IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .
 

 Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomośćavatar

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 22
Skąd : Manchester
Czystość Krwi : 0%
Galeony : 325
  Liczba postów : 297
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7384-charlene-watson
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7385-nibylandia
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7386-wendy
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7387-charlie-watson
Gracz


PisanieTemat: Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami   Wto Kwi 08 2014, 16:46


Departament kontroli nad magicznymi stworzeniami


Jeden z departamentów Ministerstwa Magii, zajmujący się sprawami dotyczącymi magicznych stworzeń. Jednym z pododdziałów departamentu jest Komisja Likwidacji Niebezpiecznych Stworzeń.

To tutaj możesz zdobyć licencję na posiadanie pewnych zwierząt.

Lista zwierząt:
 

Egzamin składa się z dwóch części - teoretycznej i praktycznej. W razie niepowodzenia, do poprawy możesz podejść po upływie tygodnia. Każde podejście kosztuje 30 galeonów. Jeśli nie uda ci się zdać części praktycznej, nie musisz jeszcze raz zaliczać części teoretycznej.

Etap I (część teoretyczna)
Rzuć jedną kostką w odpowiednim temacie.

Kostka:
 

Etap II (część praktyczna)
Rzuć dwiema kostkami w odpowiednim temacie. Pierwsza kostka odpowiada za zwierzę, z jakim będziesz miał do czynienia, druga za wynik egzaminu.

Kostka I - zwierzę:
 

Kostka II - wynik egzaminu:
 


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 26
Skąd : Bukareszt - Rumunia
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 691
  Liczba postów : 187
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12364-antoinette-anastasia-petru
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12519-welcome-in-my-world#337716
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12527-alexander#337903
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12518-antoinette-anastasia-petru#337712
Gracz


PisanieTemat: Re: Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami   Sro Lip 27 2016, 12:29

25 stycznia - początek stażu.

Zawsze sądziła, że wszystko będzie przychodziło jej z łatwością. W końcu urodziła się w jedym z lepszych domów i miała zapewniony dobry start. Nie podejrzewała, że droga na sam szczyt będzie aż tak trudna. Tym bardziej, że już same kursy są zniechęciły do dalszej pracy, a tutaj jeszcze staż. Czeu ojciec nie mógł załatwić jej tego od ręki? Nie musiałaby się użerać z tymi wszystkimi ludźmi z departamentu. Ale nie! On chciał aby wzięła życie w swoje ręce. Co za ignorant. Ubrawszy prosty kostium składający się z białej bluzki, czarnej, ołówkowej spódnicy i szaty wyjściowej udała się do Ministerstwa chcąc odbębnić pierwszy dzień. Miała nadzieję, że szybko się on skończy i będzie mogła spotkać się ze swoim ukochanym którego tak dawno nie widziała. Nawet ostatnio zaczynała coraz częściej myśleć o Dorianie zastanawiając się czemu do niej nie pisze. Może coś mu się stało? Nie na pewno nie. Z pewnością by ją o tym poinformował. A może nie chce mieć już z nią nic do czynienia. W sumie nie zdziwiłaby się. Była od niego o kilka lat starsza i z pewnością zaczęły go interesować kobiety w jego wieku. Co ją w ogóle podkusiło aby wplątać się w romans z takim małolatem? Było to naprawdę niedopuszczalne i z pewnością rodzice by ją skarcili za to . Dobrze, że mieszkali w Rumunii. Z takimi oto rozmyślaniami znalazła się za biurkiem w jednym z pokoi. Nawet nie zauważyła kiedy jej szef stanął koło niej. Wtedy z pewnością nie wyglądałaby jak zakochana małolata bujająca w obłokach. Dopiero jego ostry głos karcący jej zachowanie wybudził ją z rozmyślań. Krzywiąc się na jego słowa spoglądała gdzieś ponad jego ramieniem. Że niby ona jest obibokiem i nie przykłada się do swojej pracy? Chyba jakieś żarty! Niech lepiej spojrzy na siebie, a nie będzie ją oceniał. To, że w tej chwili była nieobecna nie znaczy, że może krytykować całą jej pracę. Jeszcze pensję chce jej potrącić? Co za cham! Jak tak można. Naburmuszona jak mała księżniczka przetrwała pierwszy dzień mając nadzieję, że następny będzie lepszy. jednak się pomyliła. Docinki ze strony szefa prześladowały ją przez cały tydzień.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 26
Skąd : Bukareszt - Rumunia
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 691
  Liczba postów : 187
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12364-antoinette-anastasia-petru
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12519-welcome-in-my-world#337716
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12527-alexander#337903
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12518-antoinette-anastasia-petru#337712
Gracz


PisanieTemat: Re: Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami   Wto Sie 02 2016, 19:47

4 Lutego - ciąg dalszy stażuNie sądziła aby i ten dzień miał być lepszy od poprzedniego. I miała całkowitą rację. Ledwie wpadła do swojego gabinetu, a została oddelegowana do dostarczenia tajemniczego jak i ważnego przedmiotu szefowi. Wściekła na osobę proszącą ją o to złapała torbę i wyszła na zewnątrz. Niby kim ona była? Posłańcem?! Na pewno nie! Przecież aspirowała wyżej. Chciała być zastępcą szefa aby móc później objąć jego stanowisko. Czy było to tak trudno pojąć... Nie nadawała się do roli posłańca. Niby co oni sobie myśleli! I tutaj pojawiła się jej pierwsza myśl. Kawa. Od rana nie miała tego napoju w ustach. Kilka chwil z pewnością nie zrobi różnicy szefowi, a ona dostarczy do swojego organizmu dawkę kofeiny niezbędnej do życia. Dotarłszy do bufetu poprosiła o czarną jak smoła, bez cukru kofeinę. Sam jej zapach pobudzał ją do granic możliwości. Nawet przez chwilę wydawało się jej, że w jednym z pomieszczeni zniknął Nolan. A może to tylko było złudzenie... Nie zastanawiając się nad tym długo dopiła swój napój wychodząc z kafeterii. Dopiero przy jednym z korytarzy przypomniało się jej o pakunku który miała dostarczyć szefowi, jednak nie miała go ze sobą. Spanikowana rozejrzała się wokół siebie. Nic. Nie było jej. Przepadła. Wróciła natychmiast do kafeterii jednak i tam jej nie było. No pięknie. Dobrze, że pamiętała co to było. Najszybciej jak tylko mogła wybiegła z Ministerstwa. Znalazła pierwszy lepszy sklep z podobnyi przedmiotami do tego zgubionego i kupiła go. Krzywiąc się wydała dwadzieścia galeonów. No nic. trudno. Najszybciej wróciła do ministerstwa i skierowała do biura szefa. Nie był on zadowolony.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 26
Skąd : Bukareszt - Rumunia
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 691
  Liczba postów : 187
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12364-antoinette-anastasia-petru
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12519-welcome-in-my-world#337716
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12527-alexander#337903
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12518-antoinette-anastasia-petru#337712
Gracz


PisanieTemat: Re: Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami   Pią Sie 12 2016, 09:51

18 Luty - konie stażu


Jedna myśl nie dawała jej spokoju. Nie wyróżniła się niczym specjalnym przed szefem czy pracownikami. Niby jak w tej sytuacji miała wygrać z innymi aspirującymi na to samo stanowisko co ona? Ostatnie dwa tygodnie dawała z siebie wszystko i nawet wszystko ślicznie szło, jednak ta myśl cały czas kołatała się jej cicho z tyłu głowy. Nawet dziś, w ostatnim dniu nie sądziła aby coś ciekawego się wydarzyło. I bum! Wiadomość o zaginięciu kotka szefa obiegła całe ministerstwo. Nawet Tosia o tym usłyszała. Z zaciekawieniem przysłuchiwała się opisowi Maniusia. I pewna myśl zawitała w jej głowie. A może tak odnajdzie tego kociaka! w końcu i tak papierkową robotę miała już zrobioną i mogła poświęci trochę czasu na poszukiwania kotka. Zbierając swoje rzeczy odeszła od biurka. Szukała kota wszędzie i najwidoczniej nie tylko ona. Cały Departament pozostawił swoje obowiązki szukając go. Jednak to Antoinette udało się. Stał on na jednym z korytarzy. Nie zastanawiając się długo złapała Maniusia i zaniosła do swojego szefa. Nie spodziewała się jednak, że szef nagrodzi ją aż tak! Nie dość, że dostała premię to do końca stażu była traktowana ulgowo. Poszukiwania kotka się opłaciły.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Doliny
Wiek : 25
Skąd : Dolina Godryka
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 136
  Liczba postów : 60
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13660-toni-fairwyn#363284
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13663-toni-fairwyn#363341
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13666-toni-fairwyn#363368
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13667-toni-fairwyn#363369
Gracz


PisanieTemat: Re: Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami   Wto Lis 22 2016, 18:59

Etap I:
Staż Pomocnika Inkwizytora, Londyn 2013, Ministerstwo Magii

Miała szczęście do podobnych relacji z szefostwem każdego stażu, któregosię podjęła. W Depertamencie Kontroli Nad Magicznymi Stworzeniami jej sytuacja wcale się nie różniła. Czuła się jak cztery czy pięć lat temu, kiedy przechadzając siękorytazami Ministerstwa musiała się pogodzić z niekorzystnymi dla siebie relacjami ze współpracownikami. Teraz wiedziała już, że waśnie tacy byli urzędnicy. Zakłamani, niewarci jej uwagi, bezlitośni i bezduszni. Jej opinię wyrobiły jej doświadczenie. Sromotna porażka w opuszczeniu klubu sportowego, którą pzypieczętowali organizatorzy meczu i urzędnicy i prawnicy, którzy zapewnili jej szybki wyjazd z klubu, mimo wcześniej zapewnianych wieloletnich warunków współpracy. Nawet koszty dalszej rehhabilitacji musiała pokryć z własnej kieszenii. Była sfrustrowana, dalej jeszcze obolała po kontuzji, zrezygnowana. Próbowała dostać się do jakiejkolwiek ligii narodowej. Przyjąć ją chciały tylko kluby krajowe, małe zresztą, nie większe od miastowych.To było poniżej jej godności. Nic dziwnego, że wróciła do rodzinnego domu, decydując się wesprzeć rodowy interes. Mimo, że świeżo po skończonych rehabilitacjach, ręka dalej jej dokuczała, Toni bez zająknięcia przenosiłapapiery w Ministerstwie Magii z miejsca na miejsce, tłumacząc sobie, jeszcze wtedy, że to tylko przejściowe. Niedługo wróci do prawidłowego trybu życia. Jeszcze nie wiedziała, że jej ramię dręczyć ma ją długie lata aż do śmierci.

Kostki: 6, 5
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Doliny
Wiek : 25
Skąd : Dolina Godryka
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 136
  Liczba postów : 60
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13660-toni-fairwyn#363284
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13663-toni-fairwyn#363341
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13666-toni-fairwyn#363368
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13667-toni-fairwyn#363369
Gracz


PisanieTemat: Re: Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami   Wto Lis 29 2016, 01:55

Etap II:
Staż Pomocnika Inkwizytora, Londyn 2013, Ministerstwo Magii

Dobra passa cały czas się jej trzymała. W kolejnym tygodniu stażu, szef zauważył znaczne postępy w efektywności jej pracy. Wynagrodził jej to możliwością wcześniejszego udania się do domu. Tak było niemalże każdego dnia, więc w końcu stało się to regułą. Wracała przynajmniej dwie godziny przed czasem, gdzie miała więcej wolnego na przestudiowanie materiałów, które podrzucali jej w domu rodzice. Czytała o różnych gatunkach zwierząt, aby później, podczas stażu, znów móc wrócić wcześniej. Znów do czytania. Nie znała w zasadzie dnia, w którym nie zaznałaby kontaktu ze zwierzętami, albo tymi trzymanymi w klatkach u Fairwynów na hodowlę, albo tymi, do których skradała się w rezerwacie Shercliffe'ów, albo te, których egzekucje obserwowała robiąc zeznania z procesów katów dla inkwizytora magicznych stworzeń. Wielu stwierdziłoby, że nie jest to przyjemna praca, ani widok. Toni była do niego przyzwyczajona. Dorastałą w obojętności dla czyjegoś życia, ucząc się chłodnej analizy i wymiernych korzyści ze śmierci zwierząt. Ten chłód i opanowanie, oszczędzał jej wielu godzin stresów, przez które inni byli mniej wydajni podczas stażu. Tym razem przynajmniej było wiadomo, co jest przyczyną dla której jej przełożony ją faworyzuje.

Kostki: 2
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Student Slytherin
Rok Nauki : X
Wiek : 22
Skąd : Bray, Irlandia
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 68
  Liczba postów : 74
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13987-felix-u-c-keane#370197
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14000-this-is-fucking-awesome#370204
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14001-freak#370208
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13999-felix-u-c-keane#370202
Gracz


PisanieTemat: Re: Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami   Sro Sty 18 2017, 18:54

2011 rok
Felix dalej jeszcze w pełni nie doszedł do siebie. Nie oczekiwał wcale cudów, w końcu spędził długi okres czasu w śpiączce... A po jej wybudzeniu nie mógł wyrwać się z nieustających rehabilitacji i ćwiczeń. Ciało miał osłabione nie bardziej, niż umysł.
A jednak pomysł starszej siostry o kupieniu psidwaka - przewodnika bardzo przypadła mu do gustu. Oznaczało to, że nie musi ciągle mieć jakiejś niańki, a może przy tym będzie wzbudzał mniej litości w ludziach znajdujących się w jego otoczeniu? Nie podbiegałby do niego ciągle ktoś zatroskany, że nie da rady wejść po schodach...
Nie był pełnoletni, tak więc o licencję ubiegała się również jego starsza siostra. Chociaż Fuck bardzo nie chciał tego przyznać, bardzo się stresował. Nigdy wcześniej nie miał jakiegoś bliskiego kontaktu ze zwierzętami, co dopiero tak niebezpiecznymi... Uważał, że opieka nad kugucharem znajomego ze szkoły nie jest zbyt przydatna. Gdyby siostra nie podsunęła mu rano soku z eliksirem uspokajającym, z całą pewnością by sobie nie poradził. A jednak, teoria jakoś przemknęła!
Na etapie praktycznym niesamowicie się zdziwił, gdy otrzymał jackalope. Jak szybko się okazało, rogaty zajączek bardzo go polubił, a wręcz nie chciał go opuścić na krok! To mogło zaskutkować jedynie najwyższym wynikiem z zadania praktycznego.
Młody Keane opuścił Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami z licencjatem na psidwaka w ręku.

Teoria: 5
Praktyka: 3
Zwierzę: 6
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Doliny
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 0
Dodatkowo : Animag (biały lew)
  Liczba postów : 83
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13730-scrymgeour-artur-shercliffe#364405
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13731-it-s-me#364501
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13732-jastrzab-scrymgeoura#364502
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13733-artur-scrymgeour-shercliffe#364503
Gracz


PisanieTemat: Re: Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami   Sro Sty 18 2017, 20:28

kilka lat temu

Czy naprawdę potrzebował tej licencji? W tamtej chwili nie, a że miał wolną chwilę, a wiedział, że się przyda, wybrał się do Ministerstwa Magii na egzamin. Nie przygotowywał się do niego, tym bardziej się nie stresował nim - od dziecka był zaznajamiany ze zwierzętami, a on nie był tzw. czarną owcą, która odwróciła się od zwyczajów rodzinnych i tak jak reszta, lubił zajmować się zwierzętami i wiedział jak to zrobić.
W ministerstwie, zjawił się w odpowiednim departamencie i czekając chwilę, zaproszono go na egzamin. Teoria. Tego się tym bardziej nie bał, na wszystkie pytania odpowiedział, znając odpowiedź z życia codziennego. Cieszył się jednak, że to nie było gorsze.
Praktyka była troszkę gorsza. A nawet obciachowa, jeśli chodzi o Shercliffa. Na spokojnie do niej podszedł, dostał koguchara. Trochę bardziej nerwowe kocisko. No spoko. Schody zaczęły się, gdy musiał dać mu coś do jedzenia. Przez chwilę miał mętlik i poczuł się, jakby w jednej sekundzie wszystko wyleciało mu z głowy. Autentycznie. Zaczęło być mu gorąco, poczuł zimny pot na czole. Egzaminator, gdy zauważył, że Artur nie wie co mu dać do jedzenia, wyśmiał go, a głównie jego nazwisko, informując na końcu, że oblał. Scrymgeour zdenerwował się, głównie na faceta, który się z niego śmiał i teraz nie tylko dla siebie, lecz również dla upokorzenia starca, podjął się do egzaminu po raz drugi.
Zapłacił i od razu od nowa zaczął ćwiczenia praktyczne. Od nowa losowanie zwierzęcia - i teraz niby ciężej, ale dla Artura cudownie: hipogryf. Od razu przypomniało mu się zdarzenie z dzieciństwa, które niektórzy postrzegaliby jak jakiś koszmar, a Shercliffe natomiast brał je jako nauczkę i od tamtego czasu pokochał te stworzenia.
Z tym nie miał żadnego problemu. Zwierzę nie tylko mu się ukłoniło, lecz zechciało się z nim bawić, aż nieprawdopodobne było to, w jak krótkim czasie zaakceptowało Artura. Nie spodziewał się tego po hipogryfie. Ani egzaminator, którego mina była dla mężczyzny bezcenna. Po wyjściu z licencją, uśmiechnął się pod nosem, przypominając sobie tego zagorzałego starca, który wyśmiewał jego rodzinę.

Teoria:1
Praktyka:2>3
Zwierzę:2>4
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 19
Skąd : Londyn
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 481
  Liczba postów : 721
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13872-lotta-hudson?nid=5#367718
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13936-relki-lotki#368318
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13932-lotta-hudson
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13931-lotta-hudson
Moderator


PisanieTemat: Re: Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami   Wto Mar 28 2017, 13:14

Etap I stażu

Był dopiero pierwszy tydzień stażu, a ja już byłam wyśmiewana przez większość zespołu. Nie ukrywam - byłam trochę niezdarna i zdarzało mi się raz na jakiś czas coś przewrócić, ale nie uważam, żeby był to powód do aż takich kpin z jakimi się spotykałam ze strony współpracowników. Raz nawet usłyszałam, że jeden ze starszych stażystów nazwał mnie "Panią Niezdarą". Zabolało. Na co dzień nie byłam przecież tak ślamazarna i nieogarnięta - podejrzewałam, że moje zachowanie było spowodowane stresem. Docinki ze strony współpracowników nasiliły się, gdy okazało się, że szef mimo lekkich zastrzeżeń do mojej niezdarności bardzo docenia moją pracę i zaangażowanie w staż. Wszyscy odczuli to, że starszy czarodziej traktuje mnie odrobinkę lepiej, więc nagonka na mnie wzrosła, a gdy pojawiła się plotka, że zamierza zatrudnić kogoś na stałe to większość współpracowników zastosowała wobec mnie metodę ostracyzmu i przestała się do mnie odzywać. Trudno, muszę wytrzymać tam tylko miesiąc. Z uśmiechem i uczciwością wykonywałam kolejne zadania podczas pierwszego tygodnia pracy, za co szef nagrodził mnie piętnastoma galeonami premii.

Kostki: 6,4
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 19
Skąd : Londyn
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 481
  Liczba postów : 721
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13872-lotta-hudson?nid=5#367718
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13936-relki-lotki#368318
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13932-lotta-hudson
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13931-lotta-hudson
Moderator


PisanieTemat: Re: Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami   Pią Kwi 07 2017, 16:57

Etap II stażu

Na początku drugiego tygodnia mojego stażu maszyna drukarska (czarodziejski odpowiednik drukarki) uległa awarii. Potrzebowaliśmy jej na cito, a żaden z pracowników technicznych nie miał czasu - w tym dniu było wyjątkowo wiele awarii w całym Ministerstwie. Kolejni pracownicy siadali do maszyny by spróbować ją naprawić - bezskutecznie, większość z nich kończyła opluta atramentem, a maszyna była w coraz gorszym stanie. W końcu gdy wszyscy zaczęli panikować ja zabrałam się za naprawę maszyny. Wszyscy zaczęli się wściekać, w końcu "Pani Niezdara" mogła popsuć maszynę jeszcze bardziej. O dziwo poszło mi zaskakująco dobrze - za pomocą zaklęć w kilka minut pozbyłam się awarii. Skończyłam i okazało się, że maszyna działa. Wszyscy patrzyli na mnie zszokowani - nikt nie spodziewał się po mnie, że skoro oni nie podołali to mi się uda. Wśród tłumu oniemiałych ludzi stał mój szef, który patrzył na mnie z uśmiechem. Odwzajemniłam uśmiech, a mężczyzna podszedł do mnie, pochwalił mnie i wręczył 25 galeonów premii! Bardzo się ucieszyłam, mimo że po tym zdarzeniu ta część współpracowników, która wcześniej mi dokuczała teraz zaczęła mnie zupełnie ignorować, za moimi plecami mówiąc, że jestem pupilkiem szefa. To nie była prawda - ja w przeciwieństwie do nich naprawiłam to urządzenie.

Kosteczki: 3, 2(parzysta)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 19
Skąd : Londyn
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 481
  Liczba postów : 721
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13872-lotta-hudson?nid=5#367718
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13936-relki-lotki#368318
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13932-lotta-hudson
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13931-lotta-hudson
Moderator


PisanieTemat: Re: Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami   Sob Kwi 15 2017, 00:19

Etap III stażu

Dobra passa na stażu już się mnie trzymała... do czasu. Pod koniec stażu miałam totalnie ciężki dzień. Miałam mnóstwo papierów, ledwo za tym wszystkim nadążałam, a jedyne co powstrzymywało mnie od zaśnięcia to hektolitry kawy. Nagle zachciało mi się strasznie do toalety, więc pośpiesznie wstałam i niemal od razu wylądowałam plackiem na ziemi. Jakiś żartowniś przywiązał mi sznurówki do krzesła. Z pomocą koleżanki podniosłam się z ziemi, jednakże nic nie było w porządku. Z mojego nosa leciała krew, a krwotoku nie dało się w żaden sposób zatamować. Dopiero dzięki pomocy jednego z kolegów z sąsiedniego departamentu poradziłam sobie z krwawieniem, ale wciąż bardzo kręciło mi się w głowie i nie miałam siły na nic.

Pod koniec dnia szef zaprosił mnie na rozmowę. Podziękował za zaangażowanie w staż i przeprosił za wszystkie nieprzyjemności, po czym wręczył mi ogromną premię - sto galeonów! Niezmiernie się ucieszyłam- to był bardzo miły gest kończący ten miesiąc w Ministerstwie.


Kosteczki: 3, 4 (parzysta)
Upominek: 4
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Hogsmeade
Wiek : 23
Skąd : Nottingham, Anglia
Galeony : 708
  Liczba postów : 337
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13550-casper-angel-tease#360782
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13560-potrzebujesz-czegos-zapraszam#361160
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13562-anielska-poczta#361164
http://czarodzieje.my-rpg.com/t13561-casper-angel-tease#361163
Moderator


PisanieTemat: Re: Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami   Pią Cze 16 2017, 13:53

Pomysł Caspra z zakupem zwierzęcia, na które potrzebna jest licencja, przyszedł do niego zupełnie niespodziewanie. Spędził ostatnio sporo czasu nad książkami i doszedł do wniosku, że naprawdę nie zaszkodzi spróbować. W Hogwarcie wcale nie radził sobie źle na ONMS i ogólnie, to nawet lubił zwierzęta. Inna sprawa, że nie widział w sobie zbyt dobrego opiekuna (biorąc pod uwagę fakt, że ledwo umiał zadbać sam o siebie). Ale i tak zjawił się w Departamencie Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami, aby przysiąść najpierw do egzaminu teoretycznego.
Oblał. Zawalił egzamin tak drastycznie, że sam nie mógł w to uwierzyć. Najwyraźniej zbyt długo ślęczał nad książkami, zbyt mało czasu przeznaczył na tak wymuszany u siebie sen... No i koniec końców pomylił hipogryfy z pegazami, wypisując koszmarne głupoty. Nie sądził, że to w ogóle jest możliwe, ale przy następnym podejściu ponowił swój głupi błąd. Dopiero potem dał radę z teorią, chociaż głowa bolała go od tych wszystkich informacji. Nie chciał kupować hipogryfa, po co mu taka dokładna wiedza o nim?...
Praktyka z kolei poszła jak z płatka. Do Caspra przydzielony został kuguchar, a stworzenie było to tak kochane i tak wdzięczne, że Tease zaczął podważać swoją decyzję o kupnie innego zwierzaka. Zdał bez problemu, a co więcej - miał problem z opuszczeniem budynku, tak pokochało go czarodziejskie kocię.

Kostki:
Teoria: 6<6<5
Praktyka: 2,3

______________________

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami
» Podręcznik do Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami
» Polana do Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami
» Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami
» Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje ::  :: 
londyn
 :: 
ministerstwo magii
 :: 
Pierwsze Pietro
-