IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .
 

 Poszukiwania postaci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomośćavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 24
Skąd : Hrabstwo Dorset
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 4384
Dodatkowo : pół wila
  Liczba postów : 2454
http://czarodzieje.my-rpg.com/t24-effie-fontaine
http://czarodzieje.my-rpg.com/t619-effie-fontaine
http://czarodzieje.my-rpg.com/t253-effie-fontaine
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7168-effie-fontaine#204310
Administrator


PisanieTemat: Poszukiwania postaci   Pią 18 Kwi 2014 - 17:51

First topic message reminder :Poszukiwania postaci

Jeżeli ktoś z was poszukuje jakiejś konkretnej postaci i chce by ktoś ją utworzył (np. brat, kuzyn, dawna miłość), może zgłosić to w tym temacie. W tym celu publikuje nowy post, w którym umieszcza poniższy kod i wypełnia go wedle uznania. Osoby chętne do wzięcia danej postaci powinny się zgłaszać do autorów ogłoszeń na pw. Bardzo prosimy o późniejsze odznaczanie, jeśli wasze ogłoszenie nie jest już aktualne.

Kod:
<center><div class="szukamtlo">
<div class="szukamtyt">tytuł poszukiwań</div>
<img class="postik" src="LINK DO NIEOBOWIĄZKOWEGO OBRAZKA"/>
<div class="szukinf">treść ogłoszenia
</div><div class="szukdol"></div>
[color=#339966]AKTUALNE[/color] / [color=#993333]NIEAKTUALNE[/color] / [color=#996633]REZERWACJA [/color]</div></center>


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomośćavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 23
Skąd : Limerick, obecnie Londyn.
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 166
  Liczba postów : 1395
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6204-ambroge-friday
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6230-krewni-znajomi-i-wrogowie-ambroge-a
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6383-ambroge-friday
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7523-a-friday
Gracz


PisanieTemat: Re: Poszukiwania postaci   Pon 25 Gru 2017 - 2:45


Be my roommate!

Sprawa się klaruje następująco:
Piątek ma w posiadaniu mieszkanko w Londynie, w jego mugolskiej części. Generalnie, stoi puste, bo poza nim nikt tam nie mieszka, a że szkoda marnować przestrzeni...
Szukam współlokatora/torki! Wiek, zainteresowania i upodobania nie mają dla mnie większego znaczenia, ale z chętniej przygarnąłbym kogoś dorosłego.
Mimo tego, wszystko jest do dogadania.
Wymagań generalnie nie mam żadnych, poza tym, że chciałbym, abyśmy poprowadzili czasem wątki. Niech to mieszkanko żyje i w ogóle!

Jeśli zatem nie przeszkadzają Ci imprezy, nie masz gdzie mieszkać, lubisz artystów albo choć ich tolerujesz, nie masz uczulenia na psy, to zapraszam!!!!!1 miłoooośćććć

BARDZO AKTUALNE[/color]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 19
Skąd : Londyn
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 25
  Liczba postów : 34
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15286-saskia-timney
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15354-sassy#411577
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15353-beryl#411562
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15294-saskia-timny#408679
Gracz


PisanieTemat: Re: Poszukiwania postaci   Sro 27 Gru 2017 - 22:46


nieformalne rodzeństwo


Od początku nierozłączni, spleceni banalną sympatią rodziców, dorastaliśmy niemalże w jednym domu; nam obydwojgu zawsze czegoś brakowało, poszukiwaliśmy skrawków rzeczywistości, które można by ułożyć jak puzzle, tworzące całkiem sympatyczny obraz życia. Z czasem jednak odkryliśmy, że to wyłącznie my byliśmy brakującymi fragmentami.
Na zawsze razem - obiecywałeś mi, ja powtarzałam, wierząc, że tak już będzie. Byłam, gdy tego potrzebowałeś (a nawet gdy moja obecność nie była Ci szczególnie miła), stanowiłam pierwszą powierniczkę Twoich sekretów (ze wzajemnością, wyjawiając Ci swoje), marzeń oraz zainteresowań, słuchałam zawsze, choć o dziwo i tak mówiłam o wiele częściej. Nasze rodziny nie były pełne, rodzice nie poświęcali nam tyle uwagi, ile mogliśmy chcieć, ale dopóki mieliśmy siebie, fakt ten pozostawał nieco z boku, nie zawadzając zbytnio nikomu.
Wszystko zmieniło się, gdy moja pasja do gry na fortepianie przestała być jedynie mrzonką, a stała realną ambicją, podtrzymywaną przez Twoją matkę, artystkę, która potrzebowała naśladowczyni. Nawet nie wiem kiedy stała się mi bliska równie co Tobie, stanowiąc obiekt obopólnej zazdrości, jedyną zadrę w naszej niedojrzałej przyjaźni, która z czasem urosła do rangi twardej belki.
Zmienialiśmy się obydwoje, jednak nie zawsze tak, jak życzyłoby sobie tego drugie, o wiele częściej znajdując powody ku sporom niż jakimkolwiek porozumieniom. O końcu przesądziła para kolczyków, którą zabrałam Twojej matce – pozornie, tak naprawdę od zawsze chodziło o coś więcej, choć chyba żadne z nas nie potrafi nazwać tego po imieniu. Zakończyło się tragicznie i z hukiem, a także śladem, który pozostał na mojej dłoni w postaci szpetnych blizn, które, o ironio, były zaledwie małym preludium ciszy, która nastała po zamknięciu klapy.
Nie rozmawiamy, wszystko uległo zmianie. Pozostaje tylko pojedyncze ukłucie słabości, które obydwoje usiłujemy (w różnym stopniu) zdusić. Może potrzebuję Ciebie, a może Ty mnie, może jesteśmy zmuszeni, aby ze sobą przebywać, może żałujemy?

Postać Simona (bo tak nazywa się w karcie) istniała już na forum, ale niestety nie wypaliła i w zasadzie relacja jest do ułożenia od nowa. Są pewne fakty nie do zmiany i jest też wiele opcji do przyjęcia, a ja bardzo chętnie dogadam się odnośnie możliwości budowania tej relacji (baaaardzo lubię tworzyć na fabule, nie jestem zwolenniczką stawiania sztywnych ram) oraz samej postaci – wyjaśnię wszelkie wątpliwości, opowiem o pierwowzorze (jeśli zajdzie potrzeba dogrania lub inspiracji, bo dostałam pozwolenie od autorki!), zaproponuję, pomogę z wizerunkiem, pójdę na parę ustępstw, podam gg i obiecam sporo ciekawych gier, więc polecam się mocno i zapraszam na pw. <3

{Mogłabym napisać wiele o tej relacji, zahaczając o każdy rok życia postaci, dzielić się pomysłami i wizjami, ale chyba nic nie wyrazi tego lepiej niż fakt, iż jesteś drugim z narratorów historii w karcie Saskii i jednocześnie pierwszym z jej odbiorców, także polecam również jej lekturę!}

a k t u a l n e


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 24
Skąd : Londyn
Czystość Krwi : 10%
Galeony : 85
  Liczba postów : 110
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15635-diana-charlotta-hazel?nid=1#421247
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15644-d-hazel#421278
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15643-diana-hazel
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15636-diana-charlotta-hazel
Gracz


PisanieTemat: Re: Poszukiwania postaci   Nie 31 Gru 2017 - 17:04


Romansów i kontaktu czysto fizycznego


Diana nie jest typem osoby, która przywiązuje się do innych. Stroni raczej od ludzi i ma... ciężki charakter. Dodatkowo jest schizofreniczką, co jeszcze bardziej utrudnia jej życie. Mimo to, poszukuję dla niej osoby (osób), która będzie chętna wdać się z nią w romans. Czysto fizyczny, bez żadnych uczuć. Po prostu seks i nic poza tym. Może być kobieta, może być mężczyzna, może być to osoba młodsza, która D będzie traktować jak swojego typu mentora, a może być to osoba starsza, która będzie chciała stać się mentorem dla niej. Wszystko do ustalenia i do rozważenia!

Chętnych zapraszam na PW do @Beatrice L. O. O. Dear bądź do Diany

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 26
Skąd : Dublin, Irlandia
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 484
  Liczba postów : 339
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12426-yvonne-nancy-horan
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12444-yvonkowo#333459
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12443-pocztowy-paddy#333452
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12442-yvonne-nancy-horan
Gracz


PisanieTemat: Re: Poszukiwania postaci   Nie 31 Gru 2017 - 17:07


Cnota na sprzedaż


Tytuł chyba dużo mówi, ale nie... Yvonne nie jest panią do towarzystwa. Poszukuje jakiegoś miłego pana, bo studenciaki odpadają. Co w czasach szkolnych był jednym z chłopaków Krukonki i przeżyła z nim swój pierwszy raz! Może z głupoty, może z miłości.. To już do ustalenia. Za to relacja w teraźniejszości by się trzymała w charakterze pozytywnym na zasadzie "A pamiętasz jak...?" i po prostu śmiali się ze swojego wyczynu.

AKTUALNE / REZERWACJA
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Skąd : Dublin, Irlandia
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 55
  Liczba postów : 69
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15645-chase-rowena-young#421295
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15656-don-t-you-cry-tonight
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15658-sedzia#421730
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15655-chase-rowena-young#421692
Gracz


PisanieTemat: Re: Poszukiwania postaci   Sro 3 Sty 2018 - 22:18


POSZUKIWACZA PRAWDY I SZPIEGA W JEDNYM


Dzień dobry.
Walczę codziennie, żeby zniechęcić ludzi do czytania zakłamanego Obserwatora, jadąc równo także po Proroku Codziennym. Moja rewolucja nie przynosi jednak większych efektów, a Whisper, gazetka, którą publikuję na wizbooku, dalej nie ma zbyt wielu czytelników... Co prawda, nie przyznam się do tego, ale brakuje mi czasu i energii, by prowadzić ją tak, jak sobie tego wymarzyłam. Chcę szukać prawdy i ukazywać ją ludziom - zasłużyć na miano uczciwej i wiarygodnej dziennikarki. Mam co do tego ogromne ambicje, ale...
Poszukuję kogoś, kto zainteresowany gazetką Chase postanowił dołączyć do tej jednoosobowej ekipy redakcyjnej. W ogromny skrócie - pomocnik. Nie wymagałabym od Ciebie pisania prawdziwych artykułów, co to to nie, przede wszystkim ma być zabawnie i ciekawie! Chase wysyłałby Cię z misją śledzenia kogoś, wydobycia konkretnych informacji, włamania się do Działu Ksiąg Zakazanych, dostarczenia komuś dziwnej przesyłki i inne tego typu dziwne rzeczy. Twoje motywy? Dowolność! Może naprawdę Cię to interesuje, może chcesz zaskarbić sobie sympatię dziewczyny, może masz w tym jakiś mroczny, niekoniecznie słuszny cel? Może zechcesz zniszczyć Whisper od środka? Ukochałabym za możliwość pisania z taką osóbką!
Nasza relacja mogłaby się ograniczać tylko do pracy przy gazetce, ale... moglibyśmy się bardzo lubić lub wiecznie wykłócać o to, którą rubrykę gdzie dodać, jaki tytuł jest lepszy i tak dalej. Będzie super ekstra I love youAKTUALNE ale też REZERWACJA tak jakby, ale można się zgłaszać do mnie na priv nadal
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Nauczyciel
Wiek : 25
Skąd : Japonia
Czystość Krwi : 50%
Galeony : -87
  Liczba postów : 42
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8859-taiga-tokaku
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15670-taiga-tokaku#422137
Gracz


PisanieTemat: Re: Poszukiwania postaci   Nie 7 Sty 2018 - 16:00


PANI PIELĘGNIARKA POLECA SIĘ


...do świadczenia usług. Medycznych, może poszerzonych o bardziej fantazyjne, jeśli lepiej się poznamy. A tak na poważnie - nadchodzi ten cudowny moment, w którym Taiga oficjalnie na fabułce zostanie hogwartową pielęgniarką. Szukam podopiecznych, którzy byliby stałymi bywalcami skrzydła szpitalnego i którymi Taiga bardzo troskliwie by się opiekowała. Relacje raczej na luzie, bo Tokaku jest młoda (jeszcze) i ma bardzo pozytywne podejście do młodzieży, ale mogą się trafić także tacy, którym konieczność kontrolowania stanu zdrowia totalnie się nie podoba, stąd wrogość do pielęgniareczki. Nie pogardziłabym jakimiś drobnymi zauroczeniami, z jednej lub drugiej strony, jako że jestem miłośniczką spraw sercowych w fabule, mogą być też obustronne. Bo wyobrażacie sobie ten dylemat, kiedy pracownik zakochuje się w studentce? Drama alert, a to przecież to, co najbardziej lubimy w perspektywie dalszej gry. Zapraszam z pomysłami, zalążkami albo bez niczego - wspólnie na pewno na coś wpadniemy.

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Mieszkaniec Londynu
Wiek : 24
Skąd : Londyn
Czystość Krwi : 10%
Galeony : 85
  Liczba postów : 110
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15635-diana-charlotta-hazel?nid=1#421247
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15644-d-hazel#421278
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15643-diana-hazel
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15636-diana-charlotta-hazel
Gracz


PisanieTemat: Re: Poszukiwania postaci   Nie 14 Sty 2018 - 15:41


Ciężko określić kogo mi trzeba


Diana jest schizofreniczką. Od piętnastego roku życia w jej umyśle na stałe zamieszkała siostra, która zmarła. Mówi do niej, podpowiada co ma robić i trochę to mąci dziewczynie w głowie.
Szukam kogoś, kto wiedziałby o stanie Hazel i chciałby jej pomóc pozbyć się Ivy z jej myśli. "Wyciągnąć ją na wierzch" i unicestwić tak, by Diana mogła ponownie wieść zwykłe życie szaraczka. Kogoś, komu zależałoby na Diance na tyle, aby chcieć jej pomóc. Może to być zwykła przyjaźń, na miłość nie liczę, bo ona raczej nie jest zdolna kochać na chwilę obecną.
Ciężko określić na czym musiałaby znać się taka postać, aby być w stanie w jakikolwiek sposób jej pomóc. Na pewno wspólnie będzie można wiele wymyślić ciekawych wątków i problemów z tymi poszukiwaniami związanymi. Od siebie mogę obiecać, że mam sporo pomysłów i z forum zwijać się nie zamierzam, więc relacja ta może być długotrwała.

Chętnych zapraszam na PW do Diany bądź @Beatrice L. O. O. Dear

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 19
Skąd : Nowy Orlean
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 47
  Liczba postów : 63
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7981-juliette-scorpion#223114
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7982-juliette
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7984-juliette-i-jej-poczta
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7983-juliette-scorpion
Gracz


PisanieTemat: Re: Poszukiwania postaci   Czw 18 Sty 2018 - 11:56


Tych Dwoje


Brat i siostra

Cóż moich gdzieś wywiało więc szukam nowych... Co do opisu hmmm odeślę was do Karty Postaci po kilka szczegółów. Mam być najukochańszą najfajniejszą i najsłodszą dla rodzeństwa ( w końcu najmłodsza) Wszyscy blondyni... a jakże wymóg konieczny resztę możem obgadać pod gg; 64434474


AKTUALNEJego


Jego... Hmm przyszłego niedoszłego byłego szczegóły możemy obgadać w końcu wszystko może sie zdarzyć... Poszukiwany każdy rodzaj więc razy 3 ogłoszenie :D co do wymagań ustalimy pod gg bo nie wiadomo jakiego chcecie wybrać.

AKTUALNE
Jej


Przyjaciółki która potajemnie będzie się w Juls podkochiwać ale nie będzie sie chciała przyznać reszta szczegółów na gg bądź privach

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Nauczyciel
Wiek : 26
Skąd : Nowa Zelandia
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 167
  Liczba postów : 50
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15680-jude-carroll
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15686-profesor-jude#422961
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15687-sowa-pana-jude-a#422963
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15681-jude-carroll#422756
Gracz


PisanieTemat: Re: Poszukiwania postaci   Czw 18 Sty 2018 - 12:32


Młodszy braciszek


Jak widać w tytule ogłoszenia szukam dla Jude'a młodszego brata, który przez jakiś czas uczył się w Red Rock w Australii ale około dwa lata temu przeprowadził się z Judem do Wielkiej Brytanii z Nowej Zelandii. W KP zaznaczyłem, że chodzi do Hogwartu ale to Tobie dam wybór co do charakteru, domu czy rożnicy wieku. Prosiłbym żeby tylko nie było to duża różnica wieku, więc proponuję tak około 5 lat. Bracia się raczej kochają, lubią spędzać ze sobą czas. Jest jednak kilka warunków, wygląd postaci musi posiadać raczej śniadą cerę, ponieważ pochodzi z Nowej Zelandii. Na wygląd PROPONUJĘ takiego pana jak William Shewfelt aczkolwiek nie jest to warunek. Ma 90% czystości krwi. Poza tym biografia i wszystko inne oddaję do Twojej inwencji twórczej :D

AKTUALNE / NIEAKTUALNE / REZERWACJA
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Skąd : Dolina Godryka
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 30
  Liczba postów : 32
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15779-alexis-shercliffe
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15782-relacje-alexis-shercliffe
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15781-poczta-alexis
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15778-alexis-shercliffe
Gracz


PisanieTemat: Re: Poszukiwania postaci   Nie 18 Lut 2018 - 12:30


Brat <3@Alexis Shercliffe napisał:
★Blase Shercliffe - brat, ten starszy i pewnie też mądrzejszy, chociaż Alexis by tak nie powiedziała. Łączy ich szczególna więź. Zawsze opiekowała się swoim bratem i nie pozwala, aby mu ktoś dokuczał, mimo że różnica wieku miedzy nimi to dwa lata.

Jesteś moim opiekunem, mimo że to ja uważam, że się Tobą opiekuje. Spokojny z ciebie chłopak, ale to może tylko pozory. Na pewno odpowiedzialny z Ciebie typ. Zawsze prawisz mi morały. Kochamy się nade wszystko, czasami nienawidzimy.
★Po pierwsze dołączysz do rodu Shercliffe, a oni przecież są zajebiści.
★Chce, żeby imię i nazwisko się zgadzało, ale mogę ewentualnie zgodzić się na inne imię.
★Dom w Hogwarcie jaki chcesz, nie narzucam.
★Charakter jak powyżej tylko troszkę narzucam. Masz być mądrzejszy, odpowiedzialniejszy i spokojniejszy od Alex.
★Wygląd jaki chcesz. Najlepiej blondyn, ale niekoniecznie możesz mieć ciemniejsze włosy, jakiś brąz czy coś.
★Będziesz mieć siostrę jednego z największych rodów w Dolinie i będziemy pisać wątki fajne. xD Ogólnie no... Będzie fajnie. :D

NIEAKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Alexis Shercliffe dnia Czw 22 Lut 2018 - 20:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Nauczyciel
Wiek : 25
Skąd : Japonia
Czystość Krwi : 50%
Galeony : -87
  Liczba postów : 42
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8859-taiga-tokaku
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15670-taiga-tokaku#422137
Gracz


PisanieTemat: Re: Poszukiwania postaci   Pon 19 Lut 2018 - 19:17


Rolnik szuka żony


Przyjaciółka i obiekt westchnień Taigi z dawnych lat, jeszcze z czasów szkolnych. Dla leniuszków podrzucam fragment historii, który tłumaczy ich relacje z przeszłości:
Guwernantka oznajmiła, że jeśli ma przyczynić się to do szczęścia Taigi, powinna rozpocząć naukę w tajemniczej szkole, o której wspominali jej pracodawcy. I wtedy właśnie zetknęłam się z różnymi typami osobowości, zarówno tymi złymi, jak i dobrymi. Pech chciał, że trafiłam do tej gorszej grupy, która miała znaczący wpływ na kształtowanie się mojego charakteru. W czwartej klasie zakochałam się bez pamięci… w dziewczynie. Kim była moją najlepszą przyjaciółką od dwóch lat, jednak dopiero po pewnym czasie zorientowałam się, co tak naprawdę do niej czułam. Cała ta sytuacja nieco mnie przytłoczyła. W tym samym czasie swoje uczucia wyznał mi Takuma, samozwańczy przywódca naszej paczki. Mając nadzieję, że odwiedzie mnie od chęci bliższego poznania Kim, zgodziłam się z nim umówić. Wprowadził mnie w nieco bardziej niebezpieczny świat, pełen zabawy i środków odurzających, które okazały się o wiele przyjemniejsze, niż mi się wydawało. Widząc, jak powoli się zmieniam, Kim zaczęła się o mnie niepokoić. Pewnego wieczoru odwiedziła mnie w moim pokoju (uczniowie czwartych klas otrzymywali własne sypialnie, które należały do nich aż do ukończenia szkoły) i wyjawiła mi swoje obawy. Początkowo nie chciałam jej słuchać, ale kiedy chciałam wypchnąć ją z pomieszczenia, ta niespodziewanie mnie pocałowała. Byłam zdezorientowana, ale chyba wiadomo, jak się zachowałam. Rozmawiałam z nią przez całą noc, ale nawet to nie pomogło w mojej sytuacji. W ciągu dnia byłam z Takumą, natomiast wieczorami spotykałam się z Kim. Ostatecznie, zdecydowałam się na utrzymanie przyjacielskich stosunków z obojgiem, co poskutkowało utrzymaniem się naszej paczki aż do ukończenia szkoły.
Kim przybyłaby do Londynu i odnalazłaby Taigę albo znalazłaby zatrudnienie w Hogwarcie. Anyway, mam tutaj masę pomysłów na wątki i zapraszam na pw po więcej informacji, jeśli ktoś się skusi. ;3; Preferowany wizerunek to widoczna powyżej Sojin z zespołu 9Muses, ale, rzecz jasna, jest to rzecz podlegająca ewentualnym negocjacjom.

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Nauczyciel
Wiek : 22
Skąd : Dolina Godryka
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 97
  Liczba postów : 69
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15607-tilda-thidley#420456
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15651-tilda-thidley#421488
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15652-tilda-thidley#421489
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15637-tilda-thidley
Gracz


PisanieTemat: Re: Poszukiwania postaci   Today at 2:34


Pani


Z karty:
Cytat :
Pamiętasz ten dzień? Słońce świeciło nad naszymi głowami, gotując i tak wrzące w nas uczucia, rzucając przeciągłe cienie na najbardziej zieloną z traw, jakie widziałam w całym życiu. Twoje oczy były równie niebieskie co niebo, po którym przebiegały całe stada delikatnych, dymnych obłoków, wyznaczając powolny upływ czasu. Nie? To może nasz szaleńczy bieg po szkolnych korytarzach, gdy okazało się, że godzina ciszy nocnej nadeszła zbyt szybko?  Twoje długie, rozwiane włosy zniknęły za rogiem, a ja nie mogłam uspokoić falującej klatki piersiowej i głośno bijącego serca, choć żaden z przyspieszonych oddechów nie był wynikiem wysiłku fizycznego. Wciąż nic? To może moment, w którym powiedziałaś mi na peronie, że mimo wszystko będziesz pisała listy? I choć nigdy później nie dostałam od Ciebie wiadomości, wciąż twierdzę, że wszystko to było niesamowitym przeżyciem i do tej pory pamiętam i wspominam każdą spędzoną z Tobą sekundę. Jako jedyna rozbudziłaś we mnie uczucia, o których istnieniu nie miałam pojęcia - Ty rozpaliłaś ten ogień, którego na co dzień tak panicznie się boję. Kiedyś powiedziałaś, że jestem filofobikiem i choć wtedy nie rozumiałam, już doskonale wiem, co miałaś na myśli. Miałaś rację.

Zawsze mówiłaś, że zwiedzanie świata to Twoje powołanie. Sądziłam jednak, że uda Ci się poskromić ów zew przygody, który wydarł Cię z moich rąk. Skończyłaś studia i wyfrunęłaś z Anglii, Merlin jeden wie, gdzie się podziewałaś. Ja nie wiem, bowiem nie raczyłaś napisać mi żadnego listu. Pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy wcześniej planowałyśmy kolejne wspólne wakacje, oznaczałyśmy na mapie kolejne magiczne miejsca do odwiedzenia. Dlaczego z taką łatwością przekreśliłaś lata wspaniałej przyjaźni? Dobrze wiesz, że nigdy nie byłaś mi obojętna. Do tej pory zastanawiam się, gdzie jesteś i czy znalazłaś swój raj na ziemi.
Mój chyba był przy Tobie.

W skrócie: minimum rok starsza była Gryfonka; relacja miłosna, jawna bądź ukrywana (do ustalenia); po skończeniu studiów dziewczyna zniknęła bez słowa i bez śladu, do tej pory nie skontaktowała się z Tildą.

Nie szukam na teraz, nie szukam koniecznie, aczkolwiek wychodzę z ową propozycją licząc, że może kiedyś komuś spodoba się ten koncept. W razie ewentualnych pytań, szerszych informacji oraz wizji związku udzielę chętnym na PW.


AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content
PisanieTemat: Re: Poszukiwania postaci   

Powrót do góry Go down
 

Poszukiwania postaci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Wzór Karty Postaci
» Karta postaci - Allan Callas
» 001. Tworzenie postaci i wzór karty
» Wzór Karty Postaci
» WZÓR KARTY POSTACI I WSKAZÓWKI TWORZENIA (uczeń i student)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje ::  :: 
ogloszenia
-