IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .

Neva R. Drayton

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Nieokreślony
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 24
  Liczba postów : 402
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6781-neva-r-drayton
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6784-come-as-you-are
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6785-nevowa-sowa
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7201-neva-ruby-drayton

Gracz

PisanieTemat: Neva R. Drayton   Sro Paź 09 2013, 16:57

Neva Ruby Drayton

DATA URODZENIA9 czerwiec, 1996
CZYSTOŚĆ KRWI 75%
MIEJSCE URODZENIABristol, Anglia
MIEJSCE ZAMIESZKANIAPetersburg
UKOŃCZONA SZKOŁA Hogwart (klasy I-VIII), Durmstrang (studia, rok drugi i trzeci)
WYBRANA POSADA DO OBJĘCIA-
PRZEPRACOWANY CZAS W POWYŻSZEJ PRACY-
WYBRANY WIZERUNEKLily Collins

Wyglad

WZROST 170 cm
BUDOWA CIAŁAchuda i drobna
KOLOR OCZU piwne
KOLOR WŁOSÓWgorzka czekolada
ZNAKI SZCZEGÓLNE wyraziste brwi, porcelanowa cera, hipnotyzujące spojrzenie dużych oczu, blizny
PREFEROWANE UBRANIA adekwatne do sytuacji. Lubi rockowy, praktyczny i luźny styl, ale kiedy trzeba wskakuje w elegancką sukienkę i szpilki. Nie stroni  od eksperymentów. W jej szafie nie może zabraknąć skórzanych kurtek i ciężkich butów.

Historia

Aviana Drayton i Leon Reznov poznali się niegdyś na Mistrzostwach Świata w Quidditch’u i zakochali niemal od pierwszego wejrzenia. Wspólnie zamieszkali w ojczystym dla Aviany Bristolu. Ich związek był burzliwy, pełen zawirowań, ale mimo wszystko udany. Pobrali się i zaczęli wspólne życie. A żyło im się dobrze. Intensywnie wykorzystywali każdą wspólną chwilę, wiele podróżowali i odkrywali. Wkrótce ich skromna rodzina powiększyła się o jedną osobę - na świat przyszła piękna dziewczynka, którą nazwali Neva Ruby. Nazwisko przyjęła angielskie, po matce. Sielankę przerwało dziwne zachowanie świeżo upieczonej matki. Popadła ona w pewną apatię, zobojętnienie. Była bardzo nieuważna, więc to głównie Leon zajmował się Nevą. Uzdrowiciele sądzili, że to depresja poporodowa, ale wkrótce doszło do prawdziwej diagnozy. Schizofrenia. I tak to się zaczęło. Kliniki, leki, wzmożone halucynacje, urojenia, płacz, kłótnie, trudności w komunikacji..  W międzyczasie z małego berbecia wyrosło w pełni świadome dziecko, wykazujące zdolności magiczne. Wkrótce Neva dostała list z Hogwartu i rozpoczęła karierę szkolną. Od początku sprawiała pewne problemy. Jej wybuchowy charakter dawał o sobie znać. Nie raz przychodziły do domu powiadomienia, że ta niepozorna brunetka skopała komuś tyłek, rzuciła nieodpowiednim zaklęciem, czy złamała kilka przepisów szkolnych w jednym dniu. Aczkolwiek po pewnym czasie Neva przestała tyle broić i skupiła się na nauce. Uczennicą była pilną, choć nierzadko wymagającą zmotywowania. Transmutacja stała się jej konikiem. Polubiła także quidditcha.
Tymczasem Reznovowie postanowili przenieść się do rodzinnego dla pana domu Petersburga, gdzie znajdował się jeden z najlepszych ośrodków psychiatrycznych. Przy wsparciu solidnych specjalistów, Aviana zaczęła powoli dostrzegać rzeczywistość i brać w niej aktywny udział. I choć nie była tą samą osobą, co sprzed choroby, to i tak dokonał się w niej olbrzymi postęp.
Neva, będąc już panną, w każde wakacje zaszczycała swoich rodziców obecnością. Noce spędzała na uciekaniu do pobliskiego warsztatu grupy motocyklistów, którzy uznali ją za swoją klubową przyjaciółkę. Czarownica wkroczyła w kręgi przemocy i pojedynków, które niezwykle przypadły jej do gustu. Z czasem sama odważyła się wziąć czynny udział, co skończyło się złamaniem nosa. Dostała zakaz spotykania się z motocyklistami, ale wykorzystywała swój spryt i wymykała się, kompletnie niezrażona bolesnym doświadczeniem. Równocześnie coraz to bardziej rozwijała umiejętności magiczne, uwagę koncentrując jednak nadal na transmutacji. Przez pewien czas była też członkiem drużyny quidditcha na pozycji szukającej. Sport ten traktowała jednak bardziej hobbystycznie niż na serio, zatem nie wiązała z nim dalszej przyszłości i nie poświęcała rozwijaniu w tej dziedzinie.
Zdała wreszcie owutemy i rozpoczęła studia, a wtedy zaczęły się schody. Nieoczekiwanie związała się z pewnym mężczyzną, lekkoduchem, który dawał jej wiele radości, ale ostatecznie wyjechał, zostawiając w niej pustkę. Na wakacje po pierwszym roku studiów wybrała się zatem samotnie z zamiarem odetchnięcia, nabrania dystansu i powrotu do emocjonalnej stabilności. Pech chciał, że w podróży poznała innego mężczyznę, który całkowicie ją oczarował. Związek ten szybko nabierał tempa, przypominał kulę śniegową; z każdym dniem wydawał się silniejszy, poważniejszy. Resztę wakacji spędzali już razem; podróżowali po Europie, zmieniając miejsca pobytu bardzo spontanicznie, pod wpływem chwili, co kilka dni. Przyszła jesień i czas powrotu na studia. Drayton wytrzymała zaledwie tydzień; rzuciła wszystko i wyruszyła z nowym ukochanym w kolejną podróż, tym razem w dalsze zakątki świata. Początkowo było cudownie. Podejmowali dorywcze prace, które pozwalały im na całkiem fajne życie. Dodatkowo mężczyzna ten miał swoje interesy, w które Neva nigdy nie chciała wnikać, a jakie przysparzały mu wielu klientów i kolejnych wypełnionych po brzegi sakiewek. Poznawali mnóstwo nowych ludzi, kultur. Neva do tego stopnia zakochała się w tym mężczyźnie, że siła tego uczucia powoli zaczęła ją przerastać. Pojawiły się problemy. Częstsze sprzeczki, zdrady, nadmiar używek, chore sytuacje i coraz bardziej niezdrowa relacja. Pewnego dnia Drayton stanęła w progu domu w Petersburgu, zdewastowana psychicznie i potrzebująca opieki. Tak naprawdę do tej pory nie do końca jasne są okoliczności rozstania kobiety z owym tajemniczym partnerem. Przedstawiła historię, ale czy była ona prawdziwa? Czy może górę wzięły ewentualne urojenia Drayton mające podłoże w psychicznych zaburzeniach? W końcu odziedziczyła skłonności ku schizofrenii. Tak czy siak, spędziła czas na dojściu do siebie pod okiem właściwych osób i postanowiła kontynuować studia, tym razem wybierając Durmstrang. Doskonale odnalazła się w zupełnie odmiennych warunkach nauczania; jako studentka była ceniona wśród profesorów. Udało jej się także nawiązać kilka ciekawych relacji. Zmieniła się nieco; stała się bardziej wyważona, udoskonaliła maskę dyplomatki i popracowała nad profesjonalizmem. Miała dobre widoki na karierę w Petersburgu, aczkolwiek zdecydowała się wrócić do Londynu, kierowana zwyczajną ciekawością i sentymentem. Po raz ostatni też chciała spróbować swoich sił w tym mieście. Odpowiadała jej również odległość dzieląca ją od matki. Idąc za ciosem, postanowiła więc zatrudnić się w Ministerstwie Magii i uzbierać trochę galeonów, a później.. No właśnie, pod tym względem pozostała niezmieniona. Przyszłość nadal stanowi dla niej znak zapytania i wcale jej to nie przeszkadza.

Charakter

Neva Ruby Drayton.
Patrzysz na nią i widzisz filigranową, niesamowicie subtelną kobietę, przywodzącą na myśl dawne czasy i klasę samą w sobie. Błądzisz wzrokiem po tej porcelanowej twarzy, zaglądasz w ciemne oczy i dostrzegasz w nich iskry, żywy dowód na to, że nie jest królową śniegu, którą wizualnie może nieco przypominać. Na jej ustach błądzi nieodgadniony uśmiech, a Ty zastanawiasz się, jaki ma głos. Gdy w końcu przemawia, odkrywasz, że głos ten jest miękki, acz chłodny. W jakiś dziwny sposób kojący, choć potrafi wypowiadać najgorsze obelgi.. Wiem, jak ją postrzegasz. Znam ją najlepiej. Niekiedy właściwie mam wrażenie, że jako jedyny ją znam.
Zlepiona ze skrajności.
Ciężko ją jednoznacznie określić, skategoryzować, przylepić łatkę.. Nie sposób. Bywa nieobliczalna, niesamowicie zaskakująca. I zmienna, jak każda kobieta. Choć może u Nevy ta zmienność przybiera gwałtowniejszy charakter. Wiem, że potrafi kontrolować emocje. Panować nad sobą i trzymać nerwy na wodzy, ale przychodzą takie momenty, że pęka, a wtedy odnosisz wrażenie, że ta drobna postać umie pochłonąć wszystko, co mieści się dookoła. Byłem świadkiem, jak jej słowa wprawiały w zakłopotanie rosłych mężczyzn. Wraz z wiekiem stała się bardziej cierpliwa, taktowna. Ale wciąż ma tą bezczelną bezpośredniość w sobie. Bywa naprawdę złośliwa, surowa, szorstka..
W jej żyłach płynie rosyjska krew i w duchu twierdzę, że więcej genów przejęła właśnie ze strony Reznovów. Ma ten zapał, temperament, upór niestety i stanowczość. Taki wewnętrzny ogień, który trawi ją od środka, chociaż w życiu tego nie przyzna. Nawet mi.
Aktorka wielu twarzy.
Widzisz, Neva nie chce być postrzegana jako krucha istota. Jako ktoś, kogo można zranić. Głęboko chowa swoje słabości tak, by nikt nie mógł ich poznać i użyć przeciwko niej. Pragnie uchodzić za osobę silną, trudną do złamania. Stąd też niekiedy jej lekceważący stosunek do różnych zjawisk. I obojętność wobec ludzi. Prowokuje różne sytuacje dla rozrywki. Miesza, manipuluje. To chyba daje jej pewne poczucie kontroli i władzy. Może czuje się wtedy bezpieczniej sama ze sobą? Nie jestem pewien.
Toksycznie piękna.
Nie zrozum mnie źle, zależy mi na niej najbardziej na świecie. Ale nie jestem ślepy, widzę wady.
Zgodzisz się, że jest piękna? Ma taki wyjątkowy urok, czar. Ciężko oderwać od niej wzrok. I ona zdaje sobie z tego sprawę. Lubi czarować.. i wodzić za nos przede wszystkim. Bawić się z ludźmi. Jest inteligentna, elokwentna, wspaniale się z nią rozmawia na wiele, wiele tematów. Wie, jak operować słowem i gestem, by wkupić się w czyjeś łaski. By kogoś sobie zjednać. W wielu przypadkach Neva przytłacza ludzi swoją osobowością, a jednocześnie przyciąga. Tak czy owak, nigdy nikogo nie zatrzymuje na siłę. Chcesz odejść, odpuścić? Śmiało. Twoja decyzja, twoja strata. Ale naprawdę ciężko ją zapomnieć.. Chcesz mojej rady? Postaraj się..eh, nie przywiązuj się do niej zbytnio. Ona na pewno tego nie zrobi. Zawsze zostawia sobie, jak to mówi, lukę, która ma pomóc jej odciąć się od kogoś w odpowiednim momencie. Niekiedy myślę, że w jej życiu tylko ja jestem na stałe. Smuci mnie to.
Uszkodzona.
Zdaję sobie sprawę, że to nasza wina. My ją taką stworzyliśmy. Pewnych rzeczy nie da się odwrócić i przykryć. Bardzo starałem się zastąpić jej uczucie matki. Nie zaznała matczynej miłości tak, jak powinna. Później, kiedy już było dobrze, Neva zamknęła tę część w sobie, nie umiała już otworzyć się na to uczucie. Poszła dalej. I serce mi pęka, bo wiem, że moja wielka, szalona, bezgraniczna miłość do niej nie jest w stanie wypełnić tej pustki. Kiedyś jej o tym powiedziałem. Uśmiechnęła się tak.. tak wyjątkowo, rozumiesz, prawda? Sam dobrze wiesz. I powiedziała, że może i mam rację, ale i tak jestem jej rekompensatą na całe zło.
Wrażliwie skryta.
Lubi sztukę. Odpręża się, oglądając fotografie, obrazy. Słuchając muzyki. Sama trochę szkicuje, ale nigdy nie wzięła się za to na poważnie. Chyba z przekory, by nie pójść przypadkiem w ślady matki.
Bywa milcząca, nieprzenikniona. Trochę jak bryła lodu. W tych rzadkich momentach, kiedy miałem okazję zobaczyć, jak staje się beznamiętna, oschła.. odnosiłem wrażenie, jakby nie miała w sobie już żadnych emocji. Mnie nigdy nie potraktowała w taki sposób i jestem z tego bardzo zadowolony, bo człowiek naprawdę dostaje gęsiej skórki.
Buntownicza dusza.
Hula w niej niespokojny duch. Dziwną fascynacją darzy adrenalinę, nie ucieka od niej. Wręcz przeciwnie. Teraz może już nie w tym stopniu, co dawniej, ale te zapędy dalej drzemią jej gdzieś pod skórą. Od małego była łobuziakiem. W tym drobnym ciele kryje się więcej werwy i siły, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. Niekiedy pakowała się w naprawdę wielkie kłopoty. Albo innych w nie pakowała. Merlinie, ale ile przy tym miała uroku. Póki była tutaj, w Petersburgu, mogłem ją jeszcze jako tako zdyscyplinować. Później było ciężej. Zawsze miałem autorytet i słuchała mnie, ale jak już się na coś nastawi, coś postanowi i zaweźmie się w sercu.. nie ma ratunku.
Szukająca ciepła.
Miewała bliższych znajomych, powiedzmy przyjaciół. Jest towarzyska, otwarta. Potrafi wysłuchać, rzucić paroma radami, wykazać się niespodziewaną lojalnością. Wie, jak być przyjaciółką. I ma duże poczucie humoru. Nie myśl o niej, jako o niezdolnej do wyższych uczuć i zaangażowań, bo to nieprawda. Z biegiem lat uspokoiłem się widząc, że umie opuścić gardę, dopuścić kogoś do siebie na tyle, by stworzyć trwalszą więź. Wówczas staje się inna, cieplejsza. Ciągnie ją niestety do typów spod ciemnej gwiazdy i zwykle wszystko kończy się bardzo burzliwie, czego paradoksalnie ona sama nie lubi. Preferuje jasne sytuacje, konkrety. Może też dlatego większość jej znajomych to mężczyźni. Była w dwóch poważnych związkach. Po tym ostatnim było naprawdę ciężko. I w tej kwestii więcej nie powiem. Nie życzyłaby sobie tego.
Wyjątkowa.
Jest moją córką, kocham ją nad życie. I wiem, że jest jedyna w swoim rodzaju. Uwierz, nie mówię tego tylko i wyłącznie ze względu na ojcowską miłość. To cała moja Neva. Skomplikowana, różnorodna, barwna. Nie do podrobienia. Rozlej, chłopcze, do końca. Nie miałbyś u niej szans, ale trunek przyniosłeś zacny. No, zdrowie!

Rodzina

♣ Aviana Drayton – matka Nevy, Angielka. Jest czarownicą półkrwi. Schizofreniczka. Dawniej pracowała w Ministerstwie Magii, w Departamencie Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów. Dzisiaj zajmuje się ogrodnictwem i malarstwem, zupełnie hobbystycznie. Od czasu kiedy przyjmuje leki, chodzi na terapię i dba o siebie, ma z Nevą poprawny kontakt.
♣ Leon Reznov – ojciec dziewczyny, Rosjanin. Pochodzi z możnego rodu czystej krwi. Pracuje w rosyjskim odpowiedniku Biura Aurorów. Jest człowiekiem niezwykle szanowanym i wpływowym. Nad życie kocha swoją córkę, która to jego traktuje jako powiernika myśli, sekretów i uczuć. Zna Nevę najlepiej.

Ciekawostki

♣ była Ślizgonka;
♣ posiada skłonności schizofreniczne;
♣ jej blizny powstały w wyniku pojedynków magicznych i fizycznych;
♣ można rzec, że jest uzależniona od adrenaliny;
♣ pali, pije;
♣ czuje się bardziej Rosjanką niż Angielką;
♣ jej próg bólu jest całkiem wysoki;
♣ kiedyś zrobiła sobie piercing między piersiami, na dekolcie. Dziś nie ma już po nim śladu;
♣ uwielbia podróże i włóczęgę;
♣ włada biegle językiem rosyjskim; planuje naukę francuskiego;
♣ jest wygimnastykowana i plastyczna.

Ostatnio zmieniony przez Neva Ruby Drayton dnia Sro Lip 26 2017, 01:18, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Hufflepuff
Rok Nauki : I
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 0
Dodatkowo : animag (irbis), teleportacja
  Liczba postów : 1637
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5138-laila-howett
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5139-laikowo-3
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5141-laikowe-papierki
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7169-laila-howett#204311

Gracz

PisanieTemat: Re: Neva R. Drayton   Sro Paź 09 2013, 17:13

Jeżeli ojciec ma 100% czystej krwi, a matka 50%, to daj jej 75 czy coś, po 50 tutaj kompletnie nie pasuje.

I wstaw avek. Poza tym nie wypatrzyłam chyba niczego!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nieokreślony
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 24
  Liczba postów : 402
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6781-neva-r-drayton
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6784-come-as-you-are
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6785-nevowa-sowa
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7201-neva-ruby-drayton

Gracz

PisanieTemat: Re: Neva R. Drayton   Sro Paź 09 2013, 17:21

gotowe :>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Student Hufflepuff
Rok Nauki : I
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 0
Dodatkowo : animag (irbis), teleportacja
  Liczba postów : 1637
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5138-laila-howett
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5139-laikowo-3
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5141-laikowe-papierki
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7169-laila-howett#204311

Gracz

PisanieTemat: Re: Neva R. Drayton   Sro Paź 09 2013, 17:28

Slytherin!

Teraz możesz założyć powiązania postaci, gdzie ustalisz relacje z innymi graczami. Powinieneś także stworzyć sobie pocztę, by móc odbierać listy od innych bohaterów oraz kuferek, gdzie dokładniej określisz umiejętności postaci. Jeśli natomiast chcesz już zagrać w fabule, poszukaj chętnych do tego w temacie zgłoszeń.

Życzymy

miłej gry!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Neva R. Drayton   

Powrót do góry Go down

Neva R. Drayton

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1