niekiedy złośliwość. I niezwykła wrażliwość na zimno. Marzą mi się klimaty śródziemnomorskie i moja wymarzona wycieczka po Europie kończy się na tych krajach (no dobra, Finlandia jeszcze… i tu w sumie mamy zaczepienie w postaci Julii).
Nickodem Hamillton – o, ten ma moją fascynację sztuką. O ile słoń mi na ucho nadepnął, tak teatr czy rysunek nie są mi obce. Lubię sobie bazgrać coś w zeszytach, choć nie zawsze mi to wychodzi tak, jakbym chciała. W liceum poświęcałam sporo czasu na krajobrazy czy martwą naturę. No i chodziłam do klasy teatralnej, więc stąd właściwie pomysł na fascynację Nicka tą dziedziną. Krukon ma też po mnie to, że potrafi czerpać inspirację ze wszystkiego, co tylko ujrzy. I potworny lęk wysokości, przez który nogi mu się trzęsą przy wchodzeniu na wieżę astronomiczną.

W sumie oni mają też wiele cech, które ja chciałabym mieć, ale nie o tym miałam tu wspominać.

3.Musisz zrobić film na podstawie wątku wybranych dwóch (lub więcej) postaci z forum i ich relacji. Kogo wybierasz, dlaczego i czy zmieniasz istniejące w fabule zakończenie?
Przyznam szczerze, że ostatnio miernie mi idzie ogarnianie wątków, zwłaszcza że przez moment nie było mnie nawet na Czaro, wiele postaci poznikało i w ogóle. Mimo wszystko fascynuje mnie historia Mathilde Villadsen, cała ta sprawa z siostrą bliźniaczką i groźbami wysyłanymi przez MG. Uwielbiam dramaty i myślę, że to byłaby dobra historia na film. Z pewnością wrzuciłabym tam jej rozmowy z Raphaelem, nie tylko listowne, ale i te w wątkach. Mogłabym dorzucić rozprawy o duchach z Mine, której ostatnio nie widziałam na forum, ale mimo wszystko ta relacja mi się podobała. Mathilde jest niewinna, pełna pogody ducha i ma pasje, a jednocześnie skrywa w sobie mroczne tajemnice i boleści. Potwornie przypomina mi kogoś, kto ostatnio stał mi się bliski i może dlatego też zwracam na to uwagę. Nie wiem, jakie jest zakończenie tej sprawy, bo z tego co kojarzę, to nadal trwa i pozostaje mi tylko czekać na rozwiązanie tego wszystkiego. Myślę jednak, że niczego bym tu raczej nie zmieniała.

A teraz moje pytania. Nie mam pojęcia, czy już takie były, bo nie chce mi się sprawdzać, ale nawet jeśli się powtórzą, to trudno.
1. Dostajesz szansę na stworzenie na Czaro trzech najmniej prawdopodobnych par, jakie mogłyby tu zajść. Kto by to był i dlaczego?
2. Gdybyś mogła uczęszczać do jakiejkolwiek szkoły magii, jaka istnieje w forumowym spisie, która by to była? Czy trzymałabyś się ogólnie przyjętych wzorców w tej szkole (zachowanie, główny przedmiot) czy też byłabyś ewenementem wytykanym palcami przez pozostałych?
3. Masz szansę hodować jakieś magiczne zwierzę. Które byś wybrała, dlaczego i jak wyglądałaby Twoja opieka nad nim?

I klepnę sobie Syrenkę. Ing face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mieszkaniec Londynu
Galeony : 887
Dodatkowo : główny pocisk Archibalda
  Liczba postów : 102
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8162-james-arthur-shepard
http://czarodzieje.my-rpg.com/t10436-jamesowe#287638
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8165-shepard
http://czarodzieje.my-rpg.com/t10437-james-arthur-shepard#287641

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Sro 7 Maj - 23:19

umarło, więc klepię mojego brata vel SMS vel Jack vel Farai vel Levee :Dpytania te same.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Hufflepuff
Galeony : 511
Dodatkowo : metamorfomagia
  Liczba postów : 676
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8491-felicie-ula-joyner#240158
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8567-fujka-zaprasza#242119
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8494-centrum-dowodzenia-fuj#240163
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8493-felicie-ula-joyner#240162

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Pią 13 Cze - 21:29

Yoyoyoyoyo... Korzystam sobie z dopisku "władza najwyższa" i przyszłam się rządzić. Klepię Wojtusia, bo tak. Pytania nawet zacytuje bo nowa stroneczka. <3

Pytania dam Ci nowe Ing face

1. Z którą ze swoich postaci utożsamiasz się najbardziej? Czy w ogóle się utożsamiasz? Hm?
2. Gdybyś mógł przez dzień być jedną ze swoich postaci, to którą i jak wyglądałby Twój dzień. Czy chciałbyś zrobić coś szalonego czy może wręcz przeciwnie?
3. Czarowrażenia! Jak Ci się podoba życie czarodzieja na forum? Cool
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Gryffindor
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 122
Dodatkowo : ścigający
  Liczba postów : 134
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8560-willis-lowell#241988
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8561-willisowe#242008
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8563-chodz-pomarudzisz#242056
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8562-willis-lowell#242053

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Czw 3 Lip - 17:42

1. Z którą ze swoich postaci utożsamiasz się najbardziej? Czy w ogóle się utożsamiasz? Hm?
Niekoniecznie. Willis tak samo jak i ja to dużo klnie i pali. A więcej? Nic takiego nie ma.

2. Gdybyś mógł przez dzień być jedną ze swoich postaci, to którą i jak wyglądałby Twój dzień. Czy chciałbyś zrobić coś szalonego czy może wręcz przeciwnie?
Byłbym Willisem. Pokłóciłbym się z bratem i przeleciał Szarlotę. Tak serio to nie wiem czy wolałbym być Zielińskim czy Lowellem, bo jakbym był Snowem to później miałbym wstręt do mówienia na co najmniej tydzień. Po głębszych przemyśleniach stawiam na Willisa jednak. No i oczywiście, że zrobiłbym coś szalonego. Wszystko na co tylko by m czasu starczyło, bo w końcu to tylko jeden dzień. Może jakiś trening Quidditcha? Albo coś z Zil by się ogarnęło? Tyle możliwości by było, a tak mało czasu. Ale na pewno bym ogarnął coś żeby się działo dużo! Nie odpuściłbym na pewno spotkania z bliźniakiem, najlepiej jakaś ostra kłótnia, aby móc się wyżyć nie tylko słowami. No i siedziałbym w warsztacie ojca, a na koniec wykradł mu samochód.

3. Czarowrażenia! Jak Ci się podoba życie czarodzieja na forum?
A podoba, inaczej już bym sobie poszedł i nie robił więcej postaci. No i najfajniejsze jest to, że są tutaj osoby, które nie boją się robić skomplikowanych relacji i tego później odegrać. Bo to trochę chujowe jak fajne wątki zostają tylko w temacie z relacjami, a później nic się z tym nie dzieje. No i zawsze coś się dzieje! I nic więcej nie napiszę, bo wyjdzie na to, że tylko będę słodził. A nie będę, bo Fujka jest niedobra. I w ogóle mi się tutaj nie podoba. Jest chujowo I love you 

ALEXIS!
pożyczę dwa pytania od Fujki no i nie ważne, że ona taka niedobra
1. Z którą ze swoich postaci utożsamiasz się najbardziej? Czy w ogóle się utożsamiasz?
3. Jaka jest Twoja ulubiona para na forum? No i uzasadnij swój wybór.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Hufflepuff
Galeony : 264
Dodatkowo : ścigająca
  Liczba postów : 441
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5579-daenerys-nymira-anderson
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5581-dna-is-ready
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5580-dela
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7923-dna

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Czw 17 Lip - 16:11

jestem jestem! trochę mi to zajęło, ale już piszę!

1.Z którą ze swoich postaci utożsamiasz się najbardziej? Czy w ogóle się utożsamiasz?
To trudne pytanie! Bo tak mówiąc prawdę najprawdziwszą, to każda z postaci którą tworze ma coś po mnie. Nastka jest artystką jak ja. Dany kompletnie szalona. EJ nieobliczalny i pogodny. Nix zakompleksiona na punkcie swojego wyglądu, ale wszędobylska i gadatliwa, SEX pomijając jego traume miły i dobry i ambitny i Alexis. Moje pierwsze dziecko. Chyba najbardziej mnie przypomina. Więc odpowiadając na pytanie. TAK. Utożsamiam się z wszystkimi moimi postaciami i w sumi z żadną bardziej czy mniej. Bo prawdą jest, że każda ma moje cechy, tylko jedne bardziej wyostrzone inne mniej.

Hmm. Trudne pytanie, serio serio. Kolejne! Pewnie wybrałabym Alexis, albo Dany. Będąc Alexis chętnie zagrałabym w jakimś meczu i rozpieprzyła lekcje jakąś razem z Cezarem. Jeśli wzięłabym Dany to bym chciała znaleźć się w Rumunii jak pomaga wujowi przy smokach.

3. Jaka jest Twoja ulubiona para na forum? No i uzasadnij swój wybór.
Jeśli chodzi o ulubiona parę. To naprawdę ciężko jest się zdecydować na jedną. Chyba nie mam jakiejś jednej super ulubionej. Ale podobają mi się relacje Filip-Nastka-Snow. A tak to na chwilę obecną nie mam.

A ja pożyczam jedno od Willisa!
1.Z którą ze swoich postaci utożsamiasz się najbardziej? Czy w ogóle się utożsamiasz?
2.Gdybyś znalazł się w świecie czarodziejów, co byś zrobił? Czego spróbował?
3.Ulubiona postać na forum? I ddlaczego, albo może gracz też być, jak tam chcesz.

i ja klepię ; PIĄTKA vel BONNETA! <3 prezent dla Nev ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin
Galeony : 64
Dodatkowo : Martwy.
  Liczba postów : 346
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6838-antoine-bonnet
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6839-swiat-bonneta
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6846-antek-bonnet-skrzynka
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7836-antoine-bonnet#221361

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Nie 3 Sie - 23:24

A czy ktoś powiedział, że z kimkolwiek w ogóle się utożsamiam? No dobra, tak jest. W zasadzie z wszystkimi. Każdej mojej postaci przekazuje trochę tego, trochę tamtego z siebie. No, może pomijając ich orientacje Very Happy No, ale co by nie było, chyba najbliżej mi do Piątka. To na niego przelałem wiekszość swoich poglądów. Blisko mi i do Gabriela, któremu z kolei dałem mój styl życia i tą niemainstreamowość, którą w moim mniemaniu można było oddać tylko wizerunkiem Dolana.

2.Gdybyś znalazł się w świecie czarodziejów, co byś zrobił? Czego spróbował?

Na pewno uważał na to, by nie spotkać takich ludzi jak Farid. No, a tak serio - pewnie nie miałbym za dużo czasu, zważywszy na to, że odpowiednie służby szybko by się mną "intruzem" zajęły. Mimo tego, starałbym się pewnie spróbować jak największej ilości rzeczy, zaczynając od wyboru własnej różdżki u Olivandera, a na kosztowaniu eliksirów o różnym działaniu kończąc.

3.Ulubiona postać/gracz na forum? I dlaczego?

Cholera. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Zasadniczo nie znam wszystkich na Czaro pod względem stylu gry. Nie z każdym dane mi było poprowadzić wątek, ale z tego co widzę/widziałem chyba mógłbym wyłonić jakąś grupę. No i oczywiście na pierwszym miejscu Panna Raszedowa. Tak. Te postacie są świetne. Ilekroć mi się nudzi, albo jest jakiś grubszy event to tylko czytam sobie te posty. Podoba mi się styl pisania. No, a poza tym, to oczywiście Pani Kapitanowa Drużyny Q Ravenclawu. Tak, tak. Ten charakter mnie się osobiście podoba. No i Farid. On też był na swój sposób "ciekawy". A tak jeszcze? Oczywiście DNA, która zawsze mi wybacza, jak jej nie odpiszę i napędza mnie do tego, żeby robić z Bonneta taką cipkę. ;c

Dobra, wypadałoby kogoś klepnąć, a więc niech to będzie.. BRANDON AKA ALKOHOLIK RUSSEAU.
A pytania następujące:
1. Czy gdybyś mógł zawrzeć związek z dowolnie wybraną postacią z Czaro, kto by to był i dlaczego?
2. Twoja postać ma dwie siostry. Czy miałeś kiedyś wrażenie, że istniejesz na tym forum ze swoim Brandonem tylko dla tej właśnie relacji?
3. Gdybyś zasiadł w Wielkiej Sali na Ceremoni Przydziału i Tiara zapytałaby Cię do jakiego Domu chcesz należeć bez zastanowienia odparłbyś.... ponieważ...?

KONIEC ZABAWY, BO BRANDON NIE CHCE. Zmieniam kierunek klepnięcia na Gittan! Pytanka:
1. Czy gdybyś mógł zawrzeć związek z dowolnie wybraną postacią z Czaro, kto by to był i dlaczego?
2. Które postacie z czaro chciałabyś znać w realnym życiu? Cool I DLACZEGO.
3. Gdybyś zasiadł w Wielkiej Sali na Ceremoni Przydziału i Tiara zapytałaby Cię do jakiego Domu chcesz należeć bez zastanowienia odparłbyś.... ponieważ...?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Gryffindor
Galeony : 669
Dodatkowo : ściągająca, bogini
  Liczba postów : 232
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9159-ava-venus-erskin-ave
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9161-ave
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9162-zloz-swoja-ofiare
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9163-ava-erskine

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Nie 10 Sie - 9:02

Nie jestem osobą, która chętnie wchodzi w związki. Chciałam na początku zażartować, że raczej założyłabym związek zawodowy, ale suchar luzak latif Jest na tyle mało ludzi, którzy odpowiadają mi na co dzień w kwestiach partnerskich, że trudno mi jest mi podać konkretne nazwiska. Myślę, że byłby to przypadek. I pewnie ślizgon...

2. Które postacie z czaro chciałabyś znać w realnym życiu? 8)I DLACZEGO.
Każdą, z którą zdążyłabym już pisaćwątek! Nie jestem pewna, w jakich byłabym stosunkach ze wszystkimi. Myślę, że z niektórymi mogłabym się zaprzyjaźnić nawet. Na przykład z Isoldą i Freyą. Z Freyą mogłabym zwiedzać cały świat. A potrzebuję takiej osoby od przygód. Chciałabym mieć takiego nauczyciela jak Archibald. Bałabym się spotkania z Cherry. Wydaje mi się taką osobą, której oziębłości mogłabym nie zrozumieć i traktowałabym ją na duży dystans. Katherine mogłabym wejść na wojenną ścieżkę, nie lubię, jak ktoś mówi mi co, mam robić i stara się mnie zdominować. Nie potrafię ustosunkować się co do relacji z Rasheedem i Casperem. Wydaje mi się, że Rekin byłby moją mordeczką, mogłabym się z nim spotykać. Próbowałabym zrozumieć Caspera, ale mam wrażenie, że przez niego wpakowałabym się w tysiące kłopotów. Sprawdzałabym Zuzanki bezczelność za każdym razem jakbym ją widziała. Jak o kimś zapomniałam, to przepraszam, rano jest!

Nie trafiłabym do Hogwartu, smuteczek. Nie potrafiłabym się przydzielić. Trafiłabym Souhvezdí albo Durmstrang, a tam na szczęście nie ma domów!

Klepię Utopię
1. Z jakimi postaciami z czaro umówiłabyś się na randkę i dlaczego akurat z nimi? Cool
2. Ściągnę: Które postacie z czaro chciałabyś poznać w realnym życiu i dlaczego?
3. Jakie cechy charakteru cenisz, a jakimi gardzisz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Gryffindor
Rok Nauki : VIII
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 1231
Dodatkowo : najmłodsza Blythe, klon Psyche
  Liczba postów : 1084
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8678-utopia-blythe
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8680-utopia
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8682-utopia
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8681-utopia-blythe

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Sro 20 Sie - 23:08

Czemu zadałaś takie trudne pytania? Zdecydowanie szybciej bym odpowiedziała z innymi, a tak musiałam się długo zastanawiać.

1. Z jakimi postaciami z czaro umówiłabyś się na randkę i dlaczego akurat z nimi?
Myślę, że z Marvelem (i nie, to nie ma nic wspólnego z tym, że podoba mi się Vanwyngarden!), bo jest ekscentrykiem, który nie obawia się zdania innych osób na swój temat. Zadaje się z ludźmi, których on uważa za wartych uwagi i dzieli z nimi tym, co go interesuje, niezależnie od tego, jak bardzo to jest pokręcone. Poza tym ciągnie mnie do wariatów, no i podoba mi się nazwa jego zespołu… Na koniec dodam, że to Puchon, a ja kocham Hufflepuff najbardziej na świecie.
A jakbym była facetem, albo po prostu zmieniła orientację, to chyba wybrałabym Echo, bo ta postać jest miłością mego życia i kocham jej usposobienie, sposób bycia i podobne cechy co u Marvela – ekscentryka, artystę i osobę, która nie przejmuje się zdaniem innych.
Trochę zbyt mocno słodzę, ale jeśli już mam szukać kogoś, z kim miałabym się umówić, to wypadałoby wybrać dobrze.

2. Ściągnę: Które postacie z czaro chciałabyś poznać w realnym życiu i dlaczego?
Te dwie wyżej na pewno. Poza tym Gittan do spółki z Rasheedem, bo oni razem są cudowni, choć nigdy bym nie pomyślała, że da się ich ze sobą połączyć. Krukonkę mogłabym jednak poznać i bez Rekina, bo to dobra przyjaciółka i osoba, która potrafi poradzić i pomóc w trudnej sytuacji.
Do tej gromady dodałabym jeszcze profesor Irę, której niezdarność, ale i inteligentne komentarze doprowadzają mnie do łez ze śmiechu i niezwykle poprawiają humor oraz oczywiście moją rodzinę Blythe’ów, choć zapewne często bym się z nimi kłóciła, bo Arch i Psyche to typy osób, które aż się proszą o zawziętą dyskusję na różne tematy.

3. Jakie cechy charakteru cenisz, a jakimi gardzisz?
Tutaj mogłabym się rozpisywać godzinami, ale nie mamy na to czasu i wątpię, by ktokolwiek chciał to przeczytać. Wielu zapewne domyśla się, co cenię po moich wypowiedziach wyżej. Lubię ekscentryków, ludzi wyzwolonych i tych, którzy nie boją się opinii publicznej na swój temat, ponieważ kierują się tym, co siedzi głęboko w ich sercach. Cenię ludzi, którzy są w stanie bezinteresownie pomóc innym i czerpać z tego radość, ale i takich, którzy walecznie bronią swego zdania, jednocześnie potrafiąc przyznać się do błędu.
Nie lubię za to czegoś, czym sama się wykazuję (więc może to właśnie dlatego): niecierpliwości, marudzenia czy zbytniego perfekcjonizmu, który nie pozwala dokończyć (a czasem wręcz zacząć) czegoś z obawy przed porażką. Nie lubię też ludzi, którzy nie potrafią trzymać języka za zębami, bo choć niektóre słowa są zgodne z prawdą, potrafią niezwykle mocno zranić człowieka i zostać w jego umyśle na długi czas.
Możemy po prostu uznać, iż jestem urodzoną Puchonką.

A ja klepię teraz Ryana, bo tak!

1. Która postać z Czarodziejów najbardziej zapadła Ci w pamięć i dlaczego?
2. To pytanie bardzo mi się podoba, ale dam jego przeciwieństwo: Z którymi postaciami z Czaro na pewno byś się nie dogadał i dlaczego tak uważasz?
3. Gdybyś miał taką szansę, którą spośród genetyk byś wybrał i dlaczego tą a nie inną?

Julka nie napisze, bo jest leniwą krówką. Klepię Gabriela!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin
Czystość Krwi : 25%
Galeony : 82
  Liczba postów : 121
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9174-gabriel-ivor-chaismore
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9175-gabs-ten-ladniejszy-slizgon#256875
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9176-gabi
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9177-gabriel-i-chaismore#256882

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Pon 1 Wrz - 18:56

Jejku...
1. Która postać z Czarodziejów najbardziej zapadła Ci w pamięć i dlaczego?
Felicie U. Joyner Ing face Bo jest taką dobrą duszą xd
2. To pytanie bardzo mi się podoba, ale dam jego przeciwieństwo: Z którymi postaciami z Czaro na pewno byś się nie dogadał i dlaczego tak uważasz?
Oborze! Mógłbym wymieniać bez końca, ale wiem, że na pewno nie dogadałbym się z Sunny. Nawet z własnym Gabrielem miałbym problem się dogadać Wink Także ten...
3. Gdybyś miał taką szansę, którą spośród genetyk byś wybrał i dlaczego tą a nie inną?
Metamorfo albo wila... bardziej metamorfo, bo zawsze chciałem być blondasem i udawać tępaka większego, niż jestem Ing face No i przydałoby mi się do tych wszystkich eksperymentów z wyglądem <3

To ja klepię Echo Very Happy
A teraz pytanka:
1. Którą ze swoich postaci lubisz najbardziej i dlaczego? Ing face
2. Który z Hogwarckich Domów najmniej do ciebie przemawia i dlaczego?
3. Którą z postaci chciałabyś mieć za swoje rodzieństwo? Very Happy

zmieniam klepnięcie na życzenie: klepię Ingrid aka Zuza
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nauczyciel
Rok Nauki : VII
Galeony : 716
Dodatkowo : ścigająca, UWAGA! Oszukana orientacja :||||
  Liczba postów : 387
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8030-ingrid-westerberg
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8042-ingrid
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8045-gulfryda#224864
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8044-ingrid-westerberg#224862

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Wto 23 Wrz - 21:51

@Gabriel I. Chaismore napisał:
1. Którą ze swoich postaci lubisz najbardziej i dlaczego? Ing face
2. Który z Hogwarckich Domów najmniej do ciebie przemawia i dlaczego?
3. Którą z postaci chciałabyś mieć za swoje rodzeństwo? Very Happy

Mam nadzieję że siostra się nie obrazi za zmianę klepnięcia no ale dawno tu nikt nie pisał to ten luzak latif

1. Ingrid. Ingrid, Ingrid, Ingrid, moje najukochańsze, najbardziej udane dziecko, z najlepszą siostrą na świecie i w ogóle mordką tak piękną (dzięki Fujka!) że się rozpływam czasami, nieważne ile razy miałabym zmieniać zdanie co do drugiej ulubionej, trzeciej ulubionej itd. to najulubieńszą będzie właśnie Inga. Jejku no, ona jest tak dobrze zrobiona że sama się dziwię! Raz że ma te swoje czarodziejskie uosobienia nordyckich bóstw które lubię wymieniać w jednym, niezmiennym szeregu (w pojedynku literackim to było i na dziedzińcu z Ellą, wiadomo, nie nadużywamy), dwa że niby pilnuje moralności wszystkich naokoło, a sama trochę kradnie, trzy ŻE MA ZAPLANOWANY SUPER WĄTECZEK Z MADISON RICHELIEU POZDRAWIAM SERDECZNIE, cztery że coś tam, pięć że coś tam, gdyby była wcześniejsza godzina to pewnie wymieniłabym multum innych rzeczy, no ale odpowiedź jest jedna - Ingrid!

2. Hufflepuff. Dla mnie to taki kubełek gdzie wrzuca się niepasujących nigdzie uczniów. Gryff - odważni. Rav - mądrzy. Slyth - szeroko pojęci źli. Nie jesteś odważny, mądry, ani zły? Lecisz do Puszków! I nie to, żebym hejtowała sobie Puchonów ot tak, bo wiadomo że każdy dom ma tam jakieś swoje miejsce no i spoko, ale biorąc to wszystko w ogólne rozumienie... no Puszki najmniej przemawiają.

3. Astrid Westerberg, nieaktywną już niestety :c Jeeeeej, o niej też można pisać godzinami, tam w pojedynku jest o niej trochę napisane, ale najlepiej byłoby poczytać kartę ukrytą w czeluściach kosza. No a żeby było trochę łatwiej to może kogoś z aktywnych dam, na przykład... Cleopatrę Pevensey, która niezależnie od tego jak bardzo Romulus miał i ma ją w dupie, ciągle troszczy się o niego i stara się być najlepszą siostrą na świecie. Albo Echo Merope Lyons, bo z tego co się orientuję to jest najwierniejsza kopia ukrytej za Echo Madzi, a my się z Madzią bardzo dobrze dogadujemy, co w sumie widać po powitaniach na cb typu "CZEŚĆ SIOSTRA" Ing face I OCZYWIŚCIE RAPHAEL DE NEVERS JAKO WSPANIAŁY STARSZY BRAT CHOCIAŻBY PO TYM JAK SIĘ PIĘKNIE (i ciapowato <33333) OPIEKUJE CURTIS, TEŻ BYM TAK CHCIAŁA. ZNACZY NIE DO KOŃCA BO XAVIER ZŁE RZECZY JEJ ROBIŁ ALE WIADOMO.

Dobra, to teraz klepiemy Indię z tajnymi multikontami, kradnę pytanka:

1. Którą z postaci chciałabyś mieć za swoje rodzeństwo?
2. Które postacie z Czaro chciałabyś znać w realnym życiu?
3. Może teraz zostawiając postacie w spokoju - jaki event chciałabyś zobaczyć na Czaro w najbliższym czasie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Gryffindor
Galeony : 28
  Liczba postów : 28

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Wto 23 Wrz - 22:56

@Ingrid Westerberg napisał:
1. Którą z postaci chciałabyś mieć za swoje rodzeństwo?
2. Które postacie z Czaro chciałabyś znać w realnym życiu?
3. Może teraz zostawiając postacie w spokoju - jaki event chciałabyś zobaczyć na Czaro w najbliższym czasie?

1. Dużo by wymieniać. Realnie jestem prawie jedynaczką, toteż nie mam jakiegoś specjalnie wypracowanego ideału brata/siostry, ale sądzę, że z każdą postacią dałoby się stworzyć coś konkretnego. No, byleby postać ta miała charakterek, hehs. Jeżeli miałabym uderzać w swoje (Hej, to żadna tajemnica!) twory, to pewnie byłby to Sweeney, bo w gruncie rzeczy ma dużo z moich zachowań, toteż w jego towarzystwie byłoby mi najwygodniej. Jeżeli chodzi o innych… Ciężka sprawa, bowiem nie jestem jakoś długo na forum i nie znam jeszcze wielu osób, ale sądzę, że Jupiter nadałby się w sam raz, bo zabawny chłopina i śmiesznie reaguje. Z drugiej strony oczywiście forumowy brat Xavier, który byłby dla mnie „wow, wow, chłopie, niech Cię będzie więcej”.  Nie dogadywałabym się z nim jakoś super, ale i tak jarałabym się jak suchy lasek. No, Runa też byłaby mocnym zawodnikiem (CZYTAŁAM KARTĘ!!!!) i całkiem przyjemnie byłoby nazywać „siostrą” kogoś o tak skrytym, a jednocześnie mocnym charakterze. Neptune, Evelyn, BA, z Florianem bym się dogadała… Zaś mając ich wszystkich byłabym najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi. Pytanie powinno zatem brzmień nieco inaczej, ale na to przyjdzie czas.
2. Wszystkie. Każdy by coś wniósł i każdy by coś zabrał. Mogłabym się kłócić, godzić, lubić, nienawidzić, bawić i spotykać z każdym, ponieważ mają tak odmienne charaktery i są tak barwni, że urzeka mnie to już na etapie wirtualnym. Chociaż jak do tej pory chyba najbardziej chciałabym spotkać na swojej drodze Noela idiotę, bo chłop daje radę i potrafi doprowadzić mnie do płaczu przynajmniej raz dziennie (ze śmiechu oczywiście).
3. Fajnie byłoby mieć możliwość poświętować Halloween z czaro, ewentualnie Święto Zmarłych. Każda z tych uroczystości zdaje mi się ściśle powiązana z fabułą, przez co idealna do opracowania i wystawienia, chociaż znam realia – komu się będzie chciało. Cool
No ale gdyby tak mieć możliwość przejść się przez dom strachów, czy odpowiedzieć na jakieś pytania w quizie związanym ze znajomością wcześniej podanych źródeł (np. bajek czarodziejów, czy spisu duchów) to byłoby super. I guess…

Swoje pytania kieruję do Noela Paynea (czy jak to się tam odmienia):

1. Której z postaci na forum nie chciałbyś mieć za brata/siostrę? Dlaczego? (Nie chcę tu uderzać w graczy, ale wiadomo, że każda postać jest inaczej zbudowana i w relacjach powstają „hejty”. Z kim byś się nie dogadał?)
2. Na jaki wypadek fabularny nie chciałbyś narazić własnej postaci?
3. Podobają Ci się realia magiczne? Czemu?

STARY KLEPIĘ CIĘ W PIĘKNĄ DUPKĘ. ♥♥♥♥

Umarło, to zmieniam. Klepię Utopię Blythe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Gość

PisanieTemat: Re: Klepanka   Czw 27 Lis - 20:04

1. nie wiem
2. na pewno nie pozwoliłbym się zabić. xD
3. bo są ciekawą odskocznią od rzeczywistości
Powrót do góry Go down

Uczeń Hufflepuff
Galeony : 149
Dodatkowo : ścigająca
  Liczba postów : 187
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9869-sarah-neris
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9872-sarh-szuka-kolegow-i-kolezanek
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9874-z-checia-popisze-d
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9871-sarah-neris

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Wto 2 Gru - 16:58

Ekhem, Draco... ta gra polega na tym, że wymyślasz kolejne pytania i wybierasz osobę, która odpowiada...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nauczyciel
Galeony : 783
  Liczba postów : 589
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8353-gittan-svensson
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8359-stworzmy-historie
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8360-gittan
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8361-gittan-svensson

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Wto 2 Gru - 17:53

I odpowiada w dodatku Utopia Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mieszkaniec Hogsmeade
Galeony : 461
  Liczba postów : 138
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9997-asher-belshazzar-hawkeye#279002
http://czarodzieje.my-rpg.com/t10004-zagraj-z-kanciarzem
http://czarodzieje.my-rpg.com/t10005-zastawiona-sowa
http://czarodzieje.my-rpg.com/t10006-asher-hawkeye

Moderator

PisanieTemat: Re: Klepanka   Pon 15 Gru - 9:25

Dobra, jako, że temat definitywnie umarł to klepię Shenae D'Angelo, a pytania zostają od Indii:
1. Której z postaci na forum nie chciałbyś mieć za brata/siostrę? Dlaczego? (Nie chcę tu uderzać w graczy, ale wiadomo, że każda postać jest inaczej zbudowana i w relacjach powstają „hejty”. Z kim byś się nie dogadał?)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Ravenclaw
Galeony : 6297
Dodatkowo : ścigająca, kpt
  Liczba postów : 2739
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7146-shenae-d-angelo#204090
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7147-shenae-d-angelo#204112
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7148-shenae-d-angelo#204119
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7244-shenae-d-angelo#204981

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Wto 16 Gru - 7:57

1. Której z postaci na forum nie chciałbyś mieć za brata/siostrę?
Gabriela i drugiego Chaismore'a. Jak dla mnie to trochę chore relacje na płaszczyśnie brat-siostra, so... no way. Next.

Gwałt, oblanie sumów/owutemów (w przypadku She), trwałe, nieodwracalne uszczerbki na ciele mogłyby być także nieprzyjemne, chociaż to zależy od postaci, sytuacji, poziomu szkód.

Gdyby mi się nie podobały to by mnie tu nie było; a podobają się pewnie z podobnych przyczyn co wszystkim innym tu obecnym.

Klepię Cedrica Deverauxa (bo on mnie ostatnio klepał po twarzy...)
  1. Czy jest na forum postać fabularna, z którą umówiłabyś się chętnie w życiu prywatnym, gdybyś takową osobistość poznała?
  2. Jest ktoś z graczy z Czaro z kim chciałabyś się spotkać w realu?
  3. SEKS — podaj pierwszą (!) postać z Czaro, która skojarzyła Ci się z tym słowem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Slytherin
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 93
Dodatkowo : Szukający
  Liczba postów : 105
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9931-cedric-silvester-deveraux
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9933-rzez#276986
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9934-cedric#276989
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9935-cedric-deveraux#276993

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Sro 17 Gru - 18:33

1. Czy jest na forum postać fabularna, z którą umówiłabyś się chętnie w życiu prywatnym, gdybyś takową osobistość poznała?
Umówiłabym się chętnie z Theodorem Blais'em Cool

2. Jest ktoś z graczy z Czaro z kim chciałabyś się spotkać w realu?
W sumie chętnie spotkałabym się z Siri. I z She też, choć nie jestem pewna czy by mnie tak na prawdę nie klepnęła za Cedrica Laughing Poza tym za krótko tu jestem, żeby ostatecznie odpowiedzieć, bo jestem pewna, że gdybym wszystkich trochę bardziej poznała, to z większością chętnie bym się spotkała.

3. SEKS — podaj pierwszą (!) postać z Czaro, która skojarzyła Ci się z tym słowem.
Saphona T. Greengrass Cool

A tym samym moje pytania lecą do Safony:
1. W którym domu widziałbyś siebie najbardziej i dlaczego?
2. Z którą z postaci fabularnych Twoim zdaniem najlepiej byś się dogadał?
3. Gdybyś miał możliwość skorzystania z jednej z genetyk w realnym świecie, jaka by to była?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Slytherin
Galeony : 585
  Liczba postów : 199
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9928-saphona-tisiphone-greengrass
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9970-uszyje-ci-zaslonke#277983
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9969-safona-pisze-listy#277954
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9971-saphona-tisiphone-greengrass#277986

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Sro 17 Gru - 18:59

Safona na stanowisku! Ing face

1. W którym domu widziałbyś siebie najbardziej i dlaczego?
Cóż, zapewne Slytherin(Echo nie bij!), bo uchodzę za osobę wyjątkowo niemiłą, zdystansowaną, chłodną itp(ierdoły), ale równie dobrze czułym się wśród Kurczków, bo rzekomo jest kreatywny i w ogóle. Więc w sumie taki misz masz wychodzi.
Ślizgon + Krukon = JA Ing face
2. Z którą z postaci fabularnych Twoim zdaniem najlepiej byś się dogadał?
Nie bardzo rozumiem pytanie i tylko domyślam się, że chodzi albo o moje, albo o czyjąś postać XD
Moje: na pewno NIE DOGADAŁBYM się z Jasperem ;P z całą resztą sobie poradzę
Inne: cóż... myślę, że z większością nawiązałbym jakieś kontakty, ale raczej unikałbym typowych znajomości opartych na "wzajemnych korzyściach seksualnych" Wink
3. Gdybyś miał możliwość skorzystania z jednej z genetyk w realnym świecie, jaka by to była?
A to pytanie już kiedyś dostałem i moja odpowiedź się nie zmieniła:
Metamorfomagia, BO ZAWSZE CHCIAŁEM UDAWAĆ NAJGŁUPSZEGO BLONDYNA POD SŁOŃCEM Cool

O i klepię Aleksandrę, żeby się wkręciła ;D
A zestaw pytań jest dla ciebie następujący:
1. Z którą z moich postaci NIE dogadałabyś się w realnym świecie?
2. Kto z użytkowników Czaro wywarł na Tobie najbardziej pozytywne wrażenie?
3. Czy wiedziałaś, że jabłko składa się z nadjabłcza, krainy grzybów i papieru?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Galeony : 196
  Liczba postów : 181
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9876-aleksandra-johanson
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9916-szukam-przyjaciol#276718
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9917-sowia-poczta#276719
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9922-aleksandra-johanson#276754

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Pią 19 Gru - 18:18

1. Z którą z moich postaci NIE dogadałabyś się w realnym świecie?
Jak czytałam karty to myślę, że raczej nie dogadałabym się z Jasperem. Jest trochę za bardzo pesymistyczny i dumny.

2. Kto z użytkowników Czaro wywarł na Tobie najbardziej pozytywne wrażenie?
Jestem za krótko na forum na takie pytania, ale chyba byłaby to Sarah.

3. Czy wiedziałaś, że jabłko składa się z nadjabłcza, krainy grzybów i papieru?
Tak, wiedziałam. Cool

Klepię... Ivy Very Happy
1. Gdybyś mogła opiekować się jakimś magiczny zwierzęciem, to jakie by to było i dlaczego?
2. Wyobraź sobie, że możesz zamienić się w dowolną postać filmową na jeden dzień. Jaka by to była i dlaczego?
3. Co byś w sobie zmieniła?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń Hufflepuff
Galeony : 405
Dodatkowo : ścigająca, kapitan
  Liczba postów : 235
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8460-ivy-haden
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8482-przygarniesz-pufe#240070
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8480-ivy-haden-sowa
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8481-ivy-haden-kuferek#240059

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Pią 19 Gru - 21:28

1. Gdybyś mogła opiekować się jakimś magiczny zwierzęciem, to jakie by to było i dlaczego?
Gdyby mnie nie zjadł, zanim zdążyłabym się nim poopiekować, to byłby to smok. Czemu? Seriously, kto nie chciałby mieć smoka?

2. Wyobraź sobie, że możesz zamienić się w dowolną postać filmową na jeden dzień. Jaka by to była i dlaczego?
Maleficent z wersji z 2014. Ładna, wolna, potrafi latać, a na dodatek pokazuje wszystkim facetom, że są kompletnie zbędni... w czymkolwiek.

3. Co byś w sobie zmieniła?
W jakim sensie? Fizycznie chciałabym mieć bardziej elfie uszy. I może wrócić do 54 kilogramów. xd Zakładam jednak, że chodzi o tę część, w której przyznaje się, że chciałabym być mniej leniwa i bardziej... stabilna emocjonalnie.

Klepię Yujin Yoon, coby nie łączyły nas tylko instrukcje, gdzie rzucać kostkami. xd

1. Z jaką postacią na forum najbardziej - na tę chwilę - chciałabyś poprowadzić wątek?
2. Załóżmy, że możesz mieć w realu jedną dowolną rzecz, którą twoje postaci mogą kupić na tym forum. Co to będzie i dlaczego?
3. Trochę podkradniętego pytania, szczypta modyfikacji i... Jaką postacią z książki najbardziej chciałabyś być? Dlaczego?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mieszkaniec Londynu
Galeony : 2879
Dodatkowo : pół-wil, szukający
  Liczba postów : 763
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9116-rience-hargreaves
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9127-rience-owe-relacje
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9130-sowa-rienca
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9128-rience-hargreaves

Gracz

PisanieTemat: Re: Klepanka   Pią 27 Lut - 0:56

Temat zmarł, więc w ramach rozruszania klepię @Angelus Scorpion. Pytanka bierz od Ivy Cool

Edit: a może ktokolwiek chciałby odpowiedzieć na pytania? Proszę się nie krępować xd
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Klepanka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 11 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Similar topics

-
» Klepanka