IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .
 

 Klasa Noworoczna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomośćavatar

Student Hufflepuff
Rok Nauki : III
Wiek : 23
Skąd : Bentham
Czystość Krwi : 10%
Galeony : 266
  Liczba postów : 240
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4899-drake-bennett
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4900-niezla-draka
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4902-drastyczna-poczta
Gracz


PisanieTemat: Klasa Noworoczna   Wto Kwi 02 2013, 22:38

First topic message reminder :

Zbliża się nowy rok? A może brakuje ci tej atomosfery? Zapraszamy tutaj! W tej klasie codziennie na suficie, który imituje niebo, wybuchają najprzeróżniejsze fajerwerki. Dodatkowo znajduje się tu ogromna fontanna z płynącym wciąż szampanem, a na stoliku obok znaleźć można do niego kieliszki. Jedynie ławeczki dookoła pomieszczenia nie są najwygodniejsze, ale to nic!

adnotacja: W pokoju tym panuje lekki przymrozek. Nie zaleca się długiego siedzenia bez okrycia wierzchniego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomośćavatar

Nauczyciel
Rok Nauki : II
Wiek : 22
Skąd : Nowy Orlean
Czystość Krwi : 25%
Galeony : 106
  Liczba postów : 101
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11251-mirabelle-bianca-leblanc#303279
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11256-play-with-mira#303295
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11255-twoja-belladonna#303294
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11254-mirabelle-leblanc#303293
Moderator


PisanieTemat: Re: Klasa Noworoczna   Pon Paź 26 2015, 22:09

Kiedy się od niej uwolnił, odgarniając jej włosy, założyła nogę na nogę, opierając się nad kolanem na łokciu. Wpatrywała się w talię kart w zastanowieniu, czy ta gra będzie trwać jeszcze długo? Jedyne co ją tu interesowało w pomieszczeniu to możliwie, obecnie, chyba tylko Sharker. She, jeśli w ogóle, to tylko ze względu na swoją urodę. Ale nie skupiała na niej spojrzenia. Koncentrowała uwagę na ślizgonie, obserwując jak zgarnia swoją kartę, a zaraz potem po odpadnięciu z rozgrywki, chyba już zbiera się do wyjścia.
Nie wydajesz się z tego powodu zadowolony — stwierdziła mimo treści słów, uśmiechając się do niego niezrażona i może i nawet pocałowałaby go przed wyjściem, gdyby akurat jej nie umknął. Po tym, jak zniknął, nie tylko w 1/5 a w całości, z pomieszczenia. Powróciła spojrzeniem do stolika i talii. Sięgnęła po swoją działkę, obserwując z nad papieru twarz nieznajomej. Przechyliła nawet na moment głowę na bok, jakby chciała się o coś spytać, ale tymczasowo dała sobie spokój. Dopiero po kilkunastu sekundach, wyrzuciła z siebie obojętne:
Dobrze znasz tego Rasheeda?

5, też nie pamiętam
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Skąd : wiesz?
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 28895
  Liczba postów : 36466
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Specjalny


PisanieTemat: Re: Klasa Noworoczna   Pon Paź 26 2015, 22:11

Koniec rundy. Odpada Rasheed.

Dostajesz Znikania Epidemicznego. Do końca gry pozostało Ci zaledwie 3/5 twojego ciała.

Shenae : Mirabelle - 1 : 0
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 20
Skąd : Ottery St. Catchpole
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 6297
Dodatkowo : ścigająca, kpt
  Liczba postów : 2739
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7146-shenae-d-angelo#204090
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7147-shenae-d-angelo#204112
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7148-shenae-d-angelo#204119
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7244-shenae-d-angelo#204981
Gracz


PisanieTemat: Re: Klasa Noworoczna   Pon Paź 26 2015, 22:20

D’Angelo raczej obeszło opuszczenie rozgrywki przez Rasheeda. Podniosła nieco tylko podbródek do góry, z nad swojej karty do oczu Mirabelle, przez chwilę taksując ją krytycznie lodowatym spojrzeniem, aż w końcu wzruszyła ramionami. Nie chciało jej się rozmawiać na temat Sharkera, dlatego zignorowała jej pytanie. Zajęła się dalszą, fatalnie niepasjonującą grą. Może właśnie to jej zniechęcenie było czynnikiem, który powodował, że powoli traciła skupienie na rozgrywce. Nieciekawie, zważywszy na to jaką kartę wyciągnęła z talii. Mogła mieć tylko nadzieję, że ta cała przyjezdna z tęsknoty do pewnego ślizgonowatego typka straci gardę. Czy była tak nierozważna na jaką wyglądała?

1, Wisielec
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Nauczyciel
Rok Nauki : II
Wiek : 22
Skąd : Nowy Orlean
Czystość Krwi : 25%
Galeony : 106
  Liczba postów : 101
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11251-mirabelle-bianca-leblanc#303279
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11256-play-with-mira#303295
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11255-twoja-belladonna#303294
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11254-mirabelle-leblanc#303293
Moderator


PisanieTemat: Re: Klasa Noworoczna   Pon Paź 26 2015, 22:26

Dziewczyna nie była chyba zbyt rozmowna. Mirabelle dała jej czas na odpowiedź, uznając, ze może to wina jej otępienia spowodowanego grą, ze nie udzielała jej od razu interesujących ją informacji. Kiedy jednak minęły z trzy minuty w absolutnej ciszy, straciła co do tego pewność. Zamiast tego, dostrzegając tą dziwną nieuprzejmość zaśmiała się w głos. Nie komentowała tego milczenia w żaden sposób. Nie czuła żeby to było konieczne. Mirabelle ciężko było urazić czy zezłościć, kiedy akurat była w odpowiednim nastroju. Szczególnie jeśli było się atrakcyjną krukonką, chociaż nie przyglądała jej się tak wnikliwie, jak np. Julii, czy Eiv. Jakby nie było. A propo Julii, przypomniało jej się, że mijała się już z tą całą D’Angelo bodajże na statku, nie dane jej jednak było się tym zainteresować, bo dziewczyna chyba straciła chęci do gry po tym, jak przydusił ją sznur. Chyba jej się wcale nie dziwiła.

2, Mag
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Skąd : wiesz?
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 28895
  Liczba postów : 36466
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Specjalny


PisanieTemat: Re: Klasa Noworoczna   Pon Paź 26 2015, 22:28

Koniec rundy. Odpada Shenae.

Na szyi zaciska Ci się pętla, na moment tracisz oddech. Prawdopodobnie tracisz też ochotę do dalszej gry. Tak czy owak, odpadasz z dalszej rozgrywki.

Wygrywa Mirabelle. :queen:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Student Hufflepuff
Rok Nauki : IX
Wiek : 19
Skąd : Liverpool
Czystość Krwi : 10%
Galeony : 146
  Liczba postów : 44
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15616-julian-ripley
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15618-rany-julek
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15673-julek
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15617-julian-ripley
Gracz


PisanieTemat: Re: Klasa Noworoczna   Czw Sty 11 2018, 19:38

Julek tradycyjnie spędził sylwestra z MB (duh, każdy chyba się już przyzwyczaił do tego, że ta dwójka jest nierozłączna. Puchon podejrzewał, że za sto lat, gdy będzie miał już żonę i dzieci, MB nadal będzie z nim mieszkać.), a Nowy Rok cóż... Nowy Rok bywa trudnym dniem. Szczególnie, gdy idziesz do klubu. Szczególnie, gdy dookoła leje się nie kremowe piwo, a przede wszystkim ognista whisky. Bardzo dużo ognistej whisky. A wszystko to przyprawione jest szczyptą magii i odpowiednich zaklęć.
Gdy chłopak otrząsnął się już z sylwestrowych przeżyć, wziął udział w pierwszych lekcjach i poszedł na pierwszy trening, zaczął się zastanawiać. Że trochę ostatnio zaniedbał niektórych znajomych, szczególnie tych, których ciężko było spotkać w Pokoju Wspólnym Puchonów. A co byłby z niego za Puchon, gdyby nie dbał o najbliższych? Jakiś taki trochę nieudany, a Julek nie mógł sobie pozwolić na to, żeby ktoś kwestionował jego puchonowatość!
Dlatego przed wyjściem z mieszkania naskrobał szybko krótki liścik i podstępem, który wymagał bardzo drogich i wyszukanych smakołyków, nakłonił Sir Chrupka do tego, żeby łaskawie wyszedł z klatki i dostarczył przesyłkę do @Miglė Hitchcock. Rozejrzał się po pokoju, po chwili namysłu chwycił pod pachę wielki puchaty koc i ogromną paczkę słodyczy z Miodowego Sylwestra i z takim ekwipunkiem ruszył do Hogwartu.
Rzadko bywał w Klasie Noworocznej. Właściwie, to nie był pewny czy kiedykolwiek w niej był. Wiedział o jej istnieniu chyba bardziej z opowieści niż z własnych doświadczeń. Dobrze, że plotki wspominały o chłodzie panującym w tym pomieszczeniu, więc wyraźnie zadowolony z siebie Julek rozłożył koc na podłodze i usiadł na nim po turecku, podnosząc wzrok na fajerwerki.
Miał nadzieję, że Migle nie ma jakichś okropnie ważnych planów na wieczór, bo strasznie się za nią stęsknił i trochę żałował, że nie mogli sobie złożyć noworocznych życzeń o północy. Ale dobrze, że Hogwart ma rozwiązanie na każdą bolączkę i pozwala stworzyć sylwestrowy nastrój nawet w połowie stycznia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Skąd : Palanga, Litwa
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 24
  Liczba postów : 26
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14743-migle-vaidilute-hitchcock
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14758-migle-vaidilute-hitchcock
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14757-migle-vaidilute-hitchcock
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14753-migle-vaidilute-hitchcock
Gracz


PisanieTemat: Re: Klasa Noworoczna   Pią Sty 12 2018, 19:22

Miglė tuż przed drzwiami klasy noworocznej zorientowała się, że właściwie to nie odpisała Julkowi, czy się zgadza. Zirytowała się z powodu swojej głupoty, jednocześnie licząc, że Puchon nie uzna braku listownej odpowiedzi za odmowę przyjścia. Dziewczynie bardzo zależało na spotkaniu z kolegą, który jako jeden z niewielu potrafił ją znieść, a nawet nie wykazywał żadnych oznak znużenia jej nudnymi, w mniemaniu Krukonki, wywodami. Od wielu lat towarzyszył jej strach przed tym, że przypadkowo odrzuci każdego, kto choćby spróbuje ją poznać.
Odruchowo chciała zapukać, lecz w ostatniej sekundzie powstrzymała się. Przecież to nie lekcja, na której wymagałoby okazać większy szacunek. Co oczywiście nie zmieniało faktu, że uczniom też starała się go pokazać.  Miglė weszła niemal niepostrzeżenie, więc gdy podeszła do Puchona, ten lekko drgnął.
- Em... Hej. Wybacz, że nie odpisałam. - Jak to ona, musiała przeprosić. - Co ci się stało? - dorzuciła, zobaczywszy pokaźnego siniaka na policzku chłopaka. Julek wzruszył ramionami na znak, że nic wielkiego. Krukonka usiadła na skrawku koca rozłożonego już na podłodze. Wcześniej nie sądziła, że w Hogwarcie istnieje jakakolwiek klasa noworoczna. Owszem, wiedziała, że zamek skrywa mnóstwo wspaniałych tajemnic, jak i tych mniej przyjemnych. Jednak sama nigdy nie interesowała się specjalnie jego zakamarkami, wciąż dowiadywała się nowych rzeczy.
- Ślicznie tu - powiedziała cicho, wpatrując się w kolorowe fajewerki, które wydawały się cały czas rozpryskiwać na sklepieniu. Raz nawet miała wrażenie, że poczuła na ramieniu spadającą żółtą iskierkę. - Ciekawe, czy te fajerwerki czasami przybierają jakieś kształty, zwierząt czy chociażby gwiazdek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content
PisanieTemat: Re: Klasa Noworoczna   

Powrót do góry Go down
 

Klasa Noworoczna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Klasa do Obrony Przed Czarną Magią
» Pusta Klasa
» Klasa Artystyczna
» Klasa Historii Magii
» Klasa Numerologii

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje ::  :: 
hogwart
 :: 
Wielkie schody
 :: 
szóste pietro
-